Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Design Portfolia aneb nekonečná demence klienta -> Lock


M0tion

Recommended Posts

Řekl bych že tvoje klientka jse zlehka ´´pochybná :D´´ řekl bych že byla na 99% sjetá jak veverka .)))) Jinak to nebe je fakt dobry, jednoduchy, lechky, proste pekny a plni ucel :)

Diky moc :D mno muj nazor na klientku je takový že ona asi rozumí grafice víc než já a proto nechápu ten vytříbený vkus :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze metuj to vystihl. Tady vubec nejde o to, jak je to dokonale z hlediska nejakych pravidel grafiku nebo jak se to libi tobe. Tady jde o to, na koho je to cilene. A take se divim, ze se tu vetsine libi ten prvni navrh - ten mi prijde hrozny.. Nevim, co je zaklad grafiku, ale zaklad prezentace je citelnost a ta u toho prvniho neni, ani kdyby se vselijak ten obrazek ztmavil.. Proste pod text jedine cista barva.

To posledni se mi zda z hlediska citelnosti nejlepsi - nejlepsi kontrast atd. Osobne by mne treti prilakal nejvice, prvni je nevyrazny a text se v nem ztraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Imho, nevím jak vy, ale ten kdo nevidí dobře písmena v prvním návrhu je asi vážně slepý :blink1:

edit:* NEPSTER: v tom případě se omlouvám, má chyba. Nicméně čitelnost by určitě zlepšil nějaký šedý, či černější podklad pod text. Něco, co by zajistilo dobrou čitelnost, a přitom zachovalo původní portfolio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejak jsem nepochopil, proc kvuli tomu zakladas topic? jestli ses tu chtel pred ostatnima mistnima grafikama pochlubit, ze ma o tvoje prace nekdo zajem a nechat se od nich poplacat po zadech, ok... ale jestli si myslis, ze zadani praci pro tebe bude vzdy jen podle tvych predstav, tak to je jediny, co mi na tomhle topicu pripada uhozene a dementni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jn sry :D nedošlo mě jak je tohle forum Útočné :D
Tak já snad sním. Ty nazveš topic "nekonečná demence klienta" a fórum se ti zdá útočné? Ze svého zákazník a tu děláš pitomce a zlobíš se, že s tebou všichni nesouhlasí a neobdivují tě? No nic, věk tě naučí, že rčení "zákazník má vždycky pravdu" je nejen známé, ale taky zcela pravdivé;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No de vidět že moc prací za sebou nemáš, když todle nazýváš nekonečnou demencí zákazníka x) protože kdyby jo tak by si zjistil, že todle je docela klasická situace, kterou (bohužel) zažívám minimálně jednou týdně..

ale ono pokud chceš mit aspoň nějakej peníz.. tak musíš držet hubu a krok a řídit se pravidlem (jak metuj píše..)

1. zákazník má vždycky pravdu ;)

2. a ikdyž ju nemá ... platí pravidlo číslo 1 :P

PS: to řešení webu je děs :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok :D pochopil jsem :D praci budu stejně dělat znovu o víkendu, protože nekonec to chce udělat ještě jiný :D strašně mě to sere, protože dělat tyhle "předváděčky" mě vůbec nebaví :D ale peníze budou tak ať to dělám třeba třikrát :D Twice a jestli to máš tolikrát tak nevím jestli bych jako grafik vydržel :D ještě že jsem nešel na Cybernu jak sem chtěl :D

PS: MOžná tedy LOCK ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu