Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fable III


Jarisak

Recommended Posts

  • Odpovědi 195
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Minatom > presne tak :? ukoly casto pribehove o nicem.. vybirani gest mi taky vadi... (tady je to silena automatika stylem zmacknu a .. znova a znova a znova a.. obcas X a to je tak vsechno) a este nechapu system savu (tech automatickejch teda) tim stylem ze pokud to clovek napr ve 2/3 ukolu vypnul .. tak potom musel ject celej znova.. coz i u fable 2 bylo celkove promakanejsi :? nehlede na to ze sem se takle parkrat propadl i "pod textury" a musel sem celej ukol znova coz me nekolikrat pekne na****

Sada > promin neuvomil jsem si to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně taky nějaké negativa už jsem si myslel, že jenom já mám něco proti .-) Ono problém bude v tom, že Fable je proste už jméno a jen odvážní lidi napíšou co si skutečně myslí. Zbytek bude za každou cenu tvrdit, že je to totální bomba. Je to opravdu zklamání oproti dvojce at už příběhem, který je opravdu dětinský a byl tady už stokrát. Tak i délkou, finálem, menu.Myslím, že jsou všichni tak jménem Fable zfanatizováni, že tyto chyby ani nechtějí vidět a nevidí je. Pro mě osobně je tiscali games recenze pravdivá jen s tím rozdílem, že i přes tohle všechno já dávám 8 a to právě proto, že taky patřím k věrným a "zfanatizovaným" pařmenům. Ale je třeba přiznat, že tahle hra opravdu není skvělá a dokazujou to i recenze po celém světě. Hodnocení je i 5/10 i 9/10 takže je jasné, že něco není v pořádku...kdyby to bylo opravdu skvělé mín jak 7 to nedostane nikde. Ale je to dobře, že jsou negativní i pozitivní reakce, protože většinou je to tak, že když hra dostane na nějakém větším webu velké hodnocení tak v ostatních je to pak podobné a člověk ma pocit, že se snad všichni kopírujou. Fable III je důkazem objektivnosti recenzenů a tak to má být...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po trech odehranych hodinach velky zklamani velka nuda. Zjednoduseni gest mi prijde hodne dlouhe, protoze predtim byla interakce alespon trosku zabava coz se ted neda rict. Jinak mi to prijde takove cele zmatene...Doted treba nevim jak vybirat kouzla. Jinak bonusovi obsah z limtky stazen a zatim jsem si nevsiml niceho co by nebylo v sectine, kazdopadne jsem si ani nevsiml bonusoveho obsahu, porad treba cekam kdy si budu moct zmenit to plemeno psa....jinak co se tice bonusu k limitce, nemam ani parfu o co jde...ale limitka povedena, chybi mi tam jen nejaky ten artbook...ale z xzone za stojnou cenu jako normalni verze, proc ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam celkem solidni zasek. V ukolu Maskarada (v palaci Plenitele) jsem se dostal az k boji s vlkodlaky. Vsechny jsem zrusil a dal se nemuzu hnout. Vsechny brany jsou zavreny a ma uzasna spolecnice stoji jako solnej sloup. Hru jsem ulozil a doufal ze po znovunacteni se vsechno vyresi, ale ve finale nepomohlo ani vypnuti konzole. Nema nekdo nejakej tip? Premisteni do jine casti Albionu je samozrejme nemozne :((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vypnul i konzoli, ale stejne to nepomohlo. zkusim teda jen vypnout a zapnout Fable a uvidim...

EDIT: tak nepomohlo nic, po znovuspusteni mise jen na zem dopadnou mrtvy vlkodlaci a fesanda porad stoji na tom stejnym miste. akorat se s ni da posouvat sem a tam a na balkone stoji nekdo v cylindru. a zacit novou hru se mi moc nechce :((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno to nepomuze :? pokud jsi hru ulozil tak se ti bude nahravat furt na stejnym miste.. ale zkus jit pres start do svatyne... a najit savy...

(popr. zmackni X) pak vypni guide zustane ti takovy "menu" sprava hry apod. tam tam zkus dat nacist hru ... pokud tam nemas save nekde pred plenitelem ;) mel by tam bejt jeden automatickej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno to nepomuze :? pokud jsi hru ulozil tak se ti bude nahravat furt na stejnym miste.. ale zkus jit pres start do svatyne... a najit savy...

(popr. zmackni X) pak vypni guide zustane ti takovy "menu" sprava hry apod. tam tam zkus dat nacist hru ... pokud tam nemas save nekde pred plenitelem ;) mel by tam bejt jeden automatickej

jsem ve svatyni, dam nacist hru a objevim se v mistnosti s figurinou me postavy, u te je napsano ze soucasny hrdina je nacteny. na mackani X kdekoliv se vubec nic nedeje, pokud v nastaveni hry vypnu pruvodce tak taky ne

EDIT: a pri ukladani neni moznost vybrat si novej save, porad se asi prepisuje ten samej... zadnej automatickej nemuzu najit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne se to stalo taky a problem byl v tom ze za jednou tou branou jak je nad ni znak vlkolaku byzl jeden za tou zamcenou branou a neniho videt.ja k ni prisel a mnel jsem skonbinovano kouzlo vitr+vohen.pouyil jsem ho a ono to toho posledniho vlkolaka preneslo spoza ti brani a jeste asi dvakrat jsem to uzil a bol death a mise ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne se to stalo taky a problem byl v tom ze za jednou tou branou jak je nad ni znak vlkolaku byzl jeden za tou zamcenou branou a neniho videt.ja k ni prisel a mnel jsem skonbinovano kouzlo vitr+vohen.pouyil jsem ho a ono to toho posledniho vlkolaka preneslo spoza ti brani a jeste asi dvakrat jsem to uzil a bol death a mise ok.

Diky, v nejblizsi dobe to vyzkousim. Je tam slyset porad nejaky vyti, ale neni nic videt, tak to asi bude ono. Nastesti je to prvni bug co jsem zaznamenal, to ostatni jsou nedodelky (vyber gest, podivna a nepouzitelna mapa) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosoím o radu jak ve Fable 3 měnit Questy ... Měl sem hlavní quest jít zabít nějaký bandity a pak sem pokecel s nějakým týpkem který nad sebou neměl ani vykřičník a ten mi dal ukol at mu něco najdu a quest se automaticky změnil na to hledání toho předmětu a já za boha nemužu příjít na to jak se vrátit k hlavním questům , a ještě jedna otázečka jak sakra měmím kouzla a kde se dají kombinovat mam elektoršoky a fireball a nikde není ten interface jako ve dvojce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosoím o radu jak ve Fable 3 měnit Questy ... Měl sem hlavní quest jít zabít nějaký bandity a pak sem pokecel s nějakým týpkem který nad sebou neměl ani vykřičník a ten mi dal ukol at mu něco najdu a quest se automaticky změnil na to hledání toho předmětu a já za boha nemužu příjít na to jak se vrátit k hlavním questům , a ještě jedna otázečka jak sakra měmím kouzla a kde se dají kombinovat mam elektoršoky a fireball a nikde není ten interface jako ve dvojce

Questy menis ve Svatyni. Pujdes k mape, aktivujes ji a pak Y vyberes kterej quest chces, taky mi trvalo na to prijit ;). Kouzla menis ve zbrojnici tim, ze si vymenis rukavici. Pouzivat dve rukavice muzes az po zakoupeni teto schopnosti na Ceste k trunu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teda lidi teď jsem se dost naštval (nicméně mě to neodradilo, ale zahraju si až s origoškou teď na to fakt chuť nemám).

Prostě jsem dokončil tu misi jak ukradli tu sošku vlkodlaka donesl jsem ju majitelce a párkrát zmáčknul A poblíž byl ale někdo na interakci a tak mezi načítáním a skončením Q jsem skončil v interakci, hra se při načítání sekla a nepomohl ani restart ani nic prostě se to seklo, musel jsem přemazat celej SAVE a teď opravdu nemám chuť to hrát od začátku, jinak se mi hra líbí, a přes LIVE by to mohlo být fajn, možná si kvůli tomu, a pár dalších her (HALO, GoW, apod.), pořídím ještě jednu konzoli na hraní onlinu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Questy menis ve Svatyni. Pujdes k mape, aktivujes ji a pak Y vyberes kterej quest chces, taky mi trvalo na to prijit ;). Kouzla menis ve zbrojnici tim, ze si vymenis rukavici. Pouzivat dve rukavice muzes az po zakoupeni teto schopnosti na Ceste k trunu.

Já když ji aktivuju tak tam nemam Y na výběr sem teprve na začátku a mam hotovou tu hrací skřínku tedka sem šel vybít pár banditu ale mezitím sem pokecal s cápkem který nosí bedny a ten mi dal quest abych mu něco našel a ten se automaticky upřednostnil ... jak sakra na ty mapě vypadaj hlavní příběhové mise , a jsou na vybrání stejně jako u dvojky v textové podobě díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosoím o radu jak ve Fable 3 měnit Questy ... Měl sem hlavní quest jít zabít nějaký bandity a pak sem pokecel s nějakým týpkem který nad sebou neměl ani vykřičník a ten mi dal ukol at mu něco najdu a quest se automaticky změnil na to hledání toho předmětu a já za boha nemužu příjít na to jak se vrátit k hlavním questům , a ještě jedna otázečka jak sakra měmím kouzla a kde se dají kombinovat mam elektoršoky a fireball a nikde není ten interface jako ve dvojce

Kouzla menis ve svatyni, staci si vybrat prislusnou rukavici. Kombinovat kouzla jde za pomoci koupeni dalsi rukavice na ty ceste k hradu s truhlama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fable je pecka, a to nejsem zfanatizovanej .Jaky hry dneska dostanou 5-6 /10 ,aji hnuj jmenem nier dostal 8/10 a to byl konec hra jak na ps2 . S fable 3 si lionhead vyhrali copak to nikdo z vas nevidi?Myslim ze tady nikdo neni zfanatizovaneji,ale jini jsou nejspis uz trosku prepareni .6/10 patri hram bez napadu a elegance coz vse fable 3 ma.6/10 si davejte jakysim quantum theory a jinym zgarbum ale fable?Nezajimaji me recenze pc magoru .Kez by bylo vic her s anglickym humorem. Fable 2 me moc nebavila,kvuli detinskymu zacatku ale pak se to dalo,fable 3 mi nabidl hned vse co jsem potreboval pro dobry zazitek ze hry,celou dvojku strcil hratelne do kapsy,mozna jen chyba ta svatyne s inventarem ale na to jsem si uz zvyk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu