Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

new PSP 3004


tuningrob

Otázka

Dobrý den,sem amater,a PSP mam 2 hodiny.Dostal sem ho s vubec nevím co stím.Pár krát sem na něm hral u kamarada ale tot vše.

1.problem je nahrani firmwaru.Je tam V. 5.02 a sanozřejmě tam chcu ten nejnovější.něco sem četl že pry ten 6.20 nerozjede ISO tzn.že ty stahovane hry nepudou ikdyž to flashnu?Hledal sem něco víc o tom jak to provest ale ztratil sem se tak sem totalně marny.Ty některe nazvy sem vubec nepochopil neco s chickHEN nebo jak a docela mam strach at stim nic neudělam.Takže chcu tam hodim nejnovější firmware,nebo m mužete poradit co mam udělat když mam ten stary?a je možnost to nastavit na češtinu protože sem skoušel nastavit wifi a připojit na net a vubec mi to nešlo.Našel sem wifi ale psalo to not supported a v manualnim nastavení sem marny.Prfosim bych něoho kdo tomu rozumi a kdo ms tu trpělivost mi pomoci třeba přes ICQ pro lepší komunikace.Jestli jsem porušil pravidla že tady píšu něěco co nemam tak se omluvam protože sem zde uplně zmateny a nevim kde hledat odpovědi.(omlouvam se za hrubky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak firmware mam na 5.03,ted sem dělal chickHEN podle navodu a najel sem na obrazky ted mi naskočilo options,a jak to zmizlo tak sem ty obrazky otevřel a pak se jako by display lagl,černa obrazovka a pak jako by se to restasrtovalo a hned to naskočilo,pak sem udělal MHU-->otevřel sem tu druhy obrazek v camera/memory stick /MHU a se to jakoby sekne,chvilku nic a pak se to vypne a musim znova zapnut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Předně ta složka chickHEN má bejt ve složce photo. Pak musíš jenom otevřít složku chickHEN (nebo MHU, podle toho, co tam máš) a počkat, až se načtou obrázky, ale nic neotvírat. Že to proběhlo správně, poznáš tak, že ti obrazovka blikne zeleně a psp se restartuje. Pokud se vypne, musíš to zkoušet znova, málokdy to naběhne hned na první pokus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hm..tak nejde něco blbě...no trochu jednodušeji,co znamena ms0:\ ? prostě jak to připojim k PC tak se mi to načte na eFku F:/ a když to otevřu tak mi tam vyskoči složky..a hned k tym složkam mam přidat složku ISO? nebo někde dal třeba F/PSP/GAME..?prostě kde tu složku mam vložit a jak přesně se to ma jmenovat.Omlouvam se za zdržovani ale sem fakt amater

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdravim... mam nove PSP 3004 v6.1 a chcel by som sa spytat ze ci je mozne nejako spravit aby mi isli hry z netu...

Nieje to mozne....musis len cakat, kym nieco vymyslia.

KenNy, citanie Ti akosi nejde :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu