Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP home tuning by hacko


HAcko

Recommended Posts

tak neska sem našel v šuplíku modelářský barvy :D a na druhym konci stolku sem mel rozdelaný psp :D tak sem vzal ten střibrnej kryt decentne sem ho zbrousil šmirglem a natřel modelářskou barvou :) tak to skoukněte :)

DSC00060.JPG

DSC00061.JPG

DSC00062.JPG

DSC00063.JPG

mno očekávám že ty barvy chvilku vydržej :D ... mno meli by ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle bych si nechtěl zprznit moje psp. Samozřejmě je důležitější, že se to líbí tobě než ostatním.

A to už jsi hned mohl přetřít i ten štítek s čárovým kódem protože i kdyby jsi to měl ještě v záruce myslím, že by ti to nevzali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasím, ta barva je hrozně vyblitá a kvalita toho "malování" taky, kdyby sis koupil nakej sprej na lakovaní rafku u aut atp. udelal bys líp :)

barva by byla OK ale prostě to neumí nastříkat/namalovat/nabarvit,je to hroznej pomeranč a mrtě silná vrstva...prostě to neumí xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že tady spousta lidí neví jak lakovat Plasty.... Není to sranda protože když něco podceníte tak to buď dopadne špatně a nebo to hodně rychle ošoupete.

1. Povrch musí být obroušen nejlépe smirkem cca 800-1500(hrubost)

2.POUŽIJE základ na plasty(obvykle je skombinován s plničem) když ho nepoužijete tak máte barvu hodně brzo dole!!!

3.Lak laků je spousta stačí si jen vybrat. mě se osvědčili nitro auto laky!!

lak nenanášejte jednou vrstvou ale více menšími vrstvami.

nesmí se vám stát že to někde steče ať už základ na plasty nebo lak jinak můžete začínak od začátku! To vše provádět cca v pokojové teplotě a někde kde se nepráší jinak to bude fuj..:D:D Snad to pomůže těm co chtějí lakovat své PSP..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co k tomu rict??

snad jen to,ze i chroma babicka co dostala pred chvilkou menstruaci a vidi jen na jedno oko by to udelala lip...

ha ha to bylo opravdu...........trapné :dozey: ...

Jinak neni to nic moc no mas tam takovy ty bublinky to se mi presne udelalo kdyz sem si neodborne premalovaval kryt u mobilu kdyz mi bylo asi 12 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ted sem byl bez netu asi 3 dny :D sem totál naspeedovanej kvuli netu :D ... jo k tomu lakování :D s plastama mam blbí skušenosti :D stříkal sem model plastovej pak se na nej idu podivat a je z něj kashe :D a kombinace černý s tou zelenou :) je pěkný až budu mít čas nafotim :D mno čas až mi psp bude držet po hromadě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu