Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fable III


Jarisak

Recommended Posts

Zdarec, narazil jsem na nepříjemný bug při plnění úkolu Kamenoújezdský odboj kdy mám následovat Waltera a Page se mi sekla postava na postelích a nejde z nich slézt :-) Přemístit se jinam pomocí mapy taky nemůžu - až po dokončení aktuálního úkolu.

Nevíte co s tím? Hrát se mi to znovu od začátku opravdu nechce ;-) Není nějaký cheat tlačítkama, že Vás to hodí jinam nebo podobně? :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 195
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

mám takovej menší problém po dohrání poslední mise (nashromaždil jsem jen něco přes 260tisíc) mi to napsalo že jsem zachránil málo obyvatel a ti co zůstali se strachujou nebo něco tak teď jsem si všiml že v mapě nemám otavřenej ani jeden obchod všude je zamčeno nemohu si koupit ani jídlo jde to nějak zachránit nebo to musím hrát znovu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám takovej menší problém po dohrání poslední mise (nashromaždil jsem jen něco přes 260tisíc) mi to napsalo že jsem zachránil málo obyvatel a ti co zůstali se strachujou nebo něco tak teď jsem si všiml že v mapě nemám otavřenej ani jeden obchod všude je zamčeno nemohu si koupit ani jídlo jde to nějak zachránit nebo to musím hrát znovu :D

Taky jsem jich zachránil málo, myslím že když chceš zachránit všechny musíš mít 6,5milionů zlatých. Pak po konci bitvy se zlem je konec a dál jsem to nehrál,nebo spíše nevím že by se dalo hrát dále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trest za to, ze si je vsechny nezachranil, ale koukam zes jich zachranil fakt hodne malo :D

zbylo mi těch 260tisíc tak jsem si řekl no to bude stačit(vždyť tam bylo že jsem zachránil 260tisíc/6.5milionu) ale teď ve hře mám otevřené jenom hospody asi budu muset začít znovu tři čtvrtě toho nemám dokončené a chci ještě nějaké trofeje :D

Dupenka: teď jsem skoupil nemovitosti a vydělávám dost ale je mi to k ničemu když si nic nemohu koupit začnu znovu a budu zlej.

je zajímavé že fable 3 má dost omezené množství zbraní a oblečení co mě dost zarazilo od dvojky pokles

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Prosím, prosím, vidím, že trochu s křížkem po funuse, ale hra se ke mě dostala až teď.. hraju to na Xku a za nic na světě nemůžu přijít na to, jak se dají kombinovat kouzla..? Našla jsem tu pouze radu, že potřebuji další rukavici, ale to mi nijak nepomohlo, kouzla mam teď 3 a potřebovala bych kombinovat vortex a ohnivou kouli.. poradí mi někdo, prosím? Díky! Jinak hra je to bezvadná, např quest "hra" mě dost pobavil a vůbec provedení a všechno je bezvadný, super útěk od reality:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Taky jsem jich zachránil málo, myslím že když chceš zachránit všechny musíš mít 6,5milionů zlatých. Pak po konci bitvy se zlem je konec a dál jsem to nehrál,nebo spíše nevím že by se dalo hrát dále.

Já jsem do pokladnice nashromáždila asi tak 8 miliónů a po poslední misi samozřejmě až doběhnou titulky (které můžete přeskočit) jsem též pokračovala dále, dodělávala sem vedlejší mise jako je například sbírání těch trpaslíků( což ještě nemám hotové) ale co se stane po skončení těchto misí, nemám tušení, každopádně i kdyby jste nasbírali těch 6,5 miliónu na vojáky při poslední misi, budete pokračovat dále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Zdravím, mám takovou trošku zvláštní prosbu na někoho kdo si kupoval Fable III... dnes mi volali z xbox linky, protože jsem hru Fable III koupil v jiným jazyku stím že by mi mohli změnit jazyk na AJ nebo CZ pokud slečně pošlu fotku dokladu o koupi této hry z nějakého obchodu :) Bylo mi řečeno že je jedno kdy byla zakoupena a za kolik... jenom potřebuju nějakej vyfocenej doklad :)

P.S. musim xbox podporu vycvhálit... jsou ochotní, zavolají zpět aby člověk neutrácel svůj kredit a pomůžou jak jen mohou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu