Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jaký je lepší firemware???


playstationportable

Otázka

Cuuus, mám firemware 3.03OE-C a chci se zeptat v čem je lepší firemware 3.40oe-a v čem je lepší 3.30oe-a jde na těchto firemwarech hrát iso hry?????a jsou tyto firemwary lepší jak 3.03-oe-c?????? děkuji za odpověď:bash:

a půjdou tam i hry na psx???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
takže říkáte že firemware 3.40oe-a je lepší jak 3.03oe-c??

Pokud chces jen hrat, divat se na filmy a poslouchat muziku, tak urcite. Kdyz se budes chtit vrtat v systemovych souborech, upravovat si menu a pod., tak je asi 3.03oe-c stabilnejsi.

Ja si se systemem nijak nehraju a zatim mi na 3.40oe-a funguje uplne vsechno;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ne nemám.......3.40OE-A

já se totiž bojim si to předělat že teď mám 3.03oe-c a nemám s tim problémy a kdybych si to předělal tak se bojim že s tim 3.40oe-a ty problemy budu mit

protože jsem slyšel už pár stížností víš!!a jde se z 3.40 hned vratit na 3.03????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
já se totiž bojim si to předělat že teď mám 3.03oe-c a nemám s tim problémy a kdybych si to předělal tak se bojim že s tim 3.40oe-a ty problemy budu mit

protože jsem slyšel už pár stížností víš!!a jde se z 3.40 hned vratit na 3.03????

všechno de když se chce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu