Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jo to jsem dneska už četl ale jestli se to jako z pohledu uživatele vyplatí jestli davaj zadara aspon trochu známější hry apod...

Mates, dávaj tam starší AAA tituly, namátkou z hlavy: Infamous 2, Deus Ex HR, Dead Space 2, Just Cause 2, LBP 2, Borderlands, Red Dead Redemption, Darksiders, Saints Row 2, Motorstorm Apocalypse, Lara Croft and the Guardian of Light, Odddworld SW HD, Outland, Machinarium, Starhawk...a 10.10. bude mimo jiné Resident Evil 5. Ostatní mě případně laskavě doplní. Nebyl jsem zastáncem PS+, ale za litr na rok se to vyplatí, pokud jsi ještě všechny hry nehrál a zajímají tě. Rozhodnout se a zaplatit si to už budeš muset sám...podívej se na PS Store do sekce Playstation Plus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud máš ps+ a stáhneš si něco free, tak ti to pujde jen po dobu, co budeš mít ps+ předplacené..ale když si s ps+ koupíš nějakou hru, která je třeba pro + levnější než pro normal, tak ti potom zůstane..

u králíka doporučuju koupit brokovnici :P btw fakt super hra :D naposledy když sem hrál tak sem lítal v tý vesmírný lodi, ale to mě zrovna moc nebavilo...už abych se dostal dál :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
v tech novech slozkach co na ps+ udelali aby se cert vyznal, docela neprehledne a hodne hledas, podle me je to horsi nez to bylo

no presně tak, to je to jejich slavný odstranění problémů se zobrazováním kdy bylo vidět např. jen 20 položek z 50ti... zbytečný projíždění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu