Jump to content
  • 0

new PSP 3004

tuningrob
 Share

Question

Dobrý den,sem amater,a PSP mam 2 hodiny.Dostal sem ho s vubec nevím co stím.Pár krát sem na něm hral u kamarada ale tot vše.

1.problem je nahrani firmwaru.Je tam V. 5.02 a sanozřejmě tam chcu ten nejnovější.něco sem četl že pry ten 6.20 nerozjede ISO tzn.že ty stahovane hry nepudou ikdyž to flashnu?Hledal sem něco víc o tom jak to provest ale ztratil sem se tak sem totalně marny.Ty některe nazvy sem vubec nepochopil neco s chickHEN nebo jak a docela mam strach at stim nic neudělam.Takže chcu tam hodim nejnovější firmware,nebo m mužete poradit co mam udělat když mam ten stary?a je možnost to nastavit na češtinu protože sem skoušel nastavit wifi a připojit na net a vubec mi to nešlo.Našel sem wifi ale psalo to not supported a v manualnim nastavení sem marny.Prfosim bych něoho kdo tomu rozumi a kdo ms tu trpělivost mi pomoci třeba přes ICQ pro lepší komunikace.Jestli jsem porušil pravidla že tady píšu něěco co nemam tak se omluvam protože sem zde uplně zmateny a nevim kde hledat odpovědi.(omlouvam se za hrubky)

21 answers to this question

Recommended Posts

• 0

tak firmware mam na 5.03,ted sem dělal chickHEN podle navodu a najel sem na obrazky ted mi naskočilo options,a jak to zmizlo tak sem ty obrazky otevřel a pak se jako by display lagl,černa obrazovka a pak jako by se to restasrtovalo a hned to naskočilo,pak sem udělal MHU-->otevřel sem tu druhy obrazek v camera/memory stick /MHU a se to jakoby sekne,chvilku nic a pak se to vypne a musim znova zapnut

• 0

Předně ta složka chickHEN má bejt ve složce photo. Pak musíš jenom otevřít složku chickHEN (nebo MHU, podle toho, co tam máš) a počkat, až se načtou obrázky, ale nic neotvírat. Že to proběhlo správně, poznáš tak, že ti obrazovka blikne zeleně a psp se restartuje. Pokud se vypne, musíš to zkoušet znova, málokdy to naběhne hned na první pokus.

• 0

hm..tak nejde něco blbě...no trochu jednodušeji,co znamena ms0:\ ? prostě jak to připojim k PC tak se mi to načte na eFku F:/ a když to otevřu tak mi tam vyskoči složky..a hned k tym složkam mam přidat složku ISO? nebo někde dal třeba F/PSP/GAME..?prostě kde tu složku mam vložit a jak přesně se to ma jmenovat.Omlouvam se za zdržovani ale sem fakt amater