Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na video v XVID4PSP


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak nevim. Programek s velkym potencialem, ale u mne konvertoval korektne jen serialy. Celovecerni filmy meli priserne rozhozene audio a video, stravil jsem zkousenim ruzneho nastaveni cely den a bez vysledku. Pak mi zacaly problikavat i ty serialy a program sel z hadru pryc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí nastavit vyšší bitrate audia a tím se zvýší hlasitost...ale radši doporučuju koupit kvalitnější sluchátka ;)

ROFL Vyssi bitrate zvysi hlasitost? Dont make me laught! Tak to slysim prvne a to jsem toho uz slysel.

Jinak u XviD4PSP se hlasitost zvysuje pres polozku normalize v procentech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
ako zvecsim velkost titulkov vo filme? Lebo filmy pozeravam v skole pod lavicou :P a dobre na to nevidim....

Koukal jsem se na to (v poslední verzi betě 5) a fakt tam nic na změnu velikosti není.

Osobně ale konvertuju filmy do PMP formátu a v přehrávači PPA na PSP si pak můžu změnit za běhu velikost titulků, barvu, bold jak chci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele vcera sem konvertoval prison break..vsechno v pohode,akorat 1,trvalo to asi 1hodinu 30 minut (mam celkem vymakanej pocitac) a jeste navic kdyz sem nastavil priority na normal tak se mi seknul pc(podruhy v zivote :D ) ,kdyzy uz se nakonec zkonvertovalo..tak mam prehazeny titulky ,myslite ze je to tim puvodni souborem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Potřebuju poradit.

Stáhnul jsem si a nainstaloval nenovější XviD4PSP 5.025 beta full.

1) Stáhněte si program..verze 4.114, Net Framefork a Drirect 9.0c (pokud je nemáte)

2) Zapněte program :D

3) Dejte open a vyberte film kterej chcete převíst..

To jsem udělal.

6jvy42p.jpg

3) Teď si nastavte pokud chcete např. jen část z filmu tak pomocí tlačítek Set start a Set end..pak dáte Ok
Tyto tlačítka vůbec nevidim. Kde se to dá nastavit?

3-z6w1.jpg

4) Nastavte Codec (já osobně dávám Quantiser Extreme=nejlepší kvalita ale taky dlouho než se to převede..záleží na vašem PC ;))

Pokud dáte např. 3-pass ultra počítejte s tím že vás čekají 3 průchody...takže až vám bude odpočítávat čas tak to bude 3x a ne jen 1x !!!!

Myslel jsi tento ?

6kssr4i.jpg

Vlevo nahoře si nastavte FW pro který konvertujete. Rozlišení dejte samozřejmě 480x272 nebo pokud chcete 720x480 ale to je podle mě přehaně moc :lol:

pokud noupoužíváte Quantiser tak si nezapomeňte nastavit Bitrate videa..optimum je tak 512...a ještě bitrate zvuku ..postačí 128 ;)

To kde se nastavuje ten FW to taky nevidim , ani to nemůžu najít.

Rozlišení protože to chci do PSP tak dám asi PSP (to by mělo bejt těch 480x272 ne?), ale mám tam na výběr mezi MP4 PSP AVC nebo MP4 PSP ASP. Jaký je mezi nima rozdíl a jaký mám dát.

7xukmyb.jpg

A výsledné video uložim do složky Videos na pamětovou kartu? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To kde se nastavuje ten FW to taky nevidim , ani to nemůžu najít.

Rozlišení protože to chci do PSP tak dám asi PSP (to by mělo bejt těch 480x272 ne?), ale mám tam na výběr mezi MP4 PSP AVC nebo MP4 PSP ASP. Jaký je mezi nima rozdíl a jaký mám dát.

Vybíráš správně mezi AVC a ASP. Dříve tam byla místo toho čísla firmwarů.

Tyto tlačítka vůbec nevidim. Kde se to dá nastavit?

Tyhle tlačítka tam opravdu už nejsou. Zatím jsem to tam nenašel, i když mám pocit, že jsem to tam snad pod nějakou funkcí viděl...

3 násobný průchod je celkem zbytečný, 2-pass a alespoň těch 700 kbps stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu