Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kdo všechno má nebo bude mít Ps3 na Foru


narliza

Recommended Posts

a pročpak ne mužeš mit oříct,hrál si už na PS3

PS3 bylo něco,od čeho sem očekával mnooohem víc.Xbox vede ,asi není tak namakanej jako PS3 ,ale vzhledem k tomu množství kvalitních her a ceně sem nic neřešil a šel do něj.Vůbec toho nelituju...Takže spíš otázka pro tebe.Hrál si už na Xboxu ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne... tohle neni moc dobre udelane hlasovani:?

tjn...ale aspoň něco.....a ještě možnost Next Gen konzoli nechci......jinak já hrál na Xku a jako fakt mazec...hlavně se mi líběj hry v CZ což u PS3 asi moc nebude nebo nebudou žádný....což je dost škoda .....:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 bylo něco,od čeho sem očekával mnooohem víc.Xbox vede ,asi není tak namakanej jako PS3 ,ale vzhledem k tomu množství kvalitních her a ceně sem nic neřešil a šel do něj.Vůbec toho nelituju...Takže spíš otázka pro tebe.Hrál si už na Xboxu ? :)

ano hral a je suxxxxxxxxxxxxxxxx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 budu mít, Wii a Xbox 360 neni pro lamy ale už jsem se rozhod.

Koupim si ho až bude levnější a bude dostatek her... počítam tak kolem září.. plus mínus měsíc ;)

špatně si pochopil možnosti v hlasování, je tam napsáno PS3 je pro lamy mám X360 nebo wii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu