Jump to content
  • 0

new PSP 3004


tuningrob
 Share

Question

Dobrý den,sem amater,a PSP mam 2 hodiny.Dostal sem ho s vubec nevím co stím.Pár krát sem na něm hral u kamarada ale tot vše.

1.problem je nahrani firmwaru.Je tam V. 5.02 a sanozřejmě tam chcu ten nejnovější.něco sem četl že pry ten 6.20 nerozjede ISO tzn.že ty stahovane hry nepudou ikdyž to flashnu?Hledal sem něco víc o tom jak to provest ale ztratil sem se tak sem totalně marny.Ty některe nazvy sem vubec nepochopil neco s chickHEN nebo jak a docela mam strach at stim nic neudělam.Takže chcu tam hodim nejnovější firmware,nebo m mužete poradit co mam udělat když mam ten stary?a je možnost to nastavit na češtinu protože sem skoušel nastavit wifi a připojit na net a vubec mi to nešlo.Našel sem wifi ale psalo to not supported a v manualnim nastavení sem marny.Prfosim bych něoho kdo tomu rozumi a kdo ms tu trpělivost mi pomoci třeba přes ICQ pro lepší komunikace.Jestli jsem porušil pravidla že tady píšu něěco co nemam tak se omluvam protože sem zde uplně zmateny a nevim kde hledat odpovědi.(omlouvam se za hrubky)

Link to comment
Share on other sites

21 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

tak firmware mam na 5.03,ted sem dělal chickHEN podle navodu a najel sem na obrazky ted mi naskočilo options,a jak to zmizlo tak sem ty obrazky otevřel a pak se jako by display lagl,černa obrazovka a pak jako by se to restasrtovalo a hned to naskočilo,pak sem udělal MHU-->otevřel sem tu druhy obrazek v camera/memory stick /MHU a se to jakoby sekne,chvilku nic a pak se to vypne a musim znova zapnut

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Předně ta složka chickHEN má bejt ve složce photo. Pak musíš jenom otevřít složku chickHEN (nebo MHU, podle toho, co tam máš) a počkat, až se načtou obrázky, ale nic neotvírat. Že to proběhlo správně, poznáš tak, že ti obrazovka blikne zeleně a psp se restartuje. Pokud se vypne, musíš to zkoušet znova, málokdy to naběhne hned na první pokus.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

hm..tak nejde něco blbě...no trochu jednodušeji,co znamena ms0:\ ? prostě jak to připojim k PC tak se mi to načte na eFku F:/ a když to otevřu tak mi tam vyskoči složky..a hned k tym složkam mam přidat složku ISO? nebo někde dal třeba F/PSP/GAME..?prostě kde tu složku mam vložit a jak přesně se to ma jmenovat.Omlouvam se za zdržovani ale sem fakt amater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy