Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry, které nikdy nevyjdou..


Scoty1468623919

Recommended Posts

lol nechápu že vůbec zakládáte takový téma... :dozey: ty hry nevyjdou nejspíš proto že by se nedaly ovládat,, nee?? .:D.:D jak by ste chtěli ovládat např cs?? bo wow?? jasně šlo by to..zmáčkneš jedno tlačítko - zaměříš, druhé - zastřelíš. ale takových her je hodně a potom už by to nebylo cs

tak např CS, by šlo ovládat uplně v pohodě... analogem zaměřovat, trojúhelníkem, čtvercem, křížkem a kolečkem chodit, R střílet.... CS na PSP by šel, ten chci...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak např CS, by šlo ovládat uplně v pohodě... analogem zaměřovat, trojúhelníkem, čtvercem, křížkem a kolečkem chodit, R střílet.... CS na PSP by šel, ten chci...:)

trojúhelníkem, čtvercem, křížkem a kolečkem chodit ??? to nemyslíš vážně ne ?

jinak, topic o hovně, ale abych taky nebyl off tak nějaký dobrý RPG jako je třeba Gothic a hlavně nějaká MMO hra typu WoW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trojúhelníkem, čtvercem, křížkem a kolečkem chodit ??? to nemyslíš vážně ne ?

jinak, topic o hovně, ale abych taky nebyl off tak nějaký dobrý RPG jako je třeba Gothic a hlavně nějaká MMO hra typu WoW

zahraj si třeba Coded arms... Já nevim ale ve všech stčílečkách tak chodim... analogem se nejlíp zaměřuje... nebo ty chceš zaměřovat symbolama? To snad né..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zahraj si třeba Coded arms... Já nevim ale ve všech stčílečkách tak chodim... analogem se nejlíp zaměřuje... nebo ty chceš zaměřovat symbolama? To snad né..:D

no nevím, jelikož jsem odkojenej na stationu, tak sem zvyklej zaměřovat pravým analogem, u psp bohužel pravej analog chybí, ale zaměřování levým bych asi neskousl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevím, jelikož jsem odkojenej na stationu, tak sem zvyklej zaměřovat pravým analogem, u psp bohužel pravej analog chybí, ale zaměřování levým bych asi neskousl

Taky mi vic vyhovuje zamerovani klavesama nez joystickem... Treba to CSS homebrow me vubec nezaujalo, ale Resistance Retribution :D to me zaujalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevím, jelikož jsem odkojenej na stationu, tak sem zvyklej zaměřovat pravým analogem, u psp bohužel pravej analog chybí, ale zaměřování levým bych asi neskousl

ty ses mi divnej na psp hraju zamerovani - levym an. chozeni - tlacitka a problem s tim nemam a to na ps3 hraju plno fps s opacnym ovladanim levy - chozeni pravy zamerovani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych určitě ocenil na psp oblivion nebo třeba jiné RPG. Ted na pc hraju Torchlight a to má minimální požadavky a je to celkem pecka. Souhlasim s tim že na psp udělat oblivion by nebylo snadný,ale nějakou kloudnou rpg by určitě šlo . Budu doufat :D Jo a ještě by nevadily nějaký pokémoni speciálně na psp s dobrou grafikou...takhle je pařim přes emulátor ale což :) Nintendo má svý pokémony pěkně pod zámkem,tak ať si je nechá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg zase dementní topic ... k čemu ti to bude, vědět, jaký hry by ostatní chtěli, když stejnak nikdy nebudou. víš jak by vypadaly?! třeba to gta iv?! podívej se, jak vypadá na konzolích, luxusně, dost lidí si na ní ale i tak stěžuje... chtěl bych to vidět na psp :dozey::dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu