Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 S


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

bubliny se dělaj většinou pod slídou, ochrané slídy se většinou dávaj na lesklé povrchy slouží k tomu aby se to nepoškrábalo než se vám to dostane do ruky ... ty slídy většinou přihoršují na vzhledu takže nechápu lidi kteří si to tam nechávaj a nekoupí si pořádnou ochranou slídu která je k tomu přímo určena

takže ... stačí ji sundat :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy se mě zdá konzole hlučnější mám ji na výšku, ale je to nevyváženým dvd. dělaj to jenom některý. Jinak na co roztáčet dvd..je tam 250gb disk stačí hru nainstalovat. Potom si dvd jenom hrábne na zašátku spuštění a je klid. Ostatně k čemu by pak tak velkej disk byl..že..!!!! když stejně na něj nenahrajete filmy ani hudbu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy se mě zdá konzole hlučnější mám ji na výšku, ale je to nevyváženým dvd. dělaj to jenom některý. Jinak na co roztáčet dvd..je tam 250gb disk stačí hru nainstalovat. Potom si dvd jenom hrábne na zašátku spuštění a je klid. Ostatně k čemu by pak tak velkej disk byl..že..!!!! když stejně na něj nenahrajete filmy ani hudbu..

filmy i hudbu nahraješ ... filmy jedině z xlive a hudbu jedině ripovat audio cdčka ;)

Jak tak prohlížím youtube a jié stránky tak se dozvídám že nekteří lidé si stěžují na hluk nebo že jim to ničí CDčka

co se týče ničení disků hold xko nemá antishock systém ... ale koho by napadlo dávat do zařízení které má stát na jednom místě! ... a hejbat s konzolí když načítá může fakt jen ocas

Mě se zdá,že nejhlučnější je ten větráček na zdroji.. Zdroj sice zmenšili,ale vrazili tam hlučnej větrák :-( to raděj měli nechat původní cihlu :-)

Máte někdo podobnou zkušenost jako já ??

menší zdroj = menší větrák tudíž větší hluk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Já to nechápu ... proř pořád všichni koukáte na YT? Dyt je to plný faků! Každej den se tady někdo dohaduje o nějakym videu jestli to je nebo neni fake. Viz. poruchovost http://console-forum.net/tema/99784-x360-quot-s-quot-valhalla-vs-x360-quot-original-quot-jasper-ktery-vybrat.

Na flashování nový liteonky z Valhally se pracuje, už se ví jak na to, ale nikdo neví kdy to dokážou umožnit normálním flasherům ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu