Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já mam posledních 30gb asi :D taky to budu muset promazat, ale mam tam spoustu her co sem ještě ani nezapnul :D co třeba borderlands, mam to rovnou smazat nebo vyzkoušet? podle toho co sem viděl videa na yt tak bych to smazal ale dost lidí to baví tak nevim...

ano, singstar je klasické karaoke...můžeš si stáhnout 10 písniček na vyzkoušení (ovšem jen dema - minutové úryvky písniček) a potom si je musíš kupovat...cena za jednu je myslim 36,- což mi přijde dost drahé (nebo balíček 5ti za 170,-...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Mno ta kapacita... Já někde našel dokonce i 1TB, ale nějak tam byly problémy s funkčností. 750GB asi tedy jde :) ovšem HDD musí splňovat nějaký kritéria v tloušťce tuším. 9mm max? Pokud to píšu správně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je to vůbec s koupi noveho disku? zustanou v konzoli ucty, pres ktere jsem si nastahoval hry? takze pak jen dostahuju obsah, co jsem na starem disku mel ze storu?

Nezustane tam nic, musis si udelat zalohu na nejaky externi FAT32 disk bud kompletne vsechen obsah nebo jen ucty a pak si vse znova dostahnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu