Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of duty:Black ops <--TRAILER-->


perrek

Recommended Posts

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hellin-Tip na Dead Ops !!!!!!!!!!!!V hlavnim menu se podivejte dolu na ruce ,zmacknete parkrat Lt plus Rt .Pote bezte k pocitaci za vami kde jste byli pripoutani.U pocitace podrzte X a napiste DOA ,odenterovat a mame tu prekvapeni :) stoji za to!!!.Treba tam bude jeste vic takovych specialit.

To je paradni,jak jsi na to prisel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja bych řekl že pravě mě první mise nejvíce nadchla musím říct že je to hodně povedená hra lepší než předešle díly a moc mě baví hltám ji od začátku co ji hraju jen škoda že si neumím skvěle anglicky příběh musí bejt užasný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mně se ten combat training aktivuje až si to uptadnete na LIVE ;),navíc tam nejsou teď ani aktivované módy jako Gungame a další .

Ahoj Drsňáku4, promiň že odbočuju od tématu , ale co to máš za hru s ikounou kde jsou dva vojáci, je to ikona vedle Moder Warfare2 u Avatara, díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tip na Dead Ops !!!!!!!!!!!!V hlavnim menu se podivejte dolu na ruce ,zmacknete parkrat Lt plus Rt .Pote bezte k pocitaci za vami kde jste byli pripoutani.U pocitace podrzte X a napiste DOA ,odenterovat a mame tu prekvapeni :) stoji za to!!!.Treba tam bude jeste vic takovych specialit.

V jakém kole jsi skončil? Já v 7 a nahrál jsem něco kolem 170 000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maximalne do 13levelu jsem se dostal a mel jsem neco pres 300 000(nakou chvilu jsem to hral za sebou he).Docela pak je to narocny,ale bavi me ta arkada ,musim to projit .Z black ops jsem taky hotovej,single player je fakt kvalitni i delsi nez predesle dily.Jen by me zajimalo zda existuje ta brutalnejsi verze,kde je krev apodobne.Je tam dost brutalnich zaberu ale vystrihana krev proste.Pry to museli udelat kvuli evropanum,nebo co .Skoda ta krev mi tam chybi.Kdzy tam je pusobi to o dost lip ale furt to musi omezovat to je konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maximalne do 13levelu jsem se dostal a mel jsem neco pres 300 000(nakou chvilu jsem to hral za sebou he).Docela pak je to narocny,ale bavi me ta arkada ,musim to projit .Z black ops jsem taky hotovej,single player je fakt kvalitni i delsi nez predesle dily.Jen by me zajimalo zda existuje ta brutalnejsi verze,kde je krev apodobne.Je tam dost brutalnich zaberu ale vystrihana krev proste.Pry to museli udelat kvuli evropanum,nebo co .Skoda ta krev mi tam chybi.Kdzy tam je pusobi to o dost lip ale furt to musi omezovat to je konec.

Já ve hře mám krev, třeba v misi jak běháš po těch střechách a držíš toho Clarka za ruku, aby nespadl a oni ho střelí do hlavy, tak jde vidět jak mu letí kousky mozku ven. Když jsi začal hrát CODa tak se tě hned ze začátku zeptali jestli chceš povolit nevhodné věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maximalne do 13levelu jsem se dostal a mel jsem neco pres 300 000(nakou chvilu jsem to hral za sebou he).Docela pak je to narocny,ale bavi me ta arkada ,musim to projit .Z black ops jsem taky hotovej,single player je fakt kvalitni i delsi nez predesle dily.Jen by me zajimalo zda existuje ta brutalnejsi verze,kde je krev apodobne.Je tam dost brutalnich zaberu ale vystrihana krev proste.Pry to museli udelat kvuli evropanum,nebo co .Skoda ta krev mi tam chybi.Kdzy tam je pusobi to o dost lip ale furt to musi omezovat to je konec.

Tak ted to trošku nechápu ja tam mám krev. Krev zmizí jen pokud změníš nastavení te grafiky. Pokud necháš nastavení Reducted, nebo tak něco krev zmizí, ale když necháš mastavení Unrestricted tak já tam krev normálně mám. dokonce ikdyž leží na zemi tak do něj střelím a krev jde vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waau jsem nadšený! Takže beru vše zpět :-) Užasná hra. Jen první mise je podle mě otřesná. Jakmile zabijete Castra a vyjdete ven je to úplně o něčem jiném. Grafika konečně prokoukne a zábava začíná. Vězení super potom ta ruská základna. Výborná hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Drsňáku4, promiň že odbočuju od tématu , ale co to máš za hru s ikounou kde jsou dva vojáci, je to ikona vedle Moder Warfare2 u Avatara, díky za info

To je Medal of Honor ;)

BTW. Tak jsem tošku hledal a ten Combat training funguje jenom,když jste připojeni na LIVE :( .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě Black Ops zatím fakt baví. Je to svižná akce. Zatím sem daleko nedošel, ale fakt bomba. Je to takový trochu arkádovější, někomu to možná nesedne.

Zatím jediný mínus dávám za zvuky zbraní :D Třeba ten těžkej kulomet, jak s ním střílíte z letadla má zvuk otřesnej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě Black Ops zatím fakt baví. Je to svižná akce. Zatím sem daleko nedošel, ale fakt bomba. Je to takový trochu arkádovější, někomu to možná nesedne.

Zatím jediný mínus dávám za zvuky zbraní :D Třeba ten těžkej kulomet, jak s ním střílíte z letadla má zvuk otřesnej :D

Jo souhlasím taky jsem si říkal, že to je jediné mínus. Zvuky jsou slabé, ale mam pocit, že i modern warfare měli takové divné zvuky jak nějaká poutová pistolka .-) Co se týče zvuků tak na tom je lépe Medal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu