Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PS3 - Aktualizace 7.1.2012


tekken90

Recommended Posts

1) Je to jedno, nejde to změnit, ale můžeš si vytvořít více accountů.

2)Nevím, pokud jsi to koupil na CZ storu doporučuji kupovat na EU storech. Nevím jak by to bylo s kompatibilitou, ale měla by být snad stejná i s USA balíčkem.

3)Záleží jáký máš mode 80GB jen některé jdou...

Konkrétně jdou tyto modely CECHE a CECHF, zjistíš na štítku, který je vzdádu na konzoli. Na USA storu si stáhni v other PS2 system data nainstaluj a většina her by ti měla jít... ale né všechny asi 95%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 162
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
Cau,chci se zaregistrovat,ale nevim jaky dat region?? Je to fakt jedno ?? Neni na jinych regionech vyhoda-stahovani dem atd... Sorry vim ze to je tady napsany ale,chci si byt jisty dikkkk.

Samozřejmě že se jednotlivé regiony liší a to obsahově, zřiď si účet na každé store a máš po starostech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau,hele jeste jsem se chtel zeptat,kdyz sem prihlaseny v profilu jako Lubos,ale v psn store mam jmeno Lubosss?? Nebude to mit vliv na zapisovani trofeji atd??diky.Sorry teprve se s PS3 seznamuji mam ji tyden...

V PS3 máš vytvořený lokální účet na něm si můžeš libovolně měnit přístup na PSN, přepsáním ID a hesla. Lokální účet slouží k zavedení několika uživatelů na jedné konzoly, je to jako v PC. Na zapisování má tedy vliv pouze PSN ID (profil) který je aktivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kdyz chci nabijet ovladac,tak musim jedine pri zaple ps3?? Protoze kdyz to pichnu pres usb do pc tak,to jenom sparuje a nic. Tak ze jedine specialni ps3 nabijecka jako u xboxu360????

Blbost, PC ti ten ovladač taky nabije;). Dělával jsem to tak často. Myslím, že mně tam první vyskočilo něco o zařízení HID a pak se to normálně nabíjelo. Schválně to zkus - připoj ovladač k PC, měj zaplou PS3, podrž PS button a uvidíš, že u ovladače budeš mít stav "charging";)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbost, PC ti ten ovladač taky nabije;). Dělával jsem to tak často. Myslím, že mně tam první vyskočilo něco o zařízení HID a pak se to normálně nabíjelo. Schválně to zkus - připoj ovladač k PC, měj zaplou PS3, podrž PS button a uvidíš, že u ovladače budeš mít stav "charging";)

Omg, když už bude mít zaplou PS3, tak mu nabíjení pomocí PC bude na.... Jde o to aby měl vyplou PS3 a stále mohl nabíjet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co umí PS3 slim uvažuju o koupi třeba PlayStation 3 SLIM - 250 GB + Uncharted 2 Zajímá mě Wifi, možnost hrát PS2 hry, čtečka karet a tady ty kravinky jak jsou rozdělený v tabulce v prvním postu.

A wifi maji PS3 v zakladu, nemusi se dokupovat zadny modul jako u xboxu. Jinak jak pise primator...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu