Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Vypalovaní ,Vše okolo vypalování a jak správně vypalovat<


DyTik

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Odpovědi 900
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ahoj, vedel by si mi poradit, po prve , napalil som NFS rivals sputi mi to ale chce to nainstalovat nejake HD textury, ale v xboxe mam len USB kluc, cize to znamena ze to je nemozne hrat? :) prva otazka a druha otazka, da sa GTA V vypalit aj na Slim napalovacke v NTB ? :) uz som znicil 2DVD :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

h4wk3y: Nemusíš, klidně v ABGX zaškrtni všechny regiony, ABGX v tomto bodu vyloženě jen a pouze zkontroluje, jestli to na tvém regionu pojede, což je u Region Free samozřejmost.

kr3matolog: Ahoj, měl bys mít volbu, jestli chceš nainstalovat HD textury na flash disk - každopádně nevím, jak přesně to u této hry je, neměl jsem jí. K druhé části otázky: Vypalování přes Slim mechaniku v NTB je samo o sobě naprosto špatné, takže pokud ti v ní něco nejede, pravděpodobně ani nepojede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se celý hrrrr se základními znalostmi vypalování her ještě na PS2 pustil do stahování a vypalovaní her na xbox ... No narazil jsem na problém s XGD3 , tehda (1 den zpět :D ) jsem ještě o žádném XGD3 neměl ponětí , tenhle boj předem vzdávám a nechám si to raději za kilo vypalovat od známeho :ziped: ...

Nicméně ... hry s XGD2 se mi vypálit a rozjet podařilo ... Přes CloneDVD2 jsem si klasicky (bez jakkéhokoliv nastavovaní atd.) vypálil image soubor na DVD+R DL ... hodil do Xboxu , ten mi ukázal úvodní menu hry a já spokojeně vypnul xbox ,že se podařilo.

Můžu takovouto hru hrát normálně bez problému a přes net ? Nebo jsem neudělal ještě dalších x vychytávek a můžu to (raději) vyhodit ? :cheesygrin: Flesh mám LT3 ... ( omlouvám se za nejspíše ♥♥♥♥ dotaz )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před vypalením neprojel ... až teď zpětně a ukazalo mi to toto post-72101-14687171401362_thumb.jpg , když je vše v tom kolečku zelené myslíš asi že ? Když je DMI a SS underfield tak je hra na nic ? Zkusil jsem to bez jakkéhokoliv změny nastavení v tom abgx360 , nevím zda se tam má něco měnit ještě ... nevadí ,že to je zpětně ? Program slouži jen pro kontrolu nebo i něco mění s iso souborem ? :) dík moc pane

Jak to prosím s kopírováním hry ? Když mám vypalenou hry a chci si okopírovat ... Zkoušel jsem to přes CloneCD ,ale narazil jsem opět na problém větší velikosti dat než má CD :/

Upraveno uživatelem FRmarkEE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem vypálil svou první hru na Xbox a funguje mně ;) Ještě jsem se chtěl zeptat zda enexistuje nějaká možnost, jak si na flashy LT 2.0 záhrát i hry XGD 3, jestli není třeba nějakej program kterej by mi to přeformátoval abych to mohl vypálit jako XGD 2 hru? Díky moc za odpověď a taky děkuju Špenátovi, za důležitý začátečnický informace pro mě, hodně mně to pomohlo ;) Dikec ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

FRmarkEE: Hry musíš procházet programem ABGX už PŘED vypálením - po vypálení už ti nezapíše případné patche na DVD. Ty jsi ale měl štěstí a evidentně jsi stáhl NHL, které už bylo ABGXkem projeté (nezobrazuje žádné chyby, vše je správně). Příště ale každé iso před vypálením projížděj v ABGX.

Fikac: Metoda přehrání XGD3 her na LT 2.0 sice existuje, ale takto vypálená hra není korektní - tzn. v případě hraní na Live je velmi vysoká šance (cca 90%) flagu či banu. Pokud na Live nehraješ, mrkni do mého návodu (v podpisu) na otázku "Q: Jakou verzi FW mechaniky potřebuji v Xboxu?". Jiná metoda bohužel neexistuje, doporučuji si nechat updatovat verzi flashe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zdravím,mám dotaz.jsem sice začátečníkem,ale zatím se mi vždy podařilo vypalovat bez nějakých problémů,protože se řídím podle zdejších parádních návodů,ale můj dotaz zní : Hra,která prošla testem abgx360 na zelenou před i po vypálení a spustím ji,tak chce většinou stáhnout nějaká data,viz.třeba Forza chce stáhnout nejnovější databázi aut,nebo NHL14 chce po spuštění stáhnout nejnovější soupisky hráčů.můžu to stáhnout aniž by mi hrozil Ban?jestli ne,tak jak to obejít?dík moc za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ahoj, jakou vypalovačkou vypaluješ a na jaká DVD? Halo 4 je XGD3 hra, tzn. je potřeba vlastnit některou z kompatibilních mechanik (vše se dočteš v mém článku, odkaz mám v podpisu).

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Ahoj nevím jestli jste to tady už řešili, ale mám problém, že chci podle postupu vypálit hru a píše mi to že málo místa a to přesto že stahuju 8,14 Gb soubory a disk se 8,5GB tak potom co mám dělat když tohle nejde ??? Díky a sorry jestli je to mimo dotaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Zdravim, mam problemy s vypalovanim XDG2 i XDG3...

Moje konfigurace:

XBox flashly na LT 3.0 Dash 16756 Obrazy projizdim v ABGx 1.0.4 kde jsem mel vetsi uspech nez ve verzi 1.0.6...Mechanika na ktere vypaluji je HL-DT-ST DVDRAM GH40N(zadny ihas).Zkousel jsem vypalovat v Clone CD od rychlosti 1x az po 4x a to same v Imgburn (2.5.6) A vypaluji na MediaRange 8x (RICOHJPN-D01-67) - Vse podle navodu v Imgburn jsem zkousel ruzna nastaveni (OPC Burn-Proof,Buffer size) nic nepomaha

A ted k memu problemu:

Z 20 vypalenych DVD jedou pouze 4 a to po dlouhem nacitani (vetsinou unrecognized play DVD atd) Je to spis zazrak kdyz xbox nacte...Vzhledem k tomu ze nemam iHas Mechaniku zkousim palit hlavne XDG2 hry.Vypalit se mi podarilo pouze AC2 a Spiderman 3 ktere i nainstaluju ale kdyz dvd vyndam a dam zpet tak nikdy nenacte az tak na 10 pokus jak jsem psal vyse...Jsem totalne zoufaly prosim o pomoc / tipy cim by to mohlo byt...Zkousel jsem mraky navodu ale zkratka porad nemam uspech...VIm ze bych mel pouzivat Verbatim MK03 Singapour a take je hned v tydnu vyzkousim ale co jsem cetl ruzne thready po internetu tak nekteri pisou ze maji dobre vysledky i s RICOHJPN-D01-67, nekteri katastrofalni...XDG3 jsem zkousel i metodou Truncate (neprojetou i projetou v abgx) vysledek stejny proste unreadable...

A jeste dodatek kdyz jsem asi pred 2 lety palil naposledy na starem pocitaci s Mechanikou LG GH22NP21 na Verbatim MK3 Mafii 2 cz ktera slape bez problemu a XBOX ji nacte hned a vzdycky na poprve Tak jsem z ni udelal ted zalohu kterou jsem projel v abgx ale jen kvuli vytvoreni .dvd souboru (vsechny optiony ktere neco meni odskrknute/nevybrane) a znovu vypaleni na mem soucasne sestave viz Moje konfigurace (GH40N) tak mi taky nejede resp. jede ale az treba na 14. pokus..

Za vsechny odpovedi a tipy predem dekuji...

Btw Originalky i hry ktere jsem palil jeste na GH22NP21 na Verbatim vsechny jedou (Dragons age,Fifa,Ace combat,Oblivion atd)

Upraveno uživatelem Jnse
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, je možné využívat xbox i jako klasický dvd přehrávač? Prodavač tvrdil, že ano, ale vložím-li do mechaniky dvd s nahranými avi-filmy, xbox nereaguje. Jedná-li se o klasický dvd formát, je vše v pořádku, ale zajímají mne hlavně ty avíčka....Díky za odpověď..Kadlick

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu