Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak vlastne nahrat xmb do psp!


WoKo_O

Recommended Posts

Hodne lidi newi co ma delat se stazenym xmb,tak chci udelat jednoduchy navod jak na to..

DOUFAM ZE JE VSEM JASNE ZE NENI VHODNE ZASAHOVAT DO FLASH PAMETI,DELEJTE TO CO MATE A NIC SE NESTANE;JESTLIZE UDELATE SEMI-BRICK NEPANIKARTE A NEZACNETE MAZAT VSE CO VAM PRIDE POD RUKU,PORADTE SE RADSI S NEKYM ZKUSENYM..

NEDOTYKEJTE SE NICEHO V KD A MODULE,RADSI DELEJTE JEN V VSH/RESOURCE A FONT..!!! ZA PRIPADNE SKODY NENESU ZOODPOVEDNOST..

:arrow:1. Stahnute xmb rozbalite na vhodne misto,treba na plochu,stahnete si program Remover 2.1 nebo Flash agent H1,ktery vam ve flash0 udelaji misto na vasi upravu,program vlozte do PSP/GAME150 kdyz to nepude tak do GAME(v recovery si dejte kernel na 1.50..)

Pokud budete menit xmb na cfw 3.52M33 a vejs misto ve flash udelate tak ze smazete slozku DIC a nahradite prislusne fonty Font Trickem.

:arrow:2. Ted najedete do recovery menu,najedete na polozku Advanced->Toogle USB (flash0)..nabehnou vam tyto slozky:

beznzvurl9.jpg

Pred tim nez jakkoli zasahnete do flash udelejte si zalohu..!!

:arrow:3. Minimalizujte flash0 a otevrete si vase stazene xmb menu a a obsah nakopirujete do slozky RESOURCE ve slozce VSH..(tyto slozky sou na flash0..:D)Do slozky RESOURCE se kopiruji jen soubory s koncovkou RCO a PMF..U novych xmb na CFW 3.52M33 se meni pohyb ikon takze vam u stazeneho XMB pribudou nejake PRX soubory a ty se vetsinou davaji do slozky NODULE.

menu5sj2.jpg

:arrow:4. Menu byste mely mit jiz hotowe..jestli byste si chteli dat jiny font(pismo) musite ho vlozit do slozky FONT..font musi byt pod nazvem ltn0.pgf

:arrow:5. Ted uz jen staci vyjet z recovery a doufat v to ze vam najede nove upravene menu..:)

Pak si muzete menit gamebooty,openning_pluginy,zvuky pri mackani,..proste ruzne tunit..ALE OPATRNE.!! :D

Informace o tom jak se co dela atd najdete ZDE

made by [wOkOnaToR] :pspgamer:

Linky pro stazeni:

Flash agent H1

Remover 2.1

Font trick

Pokud si nebudete vedet rady napiste SEM nebo na ICQ:287228342...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

cau hele nevite proc my nejde nadodit u cirka Done ten wallpers mam tam jen bilou obrazovku

a pouzil jsem ten Remover2.1 a dal jseu u vseho to diasable a pak kdys sem to vratil z5 dal sem vse na enable tak se mi furt nechce spusit funkce -video nevite cim to je a jestli jsem to neposral nejak moc dik zaz odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls.. v tom Removeru tedy mohu vypnout komplet vse krome video, photo a music? nebo je tam jeste neco hodne duleziteho?

snazim se nahrat Applecor a mam malo mista ve Flash 0.

jeste k tomu Applecor - krome adresare FONT a VSH je v nem, alespon v tom co jsem stahl, jeste soubor INTRO.PMF - ten se ma taky nekam nahrat?

a Wallpaper mam dat na kartu? nebo taky primo do FLASH 0.

Omlouvam se za mozna hloupe dotazy, ale zatim jsem theme nedaval a nechci zrusit PSP.

Diky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu