Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kdo všechno má nebo bude mít Ps3 na Foru


narliza

Recommended Posts

no Jajar si taky koupil X360tku a od tý doby se tady neobjevil...asi to je návykový:D

Je, a moc, radši si ho nekupuj resp. nekupuj si Gears Of War :D .

Jinak ikdyž se mi moc nelíbí volba "PS3 je pro lamy, mám Xbox360" (PS3 určitě pro lamy není ;) ), dávám tomu svůj hlas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hele ja porad uvazju jesli ps3 bo xbox a nwm u xe sou good hry atd ale pste zas na ps3 udo titulu jako gta4 vymakanejsi ptze na to je vic mista a blue ray se bude casem hodit ale asi pudu do ps3 uz sem to vsechno prozkoumal atd pracy casm budou i tv ostanu mooozna k narozkam 28.8. a pak hdmi kabel koupim a resistance a budu happy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hele ja porad uvazju jesli ps3 bo xbox a nwm u xe sou good hry atd ale pste zas na ps3 udo titulu jako gta4 vymakanejsi ptze na to je vic mista a blue ray se bude casem hodit ale asi pudu do ps3 uz sem to vsechno prozkoumal atd pracy casm budou i tv ostanu mooozna k narozkam 28.8. a pak hdmi kabel koupim a resistance a budu happy

věř mi že happy budeš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hele ja porad uvazju jesli ps3 bo xbox a nwm u xe sou good hry atd ale pste zas na ps3 udo titulu jako gta4 vymakanejsi ptze na to je vic mista a blue ray se bude casem hodit ale asi pudu do ps3 uz sem to vsechno prozkoumal atd pracy casm budou i tv ostanu mooozna k narozkam 28.8. a pak hdmi kabel koupim a resistance a budu happy

To, že GTA 4 bude na PS3 vymakanější jsou zatím jen spekulace. Teď z hlavy si nevzpomenu na adresu článku, ale píše se v něm, že vývojáři usilovně pracují na tom, aby i na X-ku bez HDD byla hra shodná, nebo s minimálními rozdíly od PS3 verze. Ale já ji stejně neplánuju, takže je mi to jedno :) .

A záleží na Tobě. Kdybych Ti tady měl vyjmenovat výhody a nevýhody té které konzole, jenom bych papouškoval všechno, čeho je všude na netu spousta. Já jsem X-ko kupoval jednak kvůli ceně a hlavně kvůli hrám. Je sice pravda, že mám jen tři a z toho vlastně hraju už jen jednu :D a než si koupím další, tak na PS3 už jich taky asi bude mraky, ale jde o možnost výběru TEĎ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..za 5 let, az budu mit plazmu s uhloprickou (v ty dobe uz jen trapnych) 90cm..

..tak si koupim WII ve vyprodeji za 1500...

..to uz bude v dobe, kdy bude PLAYSTATION 5 a Xbox 720 (mozna 900) a budou to porad ty stejne nudny konzole s nudnejma hrama se "super grafikou" a nulovou spetkou originality...

..a na WII budou stovky super titulu za skvelou platinovou cenu 150 korun :) .. uz se tesim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a pročpak ne mužeš mit oříct,hrál si už na PS3

Ano hned prvni den co to vyslo...Hralk jsem ten ''uzasny'' Motorstorm...Myslel jsem kdo vi co to bude...Ale velke zklamani...Hral jsem taky Ridhe Racer...A F1...Oprvdu me PS3 nezaujala...Ale co je na ni nejhorsi tak to je ovladac...Proste PS3 nic pro me...Ale kdatdymu se libi neco...Me Xboxik ;-)

bambitka:Asi tak....Cekal jsem od toho neco uplne jinyho ale je to presny opak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už žádnou konzoli nechci..nadupanýmu PC s klávesnicí, myší a pořádným RPG se žádná blbá konzole nemůže ani zdaleka rovnat

No az zacnou RPG delat jen na konzole (Fable 2, Mass Effect - obe v CZ na X360, Jade Empire se dostal az ted, Final Fantasy jen pro Playstation), tak nam sklapne hrebinek :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 bylo něco,od čeho sem očekával mnooohem víc.Xbox vede ,asi není tak namakanej jako PS3 ,ale vzhledem k tomu množství kvalitních her a ceně sem nic neřešil a šel do něj.Vůbec toho nelituju...Takže spíš otázka pro tebe.Hrál si už na Xboxu ? :)

Možná těď má X-BOX lepší hry ale to se změní na podzim vychází samé pecky....a že jsi od něj čekal víc?A co třeba HOME......sony na sví zákazníky myslí kdežto mrkvosoft tahá z lidí jen prachy např.internet u X-boxu.....PS3 má budoucnost x-box ne :D vím že budeš proti, ale zase kdyby měl každý člověk stejný názor tak by žádné forum nemuselo existovat :lol:

PS:Resistance mulťák je THE BEST OF THE BEST (a nemusim za hraní po netu platit :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná těď má X-BOX lepší hry ale to se změní na podzim vychází samé pecky....a že jsi od něj čekal víc?A co třeba HOME......sony na sví zákazníky myslí kdežto mrkvosoft tahá z lidí jen prachy např.internet u X-boxu.....PS3 má budoucnost x-box ne :D vím že budeš proti, ale zase kdyby měl každý člověk stejný názor tak by žádné forum nemuselo existovat :lol:

PS:Resistance mulťák je THE BEST OF THE BEST (a nemusim za hraní po netu platit :) )

myslel sem to tak,že nechcu porád na něco čekat a radši si koupim z bazaru xbox s dobrejma hrama,protože mě fakt dostal.Jinak,jestli se PS3 zanějakou tu dobu třeba zlevní a spadne balík her,tak proč ho místo xboxu nevyzkoušet :)

Obhajovat xbox do krve nemusim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu