Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project Natal - Kinect - 4.11. 2010


Em3R

Recommended Posts

  • Odpovědi 528
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ale jsem Natalem velmi mile překvapen, myslel jsem si že to bude víc odfláklý ale líbí se mi to , a nejvíc mě dorazila ta poslední ukázka z te závodní hry, fakt luxus grafika a hlavně to že si můžete obcházet svý auto, v jejich případě ferrari, a pak prohlednutí kabiny no prostě fakt pěkný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

smarja a co je na tom peknyho?:) kdyz chces otocit auto, tak musis udelat 3 kroky stranou a nahnout se do strany? jak dlouho te to bude bavit? grafika bude stejna, i kdyz budes auto rotovat ovladacem...

jinak skvely, ze ulevej rukam pri jejich controller-free ovladani, ale ze clvoek musi sta a chodit u toho.. wtf?? za tohle se bude predpokladam v MS vyhazovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No můj hlavní dojem z Kinect je takovej, že půjde jen o doplněk k ovládání a ne o náhradu za ovladač. Jinaka le super a určitě se to třeba na party, kde si budete chtít zahrát nějakou hru hodí. Jinak ta závodní hra vypadá na Forzu 4 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zda se mi ze tahle Microsoft E3 se soustredila vicemene jen na casual hrace viz Kinect a vsechny ty jejich "social" blbinky cimz chteji prilakat asi lidi od Wii apod, ale podle me jim nedochazi ze pro normalni gamepadovy hrace toho maj strasne malo jen Rising, Gears,Halo a COD ? To je docela slaby...a COD ani neni exkluzivni.

Nic novyho v podstate nepredstavili, vsechny ty hry byli znamy pred E3, zadna nova znacka, nic. A implementovat Kinect do velkych her uz treba jen proto ze zere vykon Xka bude tezky, ne li nemozny, mozna krome zavodnich her, ale jinak - videli jste to Star Wars, v podstate primitvni hra, grafika "stredoveku".

Naproti tomu bych rek ze SONY ma velkou sanci s Movem uspet jak ve velkych tak v casual hrach, protoze to je furt ovladac, presnejsi a nezere vykon konzole, sice to neni tak revolucni ale asi realnejsi, do FPS , Adventur si to dokazu predstavit daleko lip a kdo v zaveru bude koukat na to jestli ma ruce jako ze drzi volant nebo jestli v nich bude mit ovladac se kterym bude kroutit uplne stejne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Corvette, taktiez suhlasim. Ja uz od zaciatku co som videl na akom principe bude pracovat Natal, som tvrdil, ze s tymto nikdy nebude mozne ovladat hry FPS, RPG, NBA, FIFA, NHL atd., ani automobilove hry v takej miere, ako ich pozname dnes!!! Gamepadu sa na taketo hry nic nevyrovna! Tvrdil som vzdy, ze Natal bude iba na jednoduche hry, party hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ano ale necekej super grafiku...to by konzole nezvladla ale jako fotbal a hokej apod zakomponujou urcite... daj tomu nalepku nhl a maj dalsi zisky ale normalni hry co mame ted tak ti s kinecktem budem hrat az tak s novou generaci konzoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevěřim,že to zůstane jen u nějakých párty her a blbinek.Chce to ještě nějaký čas.Vždyt je ještě miminko.Třeba jednou před televizí v NHL vychytáš za Vokouna čechům zlato!!!

To si taky naivny? Ty si myslis, ze Kinectom budes ovladat NHL, NBA, FIFA, dalej FPS? Bez tlacidiel, iba volnym pohybom koncatin? :D :D :D Si normalny? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si myslim ze bohuzel ano, protoze na stary xboxy budes potrebovat i sitovy kabel, aby ti fungoval kinect, takze asi budes muset bejt pripojenej k netu.....mozna si to vymejslim....

Tim síťovym kabelem se ale myslí napájecí kabel (Power Cable) tudíž normálně do zásuvky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mooc vtipne a trefne napsanej blogpost (via bludr)

http://dubiousquality.blogspot.com/2010/06/console-post-microsoft.html

Po vsech tech konferencich musim teda rict ze se mi ten Kinect zda cim dal tim horsi oproti Move od Sony.

De pouzit v daleko min typech her (FPS a 3rd person akce, podle me nehrozi ) ale taky je to takovy velky, puvodni xbox k tomu potrebuje dalsi misto v zasuvce a zere to vykon xboxu, nehlede na nizzsi presnost.

Kdyz jsem videl Move v akci vypadalo to daleko lip, treba neco drzet pri tom golfu nebo sportech,adventurach, ze to vic vtahne do hry a bylo to i hezky presny a jednoduchy reseni, proste jen ovladac nic vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po vsech tech konferencich musim teda rict ze se mi ten Kinect zda cim dal tim horsi oproti Move od Sony.

De pouzit v daleko min typech her (FPS a 3rd person akce, podle me nehrozi ) ale taky je to takovy velky, puvodni xbox k tomu potrebuje dalsi misto v zasuvce a zere to vykon xboxu, nehlede na nizzsi presnost.

Kdyz jsem videl Move v akci vypadalo to daleko lip, treba neco drzet pri tom golfu nebo sportech,adventurach, ze to vic vtahne do hry a bylo to i hezky presny a jednoduchy reseni, proste jen ovladac nic vic.

Nic ti nebrani si vzit do rukou cokoli, tudiz to budes mit jako MOVE ! Urcite pro tebe udelaj spesl game s erotikou a muzes si k tomu vzit aj mladou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu