Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.51 na 3.40 oe-a


delwin

Recommended Posts

Zdravim Vsechny uz jsem se pokousel nejak dostst tam tu 3.40 oe-a protoze me kamarad mi ji tam nahral ze prej to myslel dobre, ale dal me tam 3.51 a ja se pokousim to dat do puvodniho stavu na moji 3.40 oe-a, ale nejde mi to nevite nekdo nejaky postup na to moc prosim.

Predem dekuji za odpovedi a za pomoc. Delwin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nejde to..máš smůlu.....

Kamosi me to take rikaly, ale ja tomu nemohl verit, protoze jsem vydel ze jde 3.50 na 1.50 a tak jsem myslel ze todle jde take nevis jak dlouho to bude trvat nez nekdo na neco prijde jak na to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamosi me to take rikaly, ale ja tomu nemohl verit, protoze jsem vydel ze jde 3.50 na 1.50 a tak jsem myslel ze todle jde take nevis jak dlouho to bude trvat nez nekdo na neco prijde jak na to

no ten 3.50Dg vyšel před cca tejdnem a hned po něm novej FW 3.51 takže si zase asi pěkně dlouhouuuuu dobu počkáš :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ten 3.50Dg vyšel před cca tejdnem a hned po něm novej FW 3.51 takže si zase asi pěkně dlouhouuuuu dobu počkáš :ziped:

No tak to je krasne, ale aspon vim ze nemam nikomu muj PSP pujcovat se to nevyplaci:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je celkem logický :D..prostě na 3.51 nespustíš nic co je ISo, CSo, Homebrew...

no taky si vsimam na co mam teda tady pres 100 ISO her kdyz si je nemuzu pustit to abych si zacal kupovat original asi nic jineho me nezbyde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

těch 10 let byla ironie :D..........ale počítej s tím že si fakt chvíli počkáš..od dg na 3.03 se na další dg čekalo cca 6-9 měsíců

To si delas srandu do te doby pujdu a kamosovy rozfla*kam DR*ZKU tak ze pujde a koupi me novej to prislovy se hodi za dobrotu na zebrotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doufam taky ze to nebude 10let ale aspon do prazdnin.=-) me psp upgradoval tatik takze mu rozbit dr.zku nemuzu:((

No to je fakt to nemuzes ale nekde jsem cetl ze z japonskeho Lumines se to par lidem podarilo dat zpet na 1.50 tak pokud ho nahodou mas:wohow: tak to zkus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se načekáš dlouho...já na DG 3.11 čekal...a nedočkal jsem se...tak jsem ho prodal a za týden vyšel DG:D

PS: bud počkej na vyžší FW aby se mohl Brick a nebo prodej...a kup si lepší(tak jak jáá...:D

No jo no ja si pockam ale doufam ze nebudu muset cekat do vanoc nez vyjde novej FW tak uz asi nebudu mit zaruku a nevim jestly to Sony uzna a nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu