Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Exploit 6.20


J@rda62

Recommended Posts

A proč si myslíš že se to spouští přes patapon?v tom demu se našla díra kterou kluci z genu hned využili na spuštění toho exploitu

Raczek já to mám taky s pspgenu http://www.pspgen.com/eloader-r24-6-xx-telechargement-193238.html a běží to v pohodě jen si asi zapoměl při zobrazení modrého okna držet trojúhelník(platí jen pro 6.20) na jiné fw čekejte na zobrazení menu kde si můžete vybrat kterou homebrew chcete hrát (hry co jsou o testovaný na 6.20 jsou tu) http://www.pspgen.com/hbl-r24-e-loader-francais-wololo-starworld-retravaille-article-193182-6.html

EDIT:homebrew samozřejmě do složky Eloader

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 234
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

měl jsem stejný problém s jinýma homebrew

já zatím rozběhal PSPlasma a PSP Trivia ted jdu zkusit jestli pujdou další zatím myslim že jdou na 6.20 jen http://www.pspgen.com/hbl-r24-e-load...-193182-6.html

ale na youtube jsem vyděl že na 6.20 nikdo roběhal i doom a tetris chce to prostě zkoušet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj měl bych dotaz. PSP mám nějakej ten pátek, ale celou dobu kupuju origo hry..Ted jsem se tady dočetl něco něco, že něco jde. Nejde mi o to hrát ISO hry, ty mám někde, ale chci si zahrát PS1 hry, DOSBOX a třeba youtube apodobně. Na co vlastně ten e-loader (fáze která je nyní dostupná) je? Co to umí, co s tím pustím? Někdo tady blekotal něco o Doomu a já tomu nerozumím prostě. Mohl by někdo polopaticky? Prosím prosím? Nejsem línej, projíždím spousty forumů, jen tomu prostě nerozumím, tak mi prosím pomožte...děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raczek takže na 6.20 to ze složky gameloader nespustim?ptám se jestli je možný na 6.20 spustit menu a pak si vybrat jakou homebrew chci
podle toho co píšou asi ne, ja sem to ani nezkoušel. Když sem se dočetl že na to de jen pár hb tak sem si zase nahodil cfw, od final verze bych osobně čekal víc než podporu 6 hb, ktery jsou mimochodem skoro k ničemu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle toho co píšou asi ne, ja sem to ani nezkoušel. Když sem se dočetl že na to de jen pár hb tak sem si zase nahodil cfw, od final verze bych osobně čekal víc než podporu 6 hb, ktery jsou mimochodem skoro k ničemu

od té beta verze tam přidali jen 2 hb taky mě to štve

cus lidi,myslite ze se s pomoci tohoto eloaderu muzem v blizke dobe dockat nejakeho CFWenableru a tudiz ISO/CSO?

tento eloader byl vytvořen jen na spuštění homebrew cílem nebylo vytvořit cwf sony to dost dobře zabezpečila

EDIT:koukejte občas taky na forum na pspgen.com přidali tam nejméně 6 hb takže výběr se zvýšil ale pořád to nejsou ty homebrewco jsem čekal je to snad horší než na mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu