Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bazar aneb useři, kterým se s obchodováním raději vyhněte


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Rád bych upozornil na uživatele BERAN. Koupil jsem si od něj volnej slot na PSN hry, defakto hned po domluvě jsem zaplatil, byli mi zaslány přihlašovací údaje ale bohužel - neplatné - účet byl zrušen. Jeho komunikace je nulová, takže radím, vyhněte se mu, když nastaně problém, není schopnej ani napsat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to není pravda !!!!! v sobotu jsem byl celej den pryč.....za což se omlouvám.....účet byl změněn některým uživatelem,poté co jsem mu poslal údaje.....což jsem nemohl ovlivnit.....já jsem prodal i svůj slot,takže ten účet už vůbec nemám......takže si to musíte vyřídit mezi sebou....minulý týden ten účet fungoval......vidíte jak to dopadá,když chcou najednou všichni poslat údaje !!!! vlastník už to neuhlídá

proto se omlouvám za potíže,ale nejsou zapříčiněné mnou,ale vámi nečestnými uživateli.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych upozornil na uživatele BERAN. Koupil jsem si od něj volnej slot na PSN hry, defakto hned po domluvě jsem zaplatil, byli mi zaslány přihlašovací údaje ale bohužel - neplatné - účet byl zrušen. Jeho komunikace je nulová, takže radím, vyhněte se mu, když nastaně problém, není schopnej ani napsat :)

Tak musim se berana zastat v tom,ze se mnou komunikoval a snazi se to resit,nicmene jsem byl v tom balicku,ktery jsem zaplatil i s bratrankem,ale chteli jsme se prihlasit az dalsi den,coz uz neslo,takze ten kdo to ukradl to udělal hned po zaslání údajů od berana.

Taky mě to štve 150 v rici,ale nedá se nic dělat.Příště se vyhnu všem co se podílely na tomhle balíčku(kromě bratránka-nemá internet)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

beran je snad nejlepsi obchodnik dal mi tekkena 5 ku slot na nej ve stredu ja mu rekl ze to poslu v pondeli protoze sem byl nemocnej a beran je fakt duveryhodnej uz sem od nej kupoval burnout paradise a pohodicka a zitra mu du poslat penize na tekkena

A kdy si stahoval toho tekkena?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já bych asi upozornil na uživatele asterix13, před časem mi nabídl, že se mnou vymení Motorstrom za Lost a že to pošlem oba ve stejný den (bylo to pondělí). Tak jsem poslal, a on nic, ještě se vymlouval, že to poslal na špatnou adresu a teď dělá na c-f i na icq mrtvýho brouka. Takže bych doporučoval sním nic nevyměňovat, max. osobním převzetím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Upozorňuji na uživatele camin , o vánocích nabízel balíček PSN her, peníze jsem odeslal,

poté jsem dostal přihlaš. údaje, stáhnout nešlo nic, poté jsem zjistil že camin už tento stejný účet někomu půjčoval při jiném prodej,

tímpádem jsem byl tuším šestý kdo měl tento acc a proto to nešlo.

Camin si pak uvědomil chybu ale od té doby párkrát napsal že nemá čas mi peníze poslat.

Nakonec mi udělil negat. komentář že jsem neměl o peníze zájem.

od té doby nikde neodepisuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je mi 12 :-))))no nevadi

tk ty seš nemálo ret*rdovanej spratek,tě doma neučili jak se máš chovat ke starším a spolehlivějším lidem?asi ne co...padej at te tu uz nikdo nevidí...

jinak já obchoduji jenom s lidma co mají vysoký Itrader a co tu sou dýl(ti co si se všema rozumí)třeba sasán jeho můžu jen doporučit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uprimne Berana se taky zastavam vymenoval jsem s nim sloty flower,ps1 hercules,loco roco

za tekkena 5. Tekken 5 nesel stahnout protoze uz to 5 lidi stahnulo a musim uznat ze to se mnou fakt resil a odskodnil me takze timto di dekuji Berane :)

Pak Kuba741: Tys me naopak nastval presny opak Berana. Dal sem mu slot na flower a on ze mi za to da svy sloty na naky hry jako mod nation racers a samozrejmne to neufngovalo(Uz to bylo na 5ps3 stahle) takze ja prisel o slot na flower(pak se se mnou snazil vymenovat sloty znovu nastesti sem mu svuj ucet jako prvni nedal jinak bych byl chudsi i o sloty na loco a herculese a nic bych z toho nemel) Tim nerikam zes me chtel kubo nak okradst ( i kdyz pri tom jak si chtel po druhe vymenovat to tak fakt vypadalo protoze si rikal ze uz si nekomu ten ucet deaktivoval a byla to lez jako vez protoze to stejne jako v prvnim pripade nefachalo) ale vadi mi ze to nijak nehodlas resit.

jinak blistere: dik za doporuceni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jas e zase musim zastam MACY :D :D :D protoze jeste kdyz sem mel PS3 tak mi uplne bez problemu dal ucet nejakyho "kamose" a ja se msi tam mohl zadarmo stahnout tak 20-30 her :D :D :D :D

JInak obecne se mi zda ze lidi jsou vic a vic vetsi mrdky a chtej si nahrabat tak podelavaj... uz sem uskutecnil hodne obchodu ale vzdy v poho pac si davam fakt bacha ale sere me ze ta uroven tak klesa :( zachvili uz ani nepujdou vymenovat hry

EDIT : Jinak muj zpusob vymenovani... Prvni posila clovek co ma mensi itrader... tim se da zabranit kradezim ;) nebo si nechte poslat nakej ucet co ma treba na aukru bo tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, lidi jsou cim dal vetsi mrdky a ty sis stahl z ciziho uctu 30 her. Predpokladam, ze jsi mu o tom nerek..

ehm asi sem to napsal nesrozumitelne... on mi ten ucet dal (ani nwm jestli byl jeho) at si ztoho postahuju hry ;) a dokonce mi po skypu i poradil protoze sem vtom byl laik :) takze asi tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu