Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Vypalovaní ,Vše okolo vypalování a jak správně vypalovat<


DyTik

Recommended Posts

  • Odpovědi 900
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...

Obecně při vypalování "čehokoliv" (DVD filmu, Audio CD, ....) platí, že čím pomaleji to vypálíš, tím je to kvalitnější, resp. méně náchylnější na chyby, resp. přehraješ to i na starších přehrávačích.

Na X360 se vypaluje 2x - ne rychleji, ale kdybys měl třeba nějakou vymletější mechaniku a i tak by ti to nehrálo, "možná" by to bylo lepší, kdyby to vysmahl 1x ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel ani iHAS124B zde a jinde tolik propagovaná není zdaleka jistota. Záleží na celkové sestavě PC, aktualizacích, na stavu xboxu a jiných. Mám s nimi dost zkušeností a ani tato mechanika nezaručuje 100% funkčnost. 100% napálení a funkčnost nemá žádná, ale úspěšnost korektního napálení na iHAS mechanikach je bezesporu největší. K Burner Max je potřeba adekvátní, nejlépe odzkoušená optika, ale opět, ani u toho není záruka korektního napálení každého kusu.

Upraveno uživatelem Consolero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mám doma jeden náhradní XBOX s flashem .. NHL 12 funguje v pohodě, Metal Gear Rising se již nespustí ( Na LT+3.0 funguje ) .. Dá se nějakým způsobem zjistit, jaký flash tam tedy je ? Jde mi o vypalování her právě pro tento XBOX ( to že ty nejnovější nepůjdou mi nevadí ), reflash již opravdu řešit nebudu ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje prvni xgd3, mechanika ihas, medium verbatin,Eeprom zapnuto, projeto abx360 (vypalovani.kontrola.instalace) vse 100%, xbxlive zatim bez bNu) ,,, no ale ted to nejlepsi pri kontrole dvd pi hodnoty: 1200 v maximu 1400! Jen pripominam ze optimalni hodnota je 100, a co z toho plyne? Nevim))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu