Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ráno jsem v PS+ zahlíd Bulletstorm a Resíka v Gold edici. Bulletstorm jsem minulej tejden prodal, ale MP si klidně dám a do RE5 na BD jsem si před rokem koupil ve slevě ty dvě příběhový DLC, tak teď jsou zadara, kua, ale placku RE5 jsem fláknul na aukro:D a až se po U3 a AC:R k resi5 konečně dostanu, asi dám rovnou i tu šestku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No snad to bude trochu svižnější než ta hrůza teď. A PS+ sekce přehlednější, dneska sem tam objevil úplně schovanej Super Stardust na PSP...

nepadla nekde zminka ze by sony chtela zrusit 2 sloty u nákupu? Dnes jsem se dival na store a neveril jsem svojim ocim kdyz jsem videl sport champions 2 preorder za 520 kč nějak moc málo

To by byla paráda kdyby konečně přecenili, na Vitě už jsou ceny her celkem OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No snad to bude trochu svižnější než ta hrůza teď. A PS+ sekce přehlednější, dneska sem tam objevil úplně schovanej Super Stardust na PSP...

To by byla paráda kdyby konečně přecenili, na Vitě už jsou ceny her celkem OK.

to jo, třeba dr who vita 270kč a ps3 485kč WTF? Jen škoda že to nepodporuje cross-buy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je náhodička, dneska chci konečně začít kampaň U3:D, na MP se chci taky podívat, ale v betě mi to přišlo jako v Matrixu tj. běželi jsme proti sobě, stříleli a když jsme byli u sebe, kdo první praštil - vyhrál. Jinak eshop není špatnej, ale je moc temnej, kdyže má být ta implementace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu