Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak si převést svou PSX hru v PSX2PSP 1.4.2 - podpora Multidisc her


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jezisi to je zase navod :X.Proc tam nikde nemas jak v tom Alcoholu udelat ten .ISO?

Promiň, nečekal jsem, že někdo nenajde v programu "vytvořit obraz disku" a musím na to dělat návod... :blink:

hej cus kdyz mam 100% objevi se mi "odeslat zpravu o chybach" a na psp mi to nejde prehrat...

Pokud máš třeba Win Vista nebo 7, tak bych zkusil spustit s kompatibilitou XP.

Ahoj než bych zakládal nové téma tak se zeptám tady: takže dou tam překonvertovat i hry z ps1?? (vim blbá otázka) a ještě jestli potřebuju mít flashlej FW nebo stačí norml FW??

Jenom PS1 hry a jdou samozřejmě jen na flashlém PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

nedavaj taku velku kompresiu dat ..9.. skus menej 6.,3 mne to parkrat vyslo

Tekken90: diky moc;) .. a skoda,ze nefunguje :( chtel jsem si po petiletech zahrat Kurushi..vazne super hra namahajci mozek.. myslim si,ze na PSX nema konkurenci. .v Jap. maji orig hru na PSP ale nikde sem ji nemohl sehnat ke stazeni :( Ach jo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Prevedl jsem si na psp s psx hru Parasite Eve.Problem je v tom,ze kdyz dohraju prvni cd,tak mam vlozit druhe.Jenomze hru musim vypnout,abych tam dal druhe cd a k tomu si to nemuzu savenout,jako treba ve final fantasy.Tudiz se nemuzu pohnout dal.Tak se vas chci zeptat,jestli existuje nejaky program,ktery by mi ta dve cd spojil do jednoho,jako jedno Iso.Vim,ze nektere hry jsou takhle delane,napr. Final fantasy atd...Nevite prosim vas o necem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,mam 5.50 Prometheus a hru Final Fantasy 8.Konkretne u tehle hry se dost casto stava,ze behem hrani zamrzne.Je to znamy problem,tudis jsem si stahl popsloader na 5.50.Vim,ze hra mi dobre pobezi s verzi 3.72 ci 3.71,ale hlavni problem je ten,ze kdyz v recovery menu popsloader zapnu,tak se mi hra nerozjede...proste cerna tma a konec,jakmile ho vypnu tak ji spustim,ale to mi je tzv na dve veci.Muzete mi pls nejak poradit?

Edit:tak uz jsem to rozjel,ale nepomohlo mi ani 3.72 ani 3.71.Potom pry pomuze i zmena ID hry,jenomze to uz mam daleko rozjete a s jinym id by mi nefungovaly savy.Hmm dalo by se zmenit ID cislo savu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Mám dotaz: Jak udělat multidisk verzi? Vše mi normálně funguje, jen nevím jestli výchozí soubor po konvertování všech disků je jeden a nebo to jsou čtyři disky (čtyři cd) mezi kterejma pak budu přepínat. Jedná se o final fantasy ix. Předem díky za odpověď, snad je otázka srozumitelná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz: Jak udělat multidisk verzi? Vše mi normálně funguje, jen nevím jestli výchozí soubor po konvertování všech disků je jeden a nebo to jsou čtyři disky (čtyři cd) mezi kterejma pak budu přepínat. Jedná se o final fantasy ix. Předem díky za odpověď, snad je otázka srozumitelná.

nevim jestli v tomhle pripade neni jednodussi si stahnout primo tu verzi ktera je na PSN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to úspěšně předělal a po hodině hraní, když vyjdu z lesa ztmavne obrazovka a vypne se to, už jsem to zkoušel 3x a pokaždý to stejný. Zkusim stáhnout, jak říkáš, tu verzi která je na PSN, ale nevím co je to za stránku, napiš mi adresu tej stránky pls. díky

EDIT: tak už mám novou verzi, jde nějak vytáhnout save a hodit ho do tej novej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu