Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War 3


Fenix1468622475

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

35000? To jim jebe, na amazonu jsem jí našel za 400$ (cca myslim) což taky neni levný protože je to 8000,- Kč cca. ale tohle tvl 35k.... Šílené!

Jinak ten retro lancer není fake ten stojí (na amazonu) cca. 100$ = 2k.

Edit: aha, tak jsem se spletl, ten Lancer za 8k je něco jiného a je od neci (viz. http://www.amazon.com/Gears-Amazon-com-Exclusive-Lancer-Xbox-360/dp/B001CLYL24/ref=sr_1_25?ie=UTF8&qid=1317390233&sr=8-25)

Edit 2: Tak jsem se spletl asi i stim Retro Lancerem, ten je taky od Neci a stojí 400$, a nakonec jsem našel na amazonu tu zbran za tady v tom shopu 35000 kč, na amazonu je za 949$ = 17000,- Kč cca. Sice žádná sláva ale aspon ne 35000! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v Hordě už mám všechny vylepšeni na MAX.Ovšem je tu pár nejasností a to třeba ve statistice je u Silverbacka evidován počet zabitých raketou,ale on v tomto módu zjevně žádné nemá.

EDITOVAT:jinak těch 50vln je vcelku hra na náhodu a to hlavně na jakého Bosse narazíte ve 40 a 50 vlně .Ovšem nic to nemění na tom,že je třeba mít velmi zkušený tým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se taky spletl je to Lambent Zerker.Gunker je úplně jiný Boss.(jednoduchý). A jinak jsem zjistil,že hra obsahuje celkem 15 mutátorů a jeden z nich je i nekonečná munice.Zatím jsem včera otevřel mutátor velkých hlav za odehraných 1000 hord.No nic jdu naskilovat ty nekonečné náboje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zerker je horší.Berserkerové jsou někdy dokonce 3.A ty nekonečné náboje nejsou zdaleka to nejlepší o hra nabízí.Jsou tam ještě lepší udělátka a to rapidně zvýšený účinek některých zbraní,potom super nabití kdy se zvětší zásobnik i účinnost a nejlepší je z mého pohledu instantní smrt jedním bouchnutím.Je to prostě zábava.Tak a teď s těmito vylepšeními můžou přijít Locusti v Hordě.Nakopeme jim prdel.

Editovat :jinak tyto vylepšení mají jen jediný zápor a to,že se při použití sníží koeficient zkušeností o 25% a dále že se dají použít jen 3 najednou ve slotech.

Editovat 2:bohužel pro kulomety to neplatí

Editovat 3:představ si nekonečnou Luparu bez nabíjení-to je síla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zerker je horší.Berserkerové jsou někdy dokonce 3.A ty nekonečné náboje nejsou zdaleka to nejlepší o hra nabízí.Jsou tam ještě lepší udělátka a to rapidně zvýšený účinek některých zbraní,potom super nabití kdy se zvětší zásobnik i účinnost a nejlepší je z mého pohledu instantní smrt jedním bouchnutím.Je to prostě zábava.Tak a teď s těmito vylepšeními můžou přijít Locusti v Hordě.Nakopeme jim prdel.

Editovat :jinak tyto vylepšení mají jen jediný zápor a to,že se při použití sníží koeficient zkušeností o 25% a dále že se dají použít jen 3 najednou ve slotech.

Editovat 2:bohužel pro kulomety to neplatí

Editovat 3:představ si nekonečnou Luparu bez nabíjení-to je síla.

to by byla brutální zbraň, jakej máš gametag: zapařil bych s tebou hordu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu