Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 11


Drag01

Recommended Posts

jestli to nahazuje střelou zápěstí, tak si klekni do střely, lehni si na zem nebo mu odstav hráče před brankou a nestěžuj si, že dostáváš góly... po několika desítkách zápasech si na to zvykneš a budeš vědět jak hrát, odkaď střílet atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Mě to normální nebaví. Tedy mě ta hra nebaví skoro vůbec. Ale ten HUT je dost vyrovnaný. Navíc chci získat ten achievement za Play Off, ale posr*** EA vám nepoví, co máte udělat.

Celkem mám odehráno přes 150 zápasů, ale stejně si prostě nevím rady. Navíc já soupeři třeba 5x zvednu hokejku a on jede v klidu s pukem dál. Asi tu hru neumím. A ty góly po buly uprostřed, kdy jsou hráči totálně zmrzlý, to je prostě EA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Dával jste si někdo do NHLka svoje songy? Našel jsem velkej pack všech možnejch znělek z velkejch lig (http://www.thebreakaway.net/forums/showthread.php/54690-NHL-11-Music-Pack-Thread?p=1271179#post1271179) a zajmalo by mě, jestli se to musí streamovat nebo se to dá nějak nakopírovat na disk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim. mam takovy menis problem. chtel sem si zahrat online, ale kdyz to po mne chtelo zadat kod z krabice, tak sem ho zadal ale ve hre mne to hlasilo ze je spatny. nevite co s tim?

To je trochu vetsi problem. Ach jo, EA a jejich Shit Pass.

Kod je pouze na jedno pouziti, mas tu hru novou nebo od nekoho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel bych dotaz, jak se spravne brani? podle manualu je intercept pass LB ale bud to delam spatne nebo to ma jeste nejakou podminku...kdyz hraju proti CPU tak i na obtiznost pro kazdou moji prihravku co jde pred jejich branku zachyti, pritom tohle se mi nikdy nepodarilo jeste

kdyztak mi dejte nejake tipy plx :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No LB je zakleknutí nebo položení hokejky na zem. Mě se nejvíce osvědčilo, nepřepínat zběsile mezi hráči (úplně si rozhodíte obranu) a radši dobruslit s útočníkem hráče s pukem). Jinak opravdu bruslit s volným hráčem a nesnažit se, sejmout toho s pukem. Jinak k těm přihrávkám před branku, zase takovej rozsah hokejkou nemají, prostě nepřihrávat na obsazený hráče, počkat si až si nějakej najede do palebný pozice. A ještě RB je vypíchnutí puku, když k tomu přidáš pravou páčku do směru puku, máš větší šanci sebrat puk. Ale opravdu nemačkat RT, protože vám to nezvolí hned chtěného hráče, a stačí malej pohyb a jste o pár metrů dál. Obrana si více méně poradí sama..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ty vole, tohle je fakt strasna hra. Chtel jsem si jen tak zahrat, hned v prvnim zapase mel souper 2 brankare celou druhou tretinu. Druhy zapas v pohode, a ve tretim jsem mel sveho golmana jako hrace, ktery byl zalezly v souperove hraci na buly a v brane jsem nemel nikoho. Nakonec zapas skoncil tak, ze se zaseklo buly a bulovalo se asi 5 minut (pokazde se to buly resetovalo), než jsem svihnul s gamepadem a hru vypnul. Fakt paradni hra ty vole, bych blil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, tohle je fakt strasna hra. Chtel jsem si jen tak zahrat, hned v prvnim zapase mel souper 2 brankare celou druhou tretinu. Druhy zapas v pohode, a ve tretim jsem mel sveho golmana jako hrace, ktery byl zalezly v souperove hraci na buly a v brane jsem nemel nikoho. Nakonec zapas skoncil tak, ze se zaseklo buly a bulovalo se asi 5 minut (pokazde se to buly resetovalo), než jsem svihnul s gamepadem a hru vypnul. Fakt paradni hra ty vole, bych blil.

Hmm s takovouhle situací jsem se nikdy nesetkal, nejspíš máš něco špatně z DVD a nebo zkus hru přeinstalovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je videt stat se to muze ale ja mam odehratou uz jednu sezonu a zadneho bugu jsem si nevsiml takze se to asi stane maximalne jednou za deset let :D

Presne tak, jednou za dlouhou dobu se to stane. A zrovna dneska ve 2 ze 3 zapasu. Samozrejme to budu hrat dal. Ale dnes me to teda nasr***. :D btw. Tohle bylo na onlinu.

Co mi prijde taky vtipny je vyhozeni gomana z lapacky, kdy puk vyleti nadzvukovou rychlosti a skoro objede cely hriste dokola. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to s tim vyhozenim z lapačky se mi také stává vždycky, když gólman leží na zemi a vyhazuje puk, taky by to mohli opravit, stává se mi to tak jednou za 5 zápasů...

Presne tak, jednou za dlouhou dobu se to stane. A zrovna dneska ve 2 ze 3 zapasu. Samozrejme to budu hrat dal. Ale dnes me to teda nasr***. :D btw. Tohle bylo na onlinu.

Co mi prijde taky vtipny je vyhozeni gomana z lapacky, kdy puk vyleti nadzvukovou rychlosti a skoro objede cely hriste dokola. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu