Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

WarioWare D.I.Y


k4relB

Recommended Posts

Nekomu to hlasi jako vir, nekomu ne... zalezi co mas za antivir (pokud noda nebo ty, co tam zminuji, tak s tim virem pocitej, ale z jinych zdroju)

Stahnul jsem, patchnul jsem a hadejte... NIC!!! Vse je jak ma...

Pro ty, co maji DSTT a nechteji riskovat virove hlaseni (ktere nemusi prijit) jsem pripravil pack...

Fixnuty WARIO + soubory, ktere jsou nutne prepsat v systemu DSTT...

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/22486/WARIO___libs.rar_7.12MB.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak ted se to meni, jedna basen... Jeste jsem ani neotestoval PATCH pro DSTT a uz to jde i bez patche...

Staci si stahnout Clear ROM a nasledujici balicek...

Ten pak rozbalit a prepsat v systemu DSTT

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/48527/Wario_extinfo_etc.zip_105.69KB.html

Nefunguje s patchnutou verzi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna se o soubory, ktere muzu prirovnat k LOADERS u AKAIO.

- infolib.dat -> urychleni spousteni her

- savlib.dat -> upresnuje jak velky SAV soubor vytvorit

- extinfo.dat -> anti-piracy fix - tzn. hry, ktere maji ochranu a jsou obsazeny v tomhle "seznamu", budou fungovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

penthaler: Tak jsem přepsal ty soubory u DSTT a stejně mi ta hra nejde spustit, ale co je horší, tak jsem si pod těmito novými soubory otevřel rozehranou hru Zelda spirit tracks a bohužel mi byl odstraněn a přepsán původní SAV této hry, takže super, můžu to hrát celé znovu....!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nunina: Tak to me mrzi, ze ti to takhle "dokopalo" Zeldu. Pokud ale delas takovyhle zasah do systemu (nebo updatujes system cely), tak vsude doporucuji si predem zalohovat savy (s cimz vetsina zkusenejsich DSkaru pocita)

A kterou verzi jsi zkousel?

Patchnutou + soubory s ni?

Jen samotne soubory - update verze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

penthaler: Tak jsem přepsal ty soubory u DSTT a stejně mi ta hra nejde spustit, ale co je horší, tak jsem si pod těmito novými soubory otevřel rozehranou hru Zelda spirit tracks a bohužel mi byl odstraněn a přepsán původní SAV této hry, takže super, můžu to hrát celé znovu....!

Mě to teda jede. Menu máš jaký? Jestli nemáš tak si stahni 1.17a12.

Jo a na ty savy pozor,já si je zálohovávám každý týden :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

penthaler: Tak jsem přepsal ty soubory u DSTT a stejně mi ta hra nejde spustit, ale co je horší, tak jsem si pod těmito novými soubory otevřel rozehranou hru Zelda spirit tracks a bohužel mi byl odstraněn a přepsán původní SAV této hry, takže super, můžu to hrát celé znovu....!

Mě to teda jede. Menu máš jaký? Jestli nemáš tak si stahni 1.17a12.

Jo a na ty savy pozor,já si je zálohovávám každý týden :-)

EDIT: Jo a funguje to na clean rom, NÉ NA PATCHNUTOU!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

penthaler: zkoušel jsem ten tvůj upload pro čistou ROMku..., ale zřejmě mám starší verzi Menu...teď ale nevím, jestli to mám zkoušet znovu i s nejnovějším Menu, abych nepřišel i o ostatní savy, ta Zelda mě moc mrzí, páč už jsem zrovna objevil třetí část mapy :-( no znovu ji budu hrát nejdřív za měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem nakonec změnil menu na nejnovější 1.17a12 z penthalerova uploadu (cz), aktualizoval soubory z archivu Wario_extinfo_etc, stáhl čistou romku z romulation.net ale stále mi wario nejde spustit :-( píše to: ERR:Load SAVE file failed.

co dělám špatně?

EDIT: zkoušel jsem i tu patchnutou verzi (včetně souborů, které patří k patchnuté verzi) a píše to stejnou chybu....

patrikpatrik: mohl bys prosím někam uploadovat tvé menu (se všemi potřebnými soubory) + tvou verzi Waria?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem trosku procital tohle tema na gbatemp, a jsem z toho nejakej jalovej...

Nekdo rika, ze to jede, dalsi ze mu to nejde. Nekdo ma 1.17a12, nekdo pouziva YSMENU... Nevim, v cem to muze byt.

Rozdilna karta? (ne kazde DSTT(i) je to same - je nekolik druhu, fake atd) - rozdilny DS? (obcas neco co Litko pobere, DSi ne...)

Zkus se podivat do toho tematu... treba na neco prijdes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem nakonec změnil menu na nejnovější 1.17a12 z penthalerova uploadu (cz), aktualizoval soubory z archivu Wario_extinfo_etc, stáhl čistou romku z romulation.net ale stále mi wario nejde spustit :-( píše to: ERR:Load SAVE file failed.

co dělám špatně?

EDIT: zkoušel jsem i tu patchnutou verzi (včetně souborů, které patří k patchnuté verzi) a píše to stejnou chybu....

patrikpatrik: mohl bys prosím někam uploadovat tvé menu (se všemi potřebnými soubory) + tvou verzi Waria?

Přez mobil těžko něco uploadnu, ALE: já mám clean rom z romulation. 1.17a12 mám stáhly od penthyho a soubory taky. Ještě mě tak napadlo,že sem někde četl,že po té aktualizaci těch 3 souborů musíš vytvořit NOVÝ SAVE,takže smazat STARÝ SAVE. Jinak už nevím co poradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně se žádný save nevytvořil, možná by stačilo, kdyby sem někdo hodil nějaký save, pak by to třeba šlo. Je někdo komu to jede a mohly by sem uploadnout save této hry?

Tak to je divný, save by se měl vytvořit i když se hra nerozjede.

Kolik volného místa máš na microSD? Tenhle save by měl totiž zabírat 32mb.

Skus si třeba vše zálohovat. Přeformátovat kartu nahrát menu,přepsat soubory a skusit tu hru zapnout. Jinak mě nic nenapadá,možná tak ,co máš? dstt nebo dstti?možná i to má na to nějaký vliv. Fakt nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu