Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

LEGO Harry Potter


Verthandy

Recommended Posts

LEGO HARRY POTTER: YEARS 1-4

Panáčci známé stavebnice LEGO se už vetřeli do několika známých her jako Star Wars a nebo Indiana Jones , no a bylo jen otázkou času kdy zamíří i na Rockfort . Lego Harry Potter: Years 1-4 nás provede prvními čtyřmi epizodami čarodějnické série (další 3 zřejmě připadají na druhý díl) a známá trojka Harry, Hermiona a Ron přinesou pořádné dobrodužství a ještě víc zábavy.Kromě kouzel si užijeme i metlobal,vyučování a soupeření jednotlivých fakult a to už příští rok (2010).

Screen :

Lego-Harry-Potter-1_PSP_BOX-tempboxart_160w.jpg

baby-lego-harry-potter.jpg

thum_299104b24ab41ef217.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už se nato uplně třesu , chci vydět všechny ty postavičky jak budou vypadat . Třeba Brumbál,Snape a hlavne Voldmetr(Voldemort) xD a chcete upload filmu Henry Propr a Šutr Mudrců ? A jinak líbí se vám ten článek co jsem otom napsal ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už se nato uplně třesu , chci vydět všechny ty postavičky jak budou vypadat . Třeba Brumbál,Snape a hlavne Voldmetr(Voldemort) xD a chcete upload filmu Henry Propr a Šutr Mudrců ? A jinak líbí se vám ten článek co jsem otom napsal ?

Jo,článek hezkej,ale oprav si tam chyby :-)

Třeba čtyřmi místo čtiřmi a známých místo známích :-)

Jinak,taky se docela těším;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už se nato uplně třesu , chci vydět všechny ty postavičky jak budou vypadat . Třeba Brumbál,Snape a hlavne Voldmetr(Voldemort) xD a chcete upload filmu Henry Propr a Šutr Mudrců ? A jinak líbí se vám ten článek co jsem otom napsal ?

podle mě to bude stejně špatný jako indiana jones 2 :((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych zase chtel takovej luxus .. třeba aby ta hra vyšla až v roce 2013 a byli tam všecky roky xD by byl nadměrnej LUXUS :D awe těšim se né že ne

asi jsi dost nepochopil můj článek ... budou všechny ...

Panáčci známé stavebnice LEGO se už vetřeli do několika známých her jako Star Wars a nebo Indiana Jones , no a bylo jen otázkou času kdy zamíří i na Rockfort . Lego Harry Potter: Years 1-4 nás provede prvními čtyřmi epizodami čarodějnické série (další 3 zřejmě připadají na druhý díl) a známá trojka Harry, Hermiona a Ron přinesou pořádné dobrodužství a ještě víc zábavy.Kromě kouzel si užijeme i metlobal,vyučování a soupeření jednotlivých fakult a to už příští rok (2010).

Teď jsem tito i podtrhl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi jsi dost nepochopil můj článek ... budou všechny ...

Panáčci známé stavebnice LEGO se už vetřeli do několika známých her jako Star Wars a nebo Indiana Jones , no a bylo jen otázkou času kdy zamíří i na Rockfort . Lego Harry Potter: Years 1-4 nás provede prvními čtyřmi epizodami čarodějnické série (další 3 zřejmě připadají na druhý díl) a známá trojka Harry, Hermiona a Ron přinesou pořádné dobrodužství a ještě víc zábavy.Kromě kouzel si užijeme i metlobal,vyučování a soupeření jednotlivých fakult a to už příští rok (2010).

Teď jsem tito i podtrhl.

tak asi myslel aby to bylo najednou :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu