Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Vypalovaní ,Vše okolo vypalování a jak správně vypalovat<


DyTik

Recommended Posts

  • Odpovědi 900
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj, zkoušel jsem porpvé vypálit hru na xbox , vše jsem udělal podle návodu,vše nastavil atd, ovšem hned na začátku vypalování se hodil v ImgBurn error. Vypaloval jsem na Verbatim DVD+R DL, vypalovačku na dvouvrstvý DVD mám 100%( testnuto v , ovšem na notebooku - jestli to hraje nějakou roli ? Má takovej podivnej název HL-DT-ST DVDRAM GSA-T40N ATA DEVICE ( opsáno ze správce zařízení ) , chtěl jsem aktualizovat firmware, ovšem na tý stránce ,která je zde v Topicu, žádenej na takovej typ mechaniky není a ani jsem žádný "nevygooglil" , přes Správce zařízení to taky nešlo.......Prosím help a díky za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zkoušel jsem porpvé vypálit hru na xbox , vše jsem udělal podle návodu,vše nastavil atd, ovšem hned na začátku vypalování se hodil v ImgBurn error. Vypaloval jsem na Verbatim DVD+R DL, vypalovačku na dvouvrstvý DVD mám 100%( testnuto v , ovšem na notebooku - jestli to hraje nějakou roli ? Má takovej podivnej název HL-DT-ST DVDRAM GSA-T40N ATA DEVICE ( opsáno ze správce zařízení ) , chtěl jsem aktualizovat firmware, ovšem na tý stránce ,která je zde v Topicu, žádenej na takovej typ mechaniky není a ani jsem žádný "nevygooglil" , přes Správce zařízení to taky nešlo.......Prosím help a díky za každou radu

Jaký error? Na jaký DVD vypaluješ? Nejspíš bude problém v mechanice ... profoukni jí a během vypalování s NTB nehýbej. Aktualizace firmwaru pomůže málokdy http://forum.rpc1.org/viewtopic.php?f=2&t=45880.

Nemám tu hru opatchovat ?? nevím akorát na který wawe... je to hra red dead redemption... :/ snad by to po tom mohlo jít...

Ve wave problém být nemůže - LT přehraje všechny wave. Dej to vypálený DVDčko do PC mechaniky, zapni ABGX, input vyber burned DVD a hod sem screeny z kontroly.

Vypaluji na Verbatim, dal jsem to do xboxu a zadal jsem instalaci na HDD, takže je to v pořádku a nebo není?

Vypalovačka z roku 2006 Sony

Pokud instalace proběhla v pořádku, vypálení bude nejspíš v pořádku. Ale vypadá to, že ti odchází mechanika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

V ImgBurnu je poznámka " pokud netušíte co dělat,klepněte na OK " . Já tam nikdy nic nenastavuji a vše mi chodí . Podle mne jak je to popsané v návodu na vypalování na foru,tak to nastavování je zbytečné . Všechny nové mechaniky by si s tím měly poradit automaticky . Ty s tím máš nějaké problémy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mně to také píše v logu samo DVD ROM a nic nenastavuji . Zatím jsem se ještě s tím , že by to někomu z tohoto důvodu nešlo nesetkal . Jestli ti to tedy nejde ImgBurnem , tak zkus DECRYPTER : http://console-forum.net/tema/29881-vypalovani-v-dvd-decrypteru

A jseš si jistý , že je to tímto ? ( nemáš starý dash , nebo špatné iso ? )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypalovačku mam chvíli!!!!co je to dash???????

To vím - nepíši ti to kvůli vypalovačce,ale jestli jsi si jistý,že je to tím booktype A nerozčiluj se !!! Dash = dashboard :

Zadej : SYSTÉM SETTINGS - CONSOLE SETTINGS - SYSTÉM INFO a dole se podívej jestli máš - D : 2.0.9199.0

Zkoušel jsi vypálit také jiné iso ( hru ) než to , které ti xbox nebere ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu