Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 S


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mohu se zeptat neznáte způsob jak zjistit tip mechaniky .Než aby jsem xbox slim rozebíral . Předem děkuji.:wohow:

koukni semhttp://console-forum.net/tema/26637-flashnuti-xbox-360-mechaniky-vcetne-liteon-74-83-93-ixtreme-lt-v1-1-hdd-unban/page10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

No ještě jsem do tohoto tématu ani nepřispěl tak bych jen dodal z timhle novym xboxem jsem mnohem spokojenější než z normální verzí, velikost se moc neliší, asi tak o 5cm myslim ale zbožnuju ten design a udělali skvělé dotykové zapínání (pfff... to si takhle dělám mapu v halo:reach už asi 2 hodiny, jde okolo otec a protože jsem měl slimko jako nový tak se na něj chtěl podívat, a zmáčkl tlačitko "power" tedy na vypnutí či zapnutí no a bylo po mapě :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ještě jsem do tohoto tématu ani nepřispěl tak bych jen dodal z timhle novym xboxem jsem mnohem spokojenější než z normální verzí, velikost se moc neliší, asi tak o 5cm myslim ale zbožnuju ten design a udělali skvělé dotykové zapínání (pfff... to si takhle dělám mapu v halo:reach už asi 2 hodiny, jde okolo otec a protože jsem měl slimko jako nový tak se na něj chtěl podívat, a zmáčkl tlačitko "power" tedy na vypnutí či zapnutí no a bylo po mapě :D)

Tak to potěší :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

zdravim chtěl bych si pořídit xbox S ale všechny moje konzole jsem kupoval v kameném obchode až ted bych chtěl xbox vzít přes internet tak se ptám jestli ho mám vzít přes playcentrum nebo hrejte? v heurece jsem o těchto shopech hodnocení nenašel tak se chci zeptat vás děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radím xzone ale spíše bych vzal z www.alza.cz nebo zkus ještě nějak zařídit a vzít ho v kamenném obchodě .-)

já jsem ho chtěl vzít tady puvodně tak v obchodě (v Třebíči) ale mají tam jen bundle s kinectem za 8k a to já nechci já chci jen holou 250ku a v alze a v xzone se mi zdá docela drahý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

David32 : Pokud oželíš lesklej povrch 250ky tak já bych to řešil asi takhle, pak tě "250ka" vyjde lehce přes 4,5k

http://aukro.cz/xbox-360-4gb-slim-konzole-za-3777-kc-i1541518032.html

+

http://www.dealextreme.com/p/designer-s-250gb-hard-disk-drive-module-for-xbox-360-black-53889

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Ahoj všichni. Hodně uvažuji o koupi xboxu 360 S, ale chtěl jsem se vás zeptat, jestli si myslíte, že se to teď vyplatí a jestli náhodou brzo nevyjde konzole nová. Lákají mě nejvíc hry jako je FIFA, NHL, forza, skate a přeci jenom bych si tu konzoli rád koupil na delší dobu (alespoň 3 roky) a abych si tam zahrál ještě takovou fifu 13 :D. Chystá se microsoft v dohledné době představit novou konzoli nebo se zatím udrží 360? Díky předem za odpověď, budu vám vděčnej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud to tak bude, tak to bych neváhal a koupil. ;) Už se totiž nemůžu dočkat toho, že se rozvalím na gauči s bezdrátovým ovladačem a budu hrát fifku :D . Takže myslíte, že je to zatím v pohodě a měl bych si ho koupit? :) Dík za tak rychlou odpověď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam tri dotazy:

1) uvazuju o koupi 360 250gb ale prakticky ve vsech obchodech ho maji v soucasnosti bud s bundle 2 her nebo kinectem a oboje stoji mezi 7-8k, pritom ja ani jedno z toho nechci, stacil by mi jen holy jako tady: http://www.mall.cz/herni-konzole-xbox-360/microsoft-xbox-360-250gb-kinect-ready-black?v=453522 , nejlepe za podobne sympatickou cenu, ale at hledam jak hledam tak vubec nikde ho nemaji - nejaky tip kde ho najit?

2) jestli tomu dobre rozumim tak v krabici neni HDMI kabel cili se musi dokoupit zvlast? je jedno jake znacky a delky (potrebuju aspon trimetrovy) ?

3) obraz bude skrz HDMI ale zvuk bych rad zapojil do postarsiho domaciho kina ktery ma jen stereo RCA vstupy (cinche). je ta redukce z AV portu na cinche prilozena? a kdyz pripojim teve krz HDMI, pujde mi ten AV konektor zapojit? tady u vas na foru i jinde jsem videl ze je nutny ten plast kolem nej odstranit atd. coz neni problem ale urcite to tak funguje (ze muze byt zapojeny HDMI na obraz a zvuk presto pujde i skrz AV) ?

diky moc za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli mas kreditku tak si to kup z amazonu za 170liber vč. poštovnýho což je tak kolem 4800kč a je to samotný slimko s 250GB HDD. akorát si budeš muset koupit redukci na zásuvku...

a k tomu 3. dotazu na to existuje taky kabel ofic. od MS http://www.alza.cz/microsoft-xbox-360-propojovaci-d95061.htm mas tam i HDMI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to prave neni ani trochu sympaticka cena :D ale za ten odkaz na heureku dik, to me nenapadlo :)

a k tomu 3. dotazu na to existuje taky kabel ofic. od MS http://www.alza.cz/microsoft-xbox-36...aci-d95061.htm mas tam i HDMI

a tenhle kabel je teda jedina moznost jak napojit zvuk z xboxu na zarizeni ktery nema opticky vstup/hdmi, chapu to dobre?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

mel by nekdo primo odkaz, na amazonu, kterej vychazi s postou ten nejlevnejsi, treba ten s kinectem, 250,,nevidim levnejsi nez na czc, kde teda byl jeste par dni zpet o litr levnejsi nez na alze

je tam za 215+25 posta, takze to neni vubec spatny..asi dam par penizek stranou a pujdu do toho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu