Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP vs PSP GO


Mekster

Recommended Posts

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jurasek 32Sorry, zrovna jsem nemyslel na quote,a když už kydáš jak si zkušený nechápu, proč se ptáš jestli jdou mezi PSP posílat obrázky...

a ty by si my odpovedel co? na mou otázku?

Edit:// Pres PSP se dají posílat obrázky.

Jenomze to musí být 2 PSP 1004 (fat).

Protoze ty maji neco jako infraport.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně mám 1004 a jsem s ním maximálně spokojený, nedávno jsem kupoval a flashoval 2004 a 3004 a řekl bych že ta dvojková řada má něco do sebe, GO se mi nelíbí jenom od pohledu a navíc nevýhoda toho že není možné flashnout, hry podle mě kupuje jen ten který si na ně sám nevydělá:) i když najdou se i světlé výjimky, ale spousta kazatelů zde ještě studuje:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je fakt zbytečný.. Když pro vás není problém velikost a váha starších PSP, tak není důvod proč jít do Go. Jedinej důvod proč jít do Go je ten, že je to malý, lehký, prostě líp přenosný a to je důvod proč sem si ho koupil i já a vůbec mě netrápí že si hry musím kupovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, no. Goučko mi tak nesedne do ruky... Menší display, baterka napevno, navíc žádný iso hry... To mi integrovaná 16gb bude fakt na hodně věcí. Za sebe říkám, ze bych Go nechtěl a to jsem ho moh mit i podstatně levnějc, než současný slimko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj názor na SLIM x FAT: Fat ja sice tlustčí, než Slimko, ale taký těžší. Když hrajete dlouho na fatku, jak je težší, tk vás potom BOLÍ RUCE!!! Mám s tím vlastní zkušenosti... Tkže můj názor na slimko: Je lepší v tom, že je LEHČÍ A TENČÍ ( lépe se uskladní )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorát se tu lidi hádaj.

no právě a o to jde :D každémý kdo tu má psp at už go nebo slim nebo jinou verzy tak stejnak bude vychvalovat jen tu kterou vlastní on sám :D ale ten kdo nemá psp a uvažuje o zakoupení tak ho tento topic spíše odradí než aby ho přesvědčil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj názor na SLIM x FAT: Fat ja sice tlustčí, než Slimko, ale taký těžší. Když hrajete dlouho na fatku, jak je težší, tk vás potom BOLÍ RUCE!!! Mám s tím vlastní zkušenosti... Tkže můj názor na slimko: Je lepší v tom, že je LEHČÍ A TENČÍ ( lépe se uskladní )

No já Fatko mam a nikdy mi z něho ruce neboleli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně vlastním PSP GO, ale měl jsem asi na půl roku půjčený PSP 1004 a na pár dní PSP 2004 jen tu 3004 jsem v ruce nedržel. A moje postřehy jsou, FAT-asi nejlépe z těch tří se mi drželo v ruce a nikdy mě nebolely, dalo se flashnout, ale bylo moc těžké a neskladné a display když jsem ho porovnal třeba se slimkem byl... no prostě slabší SLIM-mělo lepší display,zkoušel jsem ještě verzi s tou starší základovkou takže tam šel flash, bylo lehčí, ale už mi nepadlo tolik do ruky co Fatko 3000-Neměl jsem možnost vyzkoušet a PSP GO!- jak jsem již předeslal tak tento typ vlastním a za ty čtyři měsíce co ho mám tak už jsem si na to zvykl, ale zezačátku mě z něj hrozně bolely ruce a dostával jsem křeče do ukázováčků jak jsem zuřivě mačkal tlačítka L a R, do ruky tedy moc nepadne a zvláště někomu kdo je má velké,ale po čase si nakonec zvyknete, jinak kvalita displaye je úplně někde jinde oproti předchozím typům, ale to je si myslím způsobeno hlavně zmenšením displaye při zanechání stejného rozlišení, jinak ten display podle mě je už až dost malý ale celkově, až na těch pár nedostatků jsem s Goučkem vcelku spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, měl jsem už 2 roky PSP Fat, 3 měsíce PSP 2000 a 6 měsíců PSP 3000 a nyní vlastním už týden PSP Go, tudíž myslím, že to můžu celkem objektivně srovnat. Nejvíc ze všech jsem nadšený právě z Go, které má kvalitnější displej, je o mnoho skladnější, 16GB paměti, pár vylepšených drobností a ovládání mi kupodivu sedne více než u normal PSP. Každopádně tragickou nevýhodou jsou UMD. Hry na PSN jsou poměrně drahé a když je dohrajete nemůžete už je dál prodat ( jen prodat účet :D). Avšak mimo to jsme s PSP GO nadmíru spokojenej, využívám jej hojně jak na hry tak z 50% i na filmy, internet a jiný věci. Jelikož jsem často pryč, tak mi jeho skladnost opravdu vyhovuje. Sice občas postrádám zmiňované UMD ale když máte účet třeba ve třech lidech tak je to taky pohoda. Al opravdu je to věc vkusu, ale pokud bych šel opět do normálního PSP tak jedině do 3000 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když to vezmeš kolem a kolem, všechno jsou to psp, čili šikovný mašinky na hry plus dejme tomu video. Mezi všemi typy jsou odlišnosti a každýmu sedí něco jinyho, ale víceméně účel maj vsechny stejnej. Neřek bych, kdyby třeba fatko uz nepodporovalo novy fw, ale takhle je podle me hlavní kritérium flash, ať uz kvuli iso, nebo homebrew a v tyhle oblasti go moc použitelný není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když to vezmeš kolem a kolem, všechno jsou to psp, čili šikovný mašinky na hry plus dejme tomu video. Mezi všemi typy jsou odlišnosti a každýmu sedí něco jinyho, ale víceméně účel maj vsechny stejnej. Neřek bych, kdyby třeba fatko uz nepodporovalo novy fw, ale takhle je podle me hlavní kritérium flash, ať uz kvuli iso, nebo homebrew a v tyhle oblasti go moc použitelný není

takže podle tebe spočívá kvalita té či oné verze v tom, jak na ní funguje pirátství ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted sorry za OT, ale kdyby GO mělo možnost flashe, tak to hned všichni píšou mezi výhody, ale jakmile někdo řekne, že je to nevýhoda, je to nemorální a hned se z nej stává vyvrhel. Jestli se to nedá počítat mezi kvality, proč teda tolik lidí shání flashnutelný? Ne, to vůbec není výhoda :D Btw, přesně kvuli takovýhle reakci (která je celkem k smíchu, vážně bych chtěl vidět, jak máš doma všechno legální) jsem tam psal i homebrew, ktery s pirátstvím nic společenyho nemaj. Mozna bys moh přestat furt dokola opakovat, jak je to trapný a blbý a prijit s lepším argumentem. Ja proste cítím, ze bys byl nejradši, kdyby tu všichni vyzdvihovali GO do nebe, i kdyz se celosvětově ukazuje, ze to byl totální pru*er.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám psp go a jsem spokojený a rád že jsem ho vyměnil za psp 2004. Každý má nějaký -/+ Mě osobně dostal go na 100%

V ovládání jsem si zvykl brzo, je lehký a tak mě tak nebolí ruce a taky už není tak hlučný. Kvalitní přístroj a už se dá sehnat za pěkný peníz.. UMD mě ani nechybí. Stáhnu si vše co potřebuji a už i ceny nejsou tak vysoko..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted sorry za OT, ale kdyby GO mělo možnost flashe, tak to hned všichni píšou mezi výhody, ale jakmile někdo řekne, že je to nevýhoda, je to nemorální a hned se z nej stává vyvrhel. Jestli se to nedá počítat mezi kvality, proč teda tolik lidí shání flashnutelný? Ne, to vůbec není výhoda :D Btw, přesně kvuli takovýhle reakci (která je celkem k smíchu, vážně bych chtěl vidět, jak máš doma všechno legální) jsem tam psal i homebrew, ktery s pirátstvím nic společenyho nemaj. Mozna bys moh přestat furt dokola opakovat, jak je to trapný a blbý a prijit s lepším argumentem. Ja proste cítím, ze bys byl nejradši, kdyby tu všichni vyzdvihovali GO do nebe, i kdyz se celosvětově ukazuje, ze to byl totální pru*er.

o jakým vyvrhelu tady mluvíš tvle my tady nemame žadnej kukluks klan a psp go neni menšina jenom tady lidi píšou co si myslí o výhodách a nevýhodách opraoti psp fat,slim,3000

a myslím že psp go je sice dobrej přístroj ale od sonny to byla rána vedle protože to neni o moc lepší jak normalni psp takže by to chtělo něco přelomového aby to mnělo úspěch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cože? Kdes vzal ten kuklux klan a menšiny? Ja tady celou dobu říkám jen to, že je blbost nebrat v potaz flash a z toho důvodu už mě docela vytáčej věčný komentáře typu, že to žádná výhoda není atd. Mezi pirátstvím na psp a pc rozdíl není a presto si každej stahuje filmy, mp3 a kdo vi co všechno, ale jakmile je to v souvislosti s psp, najednou to určitým lidem začne děsně vadit. Navíc můj předchozí post směřoval na Daxtera a ne tebe. A jestli jsem podle tebe rasistickej magor, protože nemám rad GO, tak k tomu nemám co dodat. Větší pitomost jsem už dlouho nečet.

Edit: jo a tim pru*erem jsem myslel prakticky to samy, žádná přelomova změna, nemožnost výměny baterky, nerozšiřitelná paměť, pro me špatný ovládání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu