Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pc okolo 5000 Kč? Povede se vám...?


Drew1468623667

Otázka

Ahoj , potřebuju složit pc do 5000 Kč (+- asi tak 500 Kč...).

Měl by sloužit především ke hraní her ... (ikdyž vím že v takovém omezení je to téměř nemožné....)

Co jsem se kouklal tak mám nějaké malé návrhy , ale nejdříve mě zajímá co vymyslíte vy...

Lajcké požadavky: minimálně 1gb ram , solidní procesor , dobrou kartu (proto dobrý procesor abych postupem času až budu peníze mohl na procesor pověsit lepší kartu a nebyl by problém... nicméňě čím lepší karta tím víc si na tom budu moc zahrát her , převším nových... :bash:) hdd: min.250 GB.

jinak mě nic už nenapadá... a těším se co vymyslíte! :)

Prostě abych z těch 5000 Kč "vytřískal " co nejlepší pc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 74
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Fortron = Eurocase ;)

S 2GB ram GTA IV nemůžeš rozjet na Medium/Very High. No a procesor ti to určitě neutáhne taky. Já jsem to zkoušel na 1024x786 všechno na min a muj E6550 2,33GHz jel na 100%.

hodim ti sem video nebo screen jen chvili počkej ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Fortron = Eurocase ;)

S 2GB ram GTA IV nemůžeš rozjet na Medium/Very High. No a procesor ti to určitě neutáhne taky. Já jsem to zkoušel na 1024x786 všechno na min a muj E6550 2,33GHz jel na 100%.

no to muzes :D ja mam 4GB ram(mam XP takze jen 3) Athlon x2 2.6ghz hozeny na 2.0Gghz ati hd 4650 a hraju vsechno na very high krom stinu(high)a textur(medium)a 1024x768 a 20fps prumer...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No vždyť říkám že neutáhne. 20fps není plynulý hraní...

jak pro koho...20Fps uz je hodne...kdyz vezmes ze obraz z televize jede 25FPS a video 30Fps..a na ten komp je to hodne dobry...

a i za 5000 se da postavit dobry pc...staci koukat po bazarech a postavit si ho na dily...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Osobně bych jako kompa koupil něco s lepším procesorem a ramkou na grafiku bych se vyprdnul na net a hd filmy ti to pude v pohodě a jako hry můžeš hrát stary hry jako baldurs gate, fallout, grafiku na takovymhle pc si stejně moc neužiješ takže pojedeš na low a v hratelnosti se většina novejch her těmhle starejm nevyrovná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Osobně bych jako kompa koupil něco s lepším procesorem a ramkou na grafiku bych se vyprdnul na net a hd filmy ti to pude v pohodě a jako hry můžeš hrát stary hry jako baldurs gate, fallout, grafiku na takovymhle pc si stejně moc neužiješ takže pojedeš na low a v hratelnosti se většina novejch her těmhle starejm nevyrovná.

Ok vidim to tak že co nejvíc věcí budu muset pozbírat na aukru .. (bazary...)

Ale ještě uvidim.... strejda kterej se v pc docela dobře pochybuje má pořád nějaký pc na prodej... když někomu vyhoří základovka a je tam něco funkčního , nebo když někdo mění... atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • 0

Mrkni se na Aukro .. někdy tam nejdeš zajimavé nabídky ... at už se jedna o vyřazené pc třeba se zřušených pc heren a nebo od obyčejných uživatelu kteří to skouší prodávat pod cenou ... když maš štěstí a rozumíš pc hw tak tam neproděláš

třeba tady máš sestavu i s monitorem za 5K

http://www.aukro.cz/item866123426_pc_sestava_od_leo_computer.html

cpu 3ghz , 3giga ram , 150gb hdd , gpu 8500gt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Umm... po dlouhé době se vám alespon ozvu :D

Koupil jsem pc nakonec asi nějak za 8000 Kč (i wifina , sítová karta )

4GB ram , procesor 2,83 Ghz(nebo tak nějak přibližně) , 500 Gb... Int. grafika.... myš , repráky , klávesnice.... dvd mechanika(vypalovačka)... nom co o tom říct...

Zatim to šlape v poho ale apsence grafiky jde znát... :/ ale i na tu se za nedlouho chystám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vy dementi.. von se vas neptal jestli na tom rozjede hry a jestli neco takovyho sezene... von chtel po vas link na sestavu... a z 69 prispevku tu je max 5 odkazu... ste retardovany nebo neumite cist?... to proste musite psat prispevky bez hlavy a bez paty... asi si pripadate dulezity ci co... vazne nechapu premejsleni lidi zde na foru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vy dementi.. von se vas neptal jestli na tom rozjede hry a jestli neco takovyho sezene... von chtel po vas link na sestavu... a z 69 prispevku tu je max 5 odkazu... ste retardovany nebo neumite cist?... to proste musite psat prispevky bez hlavy a bez paty... asi si pripadate dulezity ci co... vazne nechapu premejsleni lidi zde na foru...

presne tak, za 5k sezenes i ci slozíš pc na starsi hry :-) sem se vyjadruji lidi co maj kompa za 20k a to se jim pak machruje.....jenze takovy penize na to jiny lidi treba ani nemaj, stejne problem je i na foru s notebookama, kde zas machrujou ze maj ntb za 40k...boze muj......takze nez sem budete psat, tak si precist o cem ten topic je!!!!!!!ok novy rozrejes tezko, mozna jen fakt na low

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
presne tak, za 5k sezenes i ci slozíš pc na starsi hry :-) sem se vyjadruji lidi co maj kompa za 20k a to se jim pak machruje.....jenze takovy penize na to jiny lidi treba ani nemaj, stejne problem je i na foru s notebookama, kde zas machrujou ze maj ntb za 40k...boze muj......takze nez sem budete psat, tak si precist o cem ten topic je!!!!!!!

OMS!!! V prvním postu psal že to pc má sloužit na hraní her (nových) tak mu lidi psali že je trochu v oblacích!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu