Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 S


tekken90

Recommended Posts

Tohle je topic o Xbox 360 S, ne o flahsnutí PS3, ne o tom, kdo si koupí Slimko jen když půjdou pálenky, ne o tom kdo si hry kupuje apod. Takže tohle berte jako varování, další OT se už bude trestat upomínkou a trestými body, případně bany!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Neviem ake su rozmery Slimky, ale asi by sa terajsie HDD nezmestili na tu bocnu stranu...preto sa tehlicka-HDD vsuva dovnutra.

Staci se mrknout na rozmery.. :)

http://console-forum.net/showthread.php?t=79973

Slim:

270mm (W)

75mm (H)

264mm (D)

Xbox slim je parádní konzole , ten desing a všechno co integrovaly dovnitř ... prostě nádhera o 100procent hezčí jak originál .

Jak jsem stacil pochytit, tvuj nazor zas tolik lidi nesdili. Me pripada celkem sympaticka, design se povedl, rozmery taky ... nejvetsi nedostatek zatim vidim v tom ze tam dali novou "specialni" plombu :) A rovnez se mi nechce moc verit ze ty data vypusteni jsou realny, predevsim v CZ :( ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krva!to at mi s prominutim vylizou.. misku

novy x je stanoveny na 6990,- a jen co ho vybalite uz vypada jako by vam spadl do hovinek, ale porad oproti elite dostavate o dost vice za ty penize

jak chcou prodat stare boxy kdyz elite zacina na 6300 se 2 hrama a nebo se splinter cell za necelych 7tis... wtf

arcade je potom uplne zlodejina

ps3 za 8000,- se 2 plnyma hrama a 250gb diskem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

jak si myslíte že se bude hrat s kinetick ready mně se zdá že konečne nebudu potřebovat černy nebo bilý ovladač jínač se už těším jak si zahraju takže koukal jsem se na yt jak rozebiraj xko 360 slim a vypádáto zajímavě ale mechanika tam je a sata taky :cheesygrin::D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak si myslíte že se bude hrat s kinetick ready mně se zdá že konečne nebudu potřebovat černy nebo bilý ovladač jínač se už těším jak si zahraju takže koukal jsem se na yt jak rozebiraj xko 360 slim a vypádáto zajímavě ale mechanika tam je a sata taky :cheesygrin::D.

Ak mas rad iba jednoduche hry, tak Kinect ti na to bude akurat. Necakaj ziadne hranie narocnych hier na ovladanie ako FPS, FIFA, NHL, NBA atd....toto jedine s gamepadom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak překvapivé že se PS3boyum X360 S nelíbí, jak kdyby se vám někdy X360 :dozey:libila

A abych se vyjádřil k verzi, mě se new verze moc líbí, určitě je to krok dopředu, ne jak u PS3 Slim která je podle mě jak nepovedená podložka pod myš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lets the flame begin :D

ps3 > ps3 slim

xbox360 > xbox 360 slim (vsak ten design slimka je jak z obou stran skříplej xbox ve svěráku)

100 lidí .. 100 chutí

Ještě bych rád dodal že new Xko není ofiko Slim, oficiální název je Xbox360 S :) takže o slim se ani moc MS nepokoušel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute lidi v xku se moc nevyznam meli jsme vzdycky pucena s kamosema tak na dva dny a neco sme jen tak zaburili...a na co se chci zeptat na nove xko na sko asi normalne pujdou hry ze stareho xka zejo? :D neni to jak s ps 1 2 nebo 3 ze se pak ty hry hadaj nebo vubec nejdou. pokud vse spravne chapu tak nove xko bude spise jen nova verze ale sw a tak bude stejne? a ovladace taky budou na new fungovat? uvazuju ze bych si ho pristi tyden koupil ale mam takovou mensi obavu :) diky moc za odpovedi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu