Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 S


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nevim co tu resite ... asi tezko vyzkoumate jestli to flashnou nebo ne.. az vyjde tak uvidite.. do ty doby dejte pokoj :lol:

ja osobne jsem taky zvedavej na vyreseni prvnich "nemoci" jestli budou mit nebo ne... kazdopadne na slimko meli casu vic nez dost tak pocitam ze to maj vychytany :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xbox jde flashnout a půjde, kdyby MS chtěl tak to flashování už dávno zabezpečí tak že to flashnout nepůjde, jenže tohle je jeho lákadlo zákazníků neoriginální hry.. myslim si že kdyby nebylo flashe tak xko skoro nikdo nechce a jdou všichni po PS3..

no myslím že i kdyby Microsoft chtěl tak by se jim ten flash na moc dlouhou dobu nepodařil omezit :D jinak to, že lidi kupujou xbox kvůli flashi je určitě pravda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xbox jde flashnout a půjde, kdyby MS chtěl tak to flashování už dávno zabezpečí tak že to flashnout nepůjde, jenže tohle je jeho lákadlo zákazníků neoriginální hry.. myslim si že kdyby nebylo flashe tak xko skoro nikdo nechce a jdou všichni po PS3..

Aha... takze lidi banujou jen tak pro srandu ? U starych xboxu to uz nejde zabezpecit jinak nez banem na live a tohle novy bude 100 % zabezpeceny,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim si že kdyby nebylo flashe tak xko skoro nikdo nechce a jdou všichni po PS3..

Promiň ale tohle je úplná blbost že by šli ,,skoro´´všichni do PS3, Xbox je po mnoha stránkách lepší než PS3, lidi kupují a budou kupovat Xbox už jenom kvůli online hraní atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo xko je lepší v ohledu live, lepší joypad a teďka ta wifi a hlavně Flash, banujou proto, protože hromada lidí jsou s odpuštěním trochu dementní a flashnou si xko dostanou BAN prodají a koupí novej a MS má další prachy do kapsy.. Hlavní výhodou PS3 je Blu-ray, HDD to má taky dobrej a PS3 je více multimediálnější, tím nechci stát za ním to ne .. miluju svoje xko :D ale podle mýho názoru přesně tohle jak to je má MS v plánu takhle pokračovat.. a jen by mě zajmalo když jsou hackeři tak dobrý jaktože neprolomily PS3 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim ale mě nepřijde zas tak nic strašnýho kupovat hry.. tu hru když si koupíš za ty nekřesťanský prachy tak si ji mnohem víc užiješ a ne jenom dohraješ a mrskeš do rohu vypálenou gamesu..

Pred takymi 10 rokmi som na PS1 kupoval (mal som asi nejakych 17 hier) a po 2 rokoch som si povedal, ze uz dost :D Dost nehoraznych cien za hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim ale mě nepřijde zas tak nic strašnýho kupovat hry.. tu hru když si koupíš za ty nekřesťanský prachy tak si ji mnohem víc užiješ a ne jenom dohraješ a mrskeš do rohu vypálenou gamesu..

Jak kdo. I originálku jsem mrsknul do rohu. Nejsem žádnej náruživej hráč a nevidím žádnej rozdíl v požitku z tý hry, když si ji koupim, nebo vypálim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

první pohled na xko: nelibil se mi vůbec ... ale bylo to tzím tozmazaným obrázkem ... až jsem ho viděl na E3 tak se mi nehorázně zalíbil ... rozhodně až dostanu ban tak si ho kupim ... doufám že už budu makat abych nemusel flashovat :D rád bych aby mi ten skvost vydržel dlouho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaké nekřestanské peníze? (: .... ty hry co se dají sehnat teď...

já kupoval.. heavenly sword platinum 250kč ... half-life orange box 340kč (nové) ...bf:bc2 600kč (nové)

je jasné že za horké tituly se platí hodně ale neznamená to že do půl roku nejdou sehnat za směšnou částku ...

ti co hrají pálené hry na xboxu se prostě jen vymlouvají jako pcčkáří... (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaké nekřestanské peníze? (: .... ty hry co se dají sehnat teď...

já kupoval.. heavenly sword platinum 250kč ... half-life orange box 340kč (nové) ...bf:bc2 600kč (nové)

je jasné že za horké tituly se platí hodně ale neznamená to že do půl roku nejdou sehnat za směšnou částku ...

ti co hrají pálené hry na xboxu se prostě jen vymlouvají jako pcčkáří... (:

Heleď, ono je furt docela rozdíl mezi 250Kč a 30 kačkama :D Minimálně pro mě teda dost velkej rozdíl, já bych si ani xbox nikdy nekoupil, kdyby na něj nešly pálenky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za prvé psal jsem DO půl roku... je to odhad slouží pouze orientačně... (jak dlouho se prodáváa bf:bc2.. 3-4 měsíce? viz příspěvek nahoře.. ) (:

a za druhé jestli chcete hrát horké novinky teď hned... tak je bud koupíte a nebo ukradnete.. každopádně platí to co jsem psal ohledně pirátů na pc a xboxu... jen si stěžujete že hry jsou příliš drahé.. ale i kdyby zlevnily taksi je stejně nekoupíte xP

toť ode mě dost... nechci flamovat ((:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu