Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

nove hry na WII :)


atry

Recommended Posts

Vypada to pekne, jen to asi za par dnu omrzi - jako cele Wii. Ono to chce ty zpravne hry, co cloveka prikovaji do sedadel :D
Ja si nemyslim, ze by na Wiičko byly zase tak spatny hry.... Treba SSX Blur,.... Mozna to je blbost nevim, nehral jsem, ale co jsem tak koukal, tak tech her uz je docela dost......
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hey to me po*er...jak toto nekoho moze bavit:D:D ...
nwm neni to fake??? s emi zda blbsot ze by neco takovyho nintendo vydalo
Vypada to pekne, jen to asi za par dnu omrzi - jako cele Wii....

...neni to fake..ptz si to ani nehraje na origo hru :) ...

...je to videjko od nakejch nadsencu, kteri si delaj srandu, jak vsemozne by se dalo revolucni ovladani WII pouzit :)

...ale jak videt, udelali to tak dobre, az u nekoho vznikly pochybnosti...

...docela kruty, kdyby si maly deti hrali na zabijeni tulenatek nebo na vysetreni prostaty :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypada to pekne, jen to asi za par dnu omrzi - jako cele Wii. Ono to chce ty zpravne hry, co cloveka prikovaji do sedadel :D

třeba nějaký RPG alias Oblivion nebo cokoliv takovýho abys moh po pokoji běhat a kolem sebe všude máchat ovladačem :D......aspoň by rodiče nenadávali že u toho furt sedim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim je to takove nevyvazene, zda se mi ze je Nintendo zaujate svym uspechem :)

Ikdyz zabava to je urcite naramna, hry se ohraji....na Wii dost rychle

..je to porad celkem na zacatku...nezbejva nez doufat, ze se to poradne rozjede - jakoze myslim, ze jo (a doufam, ptz WII ma podle me budoucnost a jako o jediny "nexgen" konzoli o nem do budoucna uvazuju)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nextgen neni jen o skvele grafice, ale i o lepsim zvuku, atmosfere, kvalite obrazu, fyzikalnich moznostech a hlavne..... lepsim zachyceni emoci - koukni na Heavy Rain - a pak se ti ten PS3 zacne byt sympaticky ;) (mozna)

..a taky o hratelnosti, ktera je dle me na playstationu stale stejna - pouze grafika a vykon de dopredu..to stejny u xboxu..

..ja sem PCkar..a na velkejch konzolich sem hral jen prilezitostne u nekoho a nikdy me to nedostalo, tak abych o naky uvazoval..prijde mi to jako draha hracka "jen na hry"...

..proto mi prijde lepsi komp, ptz krome obcasnejch her na tom clovek muze delat grafiku, video atd...(zas musi kvuli hram casto upgraedovat...ale to sem ozelel...snizil sme detajly a vychutnaval si hru i tak)

..proto je pro me ted zajimavy WII...ale jak ctu je na to malo her a navic se mi do toho nechce davat tolik penez...

..televizi mam taky malou..asi bych jezdil k sestre na velky lcdcko:)..takze zatim to nema smysl, ale za rok dva je to dost realny...

..jinak "tezkej dest" :) neznam...ale verim, ze i na PS3ce by se mi hodne her libilo a ze by me ten stroj ocaroval :), ale uz jen tou cenou je mi silne nesympatickej, ptz pro me jako pro "nehardcoreovyho" hrace je 16(nebo kolik) tisic za "hloupou konzoli" dost..

wii se neradi mezi next-gen je to generace ps3 a xbox vydana o par let pozdeji rikal to sam ten reditel nintenda no muzu potvrdit ze wii sport se trea u me po tejdnu ohralo ...zelda se ohrala a rayman se dohral no

..tak ot je slovickareni:) ...neni dulezity jestli to je "prava" nexgen konzole...nebo "lastgen konzole" :)...dulezity je aby to cloveka bavilo8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol no nebudeme flambovat ... proste to tam patri a nic s tim neudelas :D :D :D :D a ze to rekl sef nintenda je jenom ukazka jeho skromnosti :D

edit : jo a abys nerekl ... nintendo neni opozdene ... v dobe ps1 melo nintendo N64 ... :) nevim jestli si to pamatujes ale ve sve dobe to byla docela pekna konzole :) a predtim byly NES a SNES a to sony prohlasovalo ze nechce proniknout do konzoloveho prumyslu

a jeste jedno : sony a nintendo vyvijeli spolecnou konzoli s cd mechanikou ... ale sony pak nintendu ukradla napad a tak vzniklo ps1 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol no nebudeme flambovat ... proste to tam patri a nic s tim neudelas :D :D :D :D a ze to rekl sef nintenda je jenom ukazka jeho skromnosti :D

edit : jo a abys nerekl ... nintendo neni opozdene ... v dobe ps1 melo nintendo N64 ... :) nevim jestli si to pamatujes ale ve sve dobe to byla docela pekna konzole :) a predtim byly NES a SNES a to sony prohlasovalo ze nechce proniknout do konzoloveho prumyslu

a jeste jedno : sony a nintendo vyvijeli spolecnou konzoli s cd mechanikou ... ale sony pak nintendu ukradla napad a tak vzniklo ps1 :)

je to tak nintendo sem mněl mám a vždycky budu mít rád, jediná konzole co se nesnaží ohromit výkonem ale hratelností a zábavností

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu