Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Design Portfolia aneb nekonečná demence klienta -> Lock


M0tion

Recommended Posts

V grafice nejsem žádný mega expert, ale ve photoshopu dělat umím a tak mě otcova přítelkyně poprosila abych jí udělal něco co by bylo v podstatě portfolio, ale dá se říct jako leták, který by se odesílal mailem. Zaplaceno bych prý dostal a jestli bych jí nemohl vytvořit jakýsi návrh se slepým textem. Peníze se vždycky hodí a já stejně neměl co dělat tak sem svolil. a ted vám ukážu pointu tohoto téma......

design navrhnut mnou (grafikem), neříkám že je to dokonalost ale řekla, že chce jednoduchou věc...

v.1 Nebe

ADAT_portfolio-kopie.jpg

v.2 klienotvi se nelíbilo pozadí...

ADAT_portfolio-v2.jpg

Dobře klient si se mnou sedl na Skype a řekl mi co chce předěůat jaké chce barvy atd....atd..

Výsledek klientovy fantazie

ADAT_portfolio_v5-bez.jpg

!!! Vrchol mi přijde, že klient si o tomto díle myslí že je dokonalé a chce ho dále publikovat !!!

Tak mi vysvětlete jestli jsem jediný komu to přijde maximálně uhozene a dementní......

Moderátorům se omlouvám pokad je téma ve špatné sekci za případný přesun děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://browse.deviantart.com/?qh=&section=&q=portfolio

google > search: portfolio wordpress template > rozhodně jednoduší řešení....

Ano, přijde mi to uhozené a dementní :D

edit// ano pokud chce publikovat tohle, tak muzes byt jen rad :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rAy;805906']Na druhou stranu' date=' jestli to poslední "dílo" považuje klientka za dokonalé,tak nemáš co ztratit. ;) Tobě se to možná hnusí,ale ona si o tobě nejspíš myslí jak šikovný jsi grafik :thumbup:[/quote']

Neřešim to když mi zaplatí udělám ji klidně design v podobě ptačího trusu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě osobně se teda nelíbí ani jedno.. :D

Ale..... to poslední je naprosto otřesné a jako nějaká prezentace firmy, nebo něčeho podobného mi to přijde hodně divné a podle mě se to moc nehodí.

Ale jak už bylo řečeno - "náš klient, náš pán". Když by chtěl smíchat 5barev do výsledného efektu hnědé barvy kravýho lejna tak pro prachy to vždy uděláme..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych pánové grafici na Vašem místě zkusil přemýšlet trochu dál. A nemyslím jen za Vašeho klienta, ale hlavně za jeho klienty. Ta zmíněná zadavatelka nechtěla něco, co ocení grafik a pár zpřízněných duší někde na fóru, ale něco, co zaujme její cílovou skupinu. Ta rozhodne, jestli zvolila dobře.

A já (jako designový barbar) říkám - ta poslední verze je nejčitelnější. A dodám - dát bílá oblaka pod bílý text je poněkud nepraktické:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych pánové grafici na Vašem místě zkusil přemýšlet trochu dál. A nemyslím jen za Vašeho klienta, ale hlavně za jeho klienty. Ta zmíněná zadavatelka nechtěla něco, co ocení grafik a pár zpřízněných duší někde na fóru, ale něco, co zaujme její cílovou skupinu. Ta rozhodne, jestli zvolila dobře.

A já (jako designový barbar) říkám - ta poslední verze je nejčitelnější. A dodám - dát bílá oblaka pod bílý text je poněkud nepraktické:-)

s tim se počítalo oblaka jsou v pohodě jenom bych to hodil jako obraz a ne typo a lechce ztmavil čímž bych zamezil nečitelnosti písma, ale zase bych nemusel měnit barvu samostatným písmenům ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zuskyz : promin ale od tebe kritiku nejsem schopnej přijmout ptže neznám žádné tvé výtvory :D

Bee: :D mno jasny jako jdou k sobě ale musej bejt v jiných odstínech :D proste poslední dílo je vec ze kteryho bych blil :-!

Oukej, klidně nepřijímej - mě to nevadí, já řekla jen názor, že se mi to jako prezentace nelíbí.

Pak ale nechápu, proč chceš slyšet názory tady lidí. Nebo sis vybral jen pár jedinců a zbytek nemůže hodnotit? Asi jo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oukej, klidně nepřijímej - mě to nevadí, já řekla jen názor, že se mi to jako prezentace nelíbí.

Pak ale nechápu, proč chceš slyšet názory tady lidí. Nebo sis vybral jen pár jedinců a zbytek nemůže hodnotit? Asi jo....

Tak sem to nemyslel...ale tady na foru znám dost grafiků a když mi grafik řekne že to "není špatný" a pak sem přijde někdo koho ubec neznám a kdo jenom vyjádří svůj nesouhlas aniž by navrhl třeba něco lepšího....dost mě to se*e :D takže si to neber osobně ;)

Geobba: díky moc škoda že mi tohle neřekl klient :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to nemyslel...ale tady na foru znám dost grafiků a když mi grafik řekne že to "není špatný" a pak sem přijde někdo koho ubec neznám a kdo jenom vyjádří svůj nesouhlas aniž by navrhl třeba něco lepšího....dost mě to se*e :D takže si to neber osobně ;)

Geobba: díky moc škoda že mi tohle neřekl klient :D

Ty máš asi problém především se sebou samotným jak tak koukám..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem žádnej dobrej grafik ale,.. ty první dva se mi líbí, jen u toho prvního bych uděll menší průhlednost toho bloku s textem...ten poslední je ale podle mě dost hroznej :D podle mě se k sobě ty barvy nehodí..ale jak řeklo už několik lidí, když se to líbí tomu komu se to líbit má ,tak nač to hrotit... kdyby to bylo na mě a barvy by měli zůstat, tak bych modrou (možná i šedou) zesvětlil a přidal bych tam nějaký vzorek nebo něco do pozadí. a ohraničení textu bych nechal bílou barvou a orandžovou jen to na co se najede myší (prostě jako u té druhé verze) jinak luxus!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zuzkys,m0tion: klídek vy dva...

Já nic nedělám.. řekni mě, kde je problém, že přijdu sem do topicu a napíšu, že se mi popravdě nelíbí ani jedno řešení, ale když zákazník zaplatí tak proč ne - je to jen výdělek peněz.

A on mi napíše, že ho sere, že sem přijde člověk, kterého nezná (já) a že ho můj názor nezajímá... Tak proč zakládá topic a ptá se lidí na názor, když o něj vlastně nestojí?? Nechápu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nic nedělám.. řekni mě, kde je problém, že přijdu sem do topicu a napíšu, že se mi popravdě nelíbí ani jedno řešení, ale když zákazník zaplatí tak proč ne - je to jen výdělek peněz.

A on mi napíše, že ho sere, že sem přijde člověk, kterého nezná (já) a že ho můj názor nezajímá... Tak proč zakládá topic a ptá se lidí na názor, když o něj vlastně nestojí?? Nechápu..

ale to neni pravda! neřekl že ho to nezajmá..jen řekl že nezná žádný tvoje výtvory takže ho tvuj názor nemůže nijak ovlivnit..když ani přesně nenapíšeš co se ti nelíbí nebo co by si udělal jinak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu