Čau vyděl sem 2 stejné vide na YT (italsky a anglicky..)a tam bylo srovnání ps3 vs . x360 (
[jen eng] ) a tam prostě ps3 mela fps kolem 30-40 dáse říct že x360 mělo skoro furt stálé fps 60...proč?A ještě asi dostanu k vánocům http://www.datart.cz/katalog/Herni-konzole-SONY-PlayStation-3-250GB-Fifa-2010.html akorát místo fifi chci shifty nebo uncharted 2 ale to je jedno přečtěte si na strance kterou sem vam poslal věco které jsou dodávány s balením....nechybí tam něco??Když tak napište stranku-y na internetové obchody kde je to třeba vyhodnejsi ale nekde okolo Ústí nad Labem a Teplic diked
Question
silver
Čau vyděl sem 2 stejné vide na YT (italsky a anglicky..)a tam bylo srovnání ps3 vs . x360 (
11 answers to this question
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.