Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Just Cause 2


rockyzz

Recommended Posts

  • Odpovědi 187
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chlapi prosím vás poraďte mi,jak se otevírají další mise?Splnil jsem asi 4.Pro každou frakci 2(pro červený a žlutý) a teď jen bloumám po ostrově a nemůžu nic najít.

Co jsem viděl recenze, tak musíš nasbírat Chaos Points, nebo jak se to jmenuje. Takže demoluj, zabíjej, nič :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem viděl recenze, tak musíš nasbírat Chaos Points, nebo jak se to jmenuje. Takže demoluj, zabíjej, nič :)

Přesně tak, musíš předvším ničit budovy/přdměty v provedení čerbená/bílá (je na nich i hvězda), jsou to většinou antény, satelity, cisterny ale třeba i barely, na budovy pokud na ně najedeš se ukáže tový čerený znak a "životy". Po zničení každé budovy se ti přičtou CHAoss pointy a na obrovce se ti zobrazi čtyři sloupce které právě chaos pointy nabíjejí", když se naplní,otevřou se ti nové možnosti, každý sloupec značí nčo jiného. Ty sloupce najdeš i v nabídce (mapě) po stisknutí back. Jinak ze začátku jsem se taky zasekl v takovém mrtvém bodě kdy se mi ne a ne nastřádat dost bodů, ale teďto je v poho.

Btw, je už někdo ve fázi hry kdy má co dočiněníse vzducholod´, ta totiž lítá nad "hlavní ostrovem" (ten s horami) nikde na východě, nejde se na ni dostat (hooknout) a když kolem ní letím a slyším takovou party hudbu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw, je už někdo ve fázi hry kdy má co dočiněníse vzducholod´, ta totiž lítá nad "hlavní ostrovem" (ten s horami) nikde na východě, nejde se na ni dostat (hooknout) a když kolem ní letím a slyším takovou party hudbu...

Presiel som to uz (hlavne misie). Ked ides k tej vzducholodi helikopterov a pristanes na plosine, tak da sekvenciu.

Inak: musis si misie "vyvolavat", aby si tu ktoru misiu zacal...neviem ako tuto hru vobec hras.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presiel som to uz (hlavne misie). Ked ides k tej vzducholodi helikopterov a pristanes na plosine, tak da sekvenciu.

Inak: musis si misie "vyvolavat", aby si tu ktoru misiu zacal...neviem ako tuto hru vobec hras.

Ja ale problemy s misemi nemam, vbim jak si je "spustit", jen rikam ze kdyz jsem letel kolem vzducholodi tryskacem, nemohl jsem se k vzducholodi pripnout hakem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se snazis mi tim neo dokazat, tak ti muzu rict, ze presne takhle mi to nelita, nemam proste tu rychlost a dolet...

A tu je ten problem...musis pouzivat aj vystrelovacie lano, cim sa pritiahnes a plachtis dalej. Takze na koniec sme to vyriesili a zistili, ze nemas zrucnost.

Ja si takto lietam nad krajinou aj niekolko kilometrov k bodu misie....nepouzivam vrtulniky, auta, lietadla :D

EDIT: dobre zabavna hra...prijemny pohlad na grafiku, na tie tyrkysove laguny z vysky...parada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tu je ten problem...musis pouzivat aj vystrelovacie lano, cim sa pritiahnes a plachtis dalej. Takze na koniec sme to vyriesili a zistili, ze nemas zrucnost.

Ja si takto lietam nad krajinou aj niekolko kilometrov k bodu misie....nepouzivam vrtulniky, auta, lietadla :D

EDIT: dobre zabavna hra...prijemny pohlad na grafiku, na tie tyrkysove laguny z vysky...parada

Sakra ty si natvrdly az to boli, ja ten hak puzivam, taky se umim dostat pres celej ostrov vzudchem (uz jsem al v pohode i achievement "Parachute Climber", ale TAKHLE MI TO PROSTE NELITA, chapes, nez pouije v tom videu hak, plachti z ty rychlosti co ziskal pri padu, to ja ne, se zrucnosti se jdi bodnout, nejsem zadnej amater, krom toho jsem napsal ze uz to nechci resit, ale ty si ocividne porad potreubejes dokazovat nejakou nadrazenost a delat z ldi debili ti asi dela radost, jinak si to vysvetlit neumim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt uz netusim aky mas problem!!! Ako nevies plachtit? Ved to ani nejde, ze ty vyskocis z nejakej veze a tak bez lana preplachtis cez cely ostrov...omg. Pri normalnom paraglidingu sa vyuziva prudenie vzduchu, co je citit logicky...v hre to nemas, tu mas tak ze vyskocis, urcitu vzdialenost letis a tym aj padas a ked si niekde kde uz mozes pouzit vystrelovacie lano, tak sa pritiahnes a tym ziskas rychlost na dalsie plachtenie...Fakt neviem, ze co za problem mas s touto hrou. Idem si zobrat nejaku tabletku na ukludnenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt uz netusim aky mas problem!!! Ako nevies plachtit? Ved to ani nejde, ze ty vyskocis z nejakej veze a tak bez lana preplachtis cez cely ostrov...omg. Pri normalnom paraglidingu sa vyuziva prudenie vzduchu, co je citit logicky...v hre to nemas, tu mas tak ze vyskocis, urcitu vzdialenost letis a tym aj padas a ked si niekde kde uz mozes pouzit vystrelovacie lano, tak sa pritiahnes a tym ziskas rychlost na dalsie plachtenie...Fakt neviem, ze co za problem mas s touto hrou. Idem si zobrat nejaku tabletku na ukludnenie.

OK, pro ty natvrdlejší to vysvětlím naposled, na případě první mise, kde vyskocis, doletis k tomu capkovi a pak mas otevrit padak a doplachtit k zakladne kde se ti spusti cutscene. Já jakmile otevřu padák, tak plachtim, tedy v mem pripade pomaleji pada. Normalne bys plachtil horizonatlne a vertikalne "padal", tedy by ses pohyboval v ostrem uhlu ku zemi. Me to tak ale nejde a jen padam, tedy pohybuju se po primce ktera je kolma k rovine zeme. A tak k zakladne ani nedoletim, dopadnu na zem a tam mi to napise neco ze jsem mimo misto pozadovane misi a ze mam 10 sek na navrat a pak musim znova. Kvuli bugu jsem pak dosel do zakladny po svych. Ale hak, ktery ty nazyvas lanem mi funguje, takze se muzu pricytit hakem, zapnout padak a vznest se do vzduchu a pak se pritahovat, ale nemam takovou rychlost jako v tom videu. V praxi to vypada tak ze chvilku jakoby normalne letim, ale pak se kamera privblizi k Ricovi a najednou uz se nepohybuju vpred, pripadne velmi pomalu (s lanm) a tedy nemam ten klasicky pohled jako ve videu kdy z dalky vidis Rica i s celym padakem, ja vidim jen Rica s provazy od padaku ktere jsou useknuty okrajemi obrazovky, padakvidet neni. Jestli uz nechapes ani tohle, tak uz me nenapada jiny zpusob jak ti to vysvetlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My chápem, že tě to sere. Koho ne, docela se JC2 povedl. Jj, je to nějaký divný a musí to kazit celkovej dojem, pač je to docela zásadní. Zkusil bych to opravdu vypálit, ale to si vlastně psal, že už si jich pár vypálil. Tak jedině zkusit pohrát s nastavením, ale to už si taky asi zkoušel. Je smůla, že to nikomu jinýmu nedělá, tak ti nikdo nemůže pořádně poradit. Ale urážet ostatní, kteří ti chtějí pomoct, nemusíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My chápem, že tě to sere. Koho ne, docela se JC2 povedl. Jj, je to nějaký divný a musí to kazit celkovej dojem, pač je to docela zásadní. Zkusil bych to opravdu vypálit, ale to si vlastně psal, že už si jich pár vypálil. Tak jedině zkusit pohrát s nastavením, ale to už si taky asi zkoušel. Je smůla, že to nikomu jinýmu nedělá, tak ti nikdo nemůže pořádně poradit. Ale urážet ostatní, kteří ti chtějí pomoct, nemusíš.

Nechtel jsem cilene nikoho urazit, ale obcas si clovek nemuze pomoct, a urcite neurazimlidi co se mi snzej pomoc, protoze jsem trezzorovi rekl, ze uz to nechci resit, ale me proste pripada, ze se ze me porad snazi delat debila, vsem tady dokazat, ze to neni chyba hry, ale ze jsem proste jenom neschopnej, ale myslim ze jsem nepouzil zadne nadavky nebo tak, snad jen to natvrdlejsi, ale kdyz to tak je, tak co s tim mam delat.

A jen tak trezzoriv pro predstavu jak to vypada, rekl bych ze tenhle typek ma stejny, problem, ale na pocitaci, minimalne tu kameru ma spatne, narazil jsem na to nahodou...

(na konci, na uplnem vrsku se mi zda ze ma ten padaci proble)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od včera hraju JC2 a je to fakt bezvadná pařba,řekl bych že se jim to hodně povedlo. Ale zajímalo by mě jak je to s plněnim misí,zatim jsem plnil tim červenym a modrym frakcím ale jaký jsou vlastně příběhoví? To jsou ty agenci misions? A ty se otevřou až budu mít plnej chaos? A ještě jak je to s tima procentama co mi nabíhaj když třeba ničim nějakou tu továrnu? Teď mi chybí 4 procenta do stovky a už tam fakt neni co zničit..dík za rady:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od včera hraju JC2 a je to fakt bezvadná pařba,řekl bych že se jim to hodně povedlo. Ale zajímalo by mě jak je to s plněnim misí,zatim jsem plnil tim červenym a modrym frakcím ale jaký jsou vlastně příběhoví? To jsou ty agenci misions? A ty se otevřou až budu mít plnej chaos? A ještě jak je to s tima procentama co mi nabíhaj když třeba ničim nějakou tu továrnu? Teď mi chybí 4 procenta do stovky a už tam fakt neni co zničit..dík za rady:)

No takže ty příběhový mise(agency mision) vlastně získáváš za určitý počet splněných stronghold takecover,faction mision a ničení těch lokací s chaosem to nemá nic společného.A ty procenta u těch míst to není jen o ničení,ale taky tam musíš zbírat ty různé bedny weapon,vehicle a armor parts a peníze .Na některých místech toho musíš udělat fakt hodně na jiných fakt pozbíráš 2 bedny zničíš 2 pumpy a 100%. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jen tak trezzoriv pro predstavu jak to vypada, rekl bych ze tenhle typek ma stejny, problem, ale na pocitaci, minimalne tu kameru ma spatne, narazil jsem na to nahodou...
(na konci, na uplnem vrsku se mi zda ze ma ten padaci proble)

Ten pohled je normální, mám to taky občas přiblížený, možná když máš vyndanou zbraň, ale holster tlačítko tam myslim ani není. Fakt je, že lítá hrozně pomalu. Jako proti větru, ale tam vítr taky nehraje roli. Je to divný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten pohled je normální, mám to taky občas přiblížený, možná když máš vyndanou zbraň, ale holster tlačítko tam myslim ani není. Fakt je, že lítá hrozně pomalu. Jako proti větru, ale tam vítr taky nehraje roli. Je to divný.

je normalni pohled a rychlost. Privlizi se to maximalne tak kdyz se nejak hodne otacis.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je normalni pohled a rychlost. Privlizi se to maximalne tak kdyz se nejak hodne otacis.

Ved to je normalne, tebe to tak nejde? Tam leti volny padom, nabera rychlost, potom si nahodi padak a po ceste sa pritahuje lanom a udrzuje rychlost. Co sa tyka pohladu, neviem co je u teba normalny pohlad, ale ten pohlad si regulujes pravou packou RS. Lavou packou LS riadis padak a volny pad. Ked si LS pritiahnes mierne k sebe, tak sa s padakom potlaci dopredu do vysky a hned treba vyrovnat aby si neprepadaval. Treba zrucnost s obidvomi packami a k tomu este pritahovanie LB, strielanie pocas letu atd.

Daj svoje video, ze ako ti to pomaly lieta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ved to je normalne, tebe to tak nejde? Tam leti volny padom, nabera rychlost, potom si nahodi padak a po ceste sa pritahuje lanom a udrzuje rychlost. Co sa tyka pohladu, neviem co je u teba normalny pohlad, ale ten pohlad si regulujes pravou packou RS. Lavou packou LS riadis padak a volny pad. Ked si LS pritiahnes mierne k sebe, tak sa s padakom potlaci dopredu do vysky a hned treba vyrovnat aby si neprepadaval. Treba zrucnost s obidvomi packami a k tomu este pritahovanie LB, strielanie pocas letu atd.

Daj svoje video, ze ako ti to pomaly lieta.

Povidam ze mi to tak nejde celou dobu, pohled ma jako tenhle chlapek a myslim ze i na konci ma ten sami problem, ze hned pada, ale tim si nejsem jistej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povidam ze mi to tak nejde celou dobu, pohled ma jako tenhle chlapek a myslim ze i na konci ma ten sami problem, ze hned pada, ale tim si nejsem jistej

Ten pohlad si ovladas RS, on ho ma dost nadol (pohlad kolmejsie na zem), tak to ma dost priblizene. Ked si packou RS das do roviny tak mas pohlad na cely padak. OMG...vsak si upravuj pohlad RS.

A co na konci ze rychle pada? Ved sa padak ovlada LS a ked uz ho pritlacil velmi k sebe, tak sa dostal do zaklonu a padak mal skoro vodorovne s telom a ked to chcel normalne vyrovnat tak potom ked uz velmi packou posunies dopredu tak sa dostal k opacnej situacie a v tej nizkej vyske potom rychlo klesal...ved to je pri padakoch fyzika a logika.

Vedel som ze riesis to, ze to nevies ovladat!!! Je potrebne s citom pouzivat LS. Na pohlad pouzivat RS (vsetkymi smermi) a tam mas potom priblizeny alebo vzdialeny pohlad - packou k sebe je padak nevideny, cize pozeras kolmejsie k zemi!!! Pre teba je tato hra tazka na ovladanie a potom ze to nie je dobra hra :D Pre mna je super zabavna, ja nemam problem s ovladanim!

P.S. dal si gameplay so stupanim do kopca, hadam to neprirovnavas s ovladanim s videom predtym...omg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten pohlad si ovladas RS, on ho ma dost nadol (pohlad kolmejsie na zem), tak to ma dost priblizene. Ked si packou RS das do roviny tak mas pohlad na cely padak. OMG...vsak si upravuj pohlad RS.

A co na konci ze rychle pada? Ved sa padak ovlada LS a ked uz ho pritlacil velmi k sebe, tak sa dostal do zaklonu a padak mal skoro vodorovne s telom a ked to chcel normalne vyrovnat tak potom ked uz velmi packou posunies dopredu tak sa dostal k opacnej situacie a v tej nizkej vyske potom rychlo klesal...ved to je pri padakoch fyzika a logika.

Vedel som ze riesis to, ze to nevies ovladat!!! Je potrebne s citom pouzivat LS. Na pohlad pouzivat RS (vsetkymi smermi) a tam mas potom priblizeny alebo vzdialeny pohlad - packou k sebe je padak nevideny, cize pozeras kolmejsie k zemi!!! Pre teba je tato hra tazka na ovladanie a potom ze to nie je dobra hra :D Pre mna je super zabavna, ja nemam problem s ovladanim!

P.S. dal si gameplay so stupanim do kopca, hadam to neprirovnavas s ovladanim s videom predtym...omg

Takze zaprve bud tak hodny a dezinpretuj me posty. Video jsem sem dal proto, ze jsem chtel ukazat kameru, kterou mam ja. Verim tomu, ze ty si ji stelujes RS, me to ale proste nejde. A to s tim padanim ve videu byla jen domenka, stejne jako je tvoje domenka ze prirozen sletel, ani jeden z nas to nemuze nejak dokazat. Za druhe se do me nenavazej s tim ze hru neumim ovladat, kdyz si me pri hrani nevidel, nechapu proc je pro tebe tezke pochopit, ze je chyba ve hre a ne ve me. Takze se zminkama ze je pro me tezka hra na ovladani se jdi bodnout. Ze treti nepis ze jsem nektrak naznacil ze jde o spatnou hru, jelikoz jsem jeji kvality nikterak nezpochybil, spise naopak a to ze mi hra nefunguje jak ma z ni spatnou hru nedela. A za ctvrte, chybu s letem proste mam coz nikterak nevyvratis. Co si z toho mas vzit? Ze ukazka s gameplayem byla jen ukázka mé neprizpusobive kamery, protoze jsem fakt nebyl ochotny nahrvat gameplay jen kvuli takovymu kokosovi jako si ty a taky ze me ta hra proste nefunguje a pres to vlak nejede, chtel jsem pomoct s tim jak to udelat aby hra slapala jak ma a ne nejake priblble rady k ovladani, ktere jak uz jsem psal nekolikrat to nevyresili, protoze to ani nelze. Snad uz ti to konecne dojde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu