Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na video v XVID4PSP


tekken90

Recommended Posts

Tak jsem to dal na edisk ne zrovna nejlepší mno snad neva http://www.edisk.cz/stahni/42547/XviD4PSP_4115_full.exe_12.6MB.html:cheesygrin:

:oops: sorry, ale zrovna kdyz jsi to sem postnul tak mi marek dal link na dl.qj.net (uplne sem na nej zapomnel :)) a uz to instaluju

diky za snahu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nevite nekdo pls proc mi tenhle programek dela dost casto ze bud nechce zacit extrahovat zvuk hned na zacatku konvertu anebo zvuk konvertovat na konci?? docela me to stve kdyz dam nekolik dilu najednou pres noc a sekne se to hned na konci prvniho kdy uz u toho nejsem abych to udelal znova :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls o radu..už někdo ze začátku topicu o tom mlluvil,mam Visty a když konvertuje tak mi to napíše Sorry.Error...newim kde mam najít ten soubor(nemam ho tam),kterej bych měl smazat...nenapadá vás něco někoho?

Toto mi vypisovalo keď som mal video ktoré som chcel skonvertovať pod adresárom v ktorom bola diakritika. Keď som to video presunul do adresára kde nebola diakritika tak všetko šlo v pohode. Ale pravda je, že mne to ani nezačalo konvertovať dokým som to nepresunul niekam inam a taktiež šlapem zatial iba na XP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Něco dělám špatně protože to nejde :( Otevřu soubor, nastavím kvalitu komprese, vyberu cílovou složku a dám START. Indikátor dosáhne 100% a nic. Nic mi to neoznámí a v cílové složce se nic neobjeví. Vytvoří jen několik souborů v C:\Temp. Nějak to nechce pospojovat/dokončit :( bůů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do nedavna mi XVid4PSP slapal bez problemu, ale pak z niceho nic mi to prestalo jit - prevedl sem pres nej us asi stovku videi a vzdycky to bylo v pohode - ale ted - muj problem:

1krok - extrahovani zvuku - OK

2krok - enkodovani videa - OK

3krok - enkodovani zvuku - ....

(audio encoding)

CLI: -br 128000 -lc

.... tady se mi to zastavi, 0% a nedela to nic ...

ani zadnej error to nenapise jen to stoji

preistaloval sem asi 5x vsechny mozny kodeky a nic

preinstaloval sem i samotny XVid4PSP a nic

co mi tam zloby za kodek gdys se mi to tam zasekne?

melo by to bejt AAC... ne ?

poradte please, na komplu v praci mi to jede v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do nedavna mi XVid4PSP slapal bez problemu, ale pak z niceho nic mi to prestalo jit - prevedl sem pres nej us asi stovku videi a vzdycky to bylo v pohode - ale ted - muj problem:

1krok - extrahovani zvuku - OK

2krok - enkodovani videa - OK

3krok - enkodovani zvuku - ....

(audio encoding)

CLI: -br 128000 -lc

.... tady se mi to zastavi, 0% a nedela to nic ...

ani zadnej error to nenapise jen to stoji

preistaloval sem asi 5x vsechny mozny kodeky a nic

preinstaloval sem i samotny XVid4PSP a nic

co mi tam zloby za kodek gdys se mi to tam zasekne?

melo by to bejt AAC... ne ?

poradte please, na komplu v praci mi to jede v pohode

mam stejnej problem jako ty akorat se mi to obcas sekne uz u extrakce zvuku,a na druhym kompu to facha v poho,napadlo me ze by to mohlo bejt procakem nebo ramkama v kompu,ten prvni je totiz dost starej a malo vykonej,zatimco ten u kteryho to vpoho slape je novej a vykonej,mozna to bude tim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

ahoj mám větší problém včera jsem si nainstaloval XviD4PSP 5.0

ale když si to už předělam a natáhnu na PSP tak ten dabing de pomalejš než ten film každej mluví jinou postavu nevim jak to říct ale prostě dabing je podělanej neví prosím někdo co s tim???prosííííííím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu