Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hidden trophy


patver

Otázka

Zdravim mam takovy dotaz ohledne trofeji. ps3 mam dlouho,projel jsem spoustu her,ale nikdy jsem nevenoval pozornost trofejim.Az ted jsem si rikal ze zacnu sbirat platinovky.Par uz jich mam a ted jsem se pustil do Dead Space,ale kdyz jsem po case najel na seznam trofeji v mem ps3 zjistil jsem ze tam mam 3krat HIDDEN TROPHY(SKRYTA TROFEJ)!takze se chci zeptat co to jako ma byt,nebo jestli treba se nestala nejaka chyba pri instalaci hry? proste jestli s tim nekdo nema nejake zkusenosti.Hodne by mi to pomohlo.:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Myslim ze u dead space jsou hidden snad jen za to kdyz sestrelujes meteory a musis skoncit s urcitou hodnotou "hull integrity" snad nad 50 procent nebo tak... Kazdopadne obecne hidden trofeje musis najit sam, vetsinout je dostavas jak prochazis hrou a hidden sou aby ti neprozradily nic z pribehu, ale to je u kazdy hry jiny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu