Jump to content

GT4 Mobile


Kubek23
 Share

Recommended Posts

Ano, měl to být launch titul, ale.... Asi všichni, tedy zřejmě kromě nováčků (nic ve zlém, prostě je to tak), víme, jak to je. GT4 Mobile bylo nejdřív "údajně" odložený kvůli GT HD, potom přišli jiný výmluvy....a zase jiný.....a tak to může jít do nekonečna. Původně jsem uvažoval, jestli třeba Polyphony nečekají na oficiální odemknutí max. výkonu PSP.....možná jo, možná ne. Jestli jo, teoreticky se na něj můžeme snad už pomalu těšit, ale už toho bylo tolik, že snad ani samotný Polyphony tomu nevěří. Ale nebudu prorokovat, nechám se překvapit (ikdyž v případě, že nevyjde, tak ani moc překvapenej asi nebudu).

Budulman: ta předobjednávka s odpočítáváním času je hezká, ale popravdě...věříš tomu? GT4 Mobile už mělo vyjít tuším třikrát (když počítám i ten slavnej launch s PSP).

Link to comment
Share on other sites

Já neříkám, že nevyjde :) . Jinak tohle srovnání je trochu jiný. RE byla vždycky primárně konzolová hra a vyšla v pohodě. Na PC to byl jen port, kterej nehrál prim. Ale GT4 (Mobile) je exclusive PS hra, a pokud vývojáři nejsou schopný vydat hru na jednu jedinou platformu ani po téměř dvou letech slibů...... Já to nemyslím špatně, ale prostě mi to poslední dobou přijde jako utopie :) .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy