Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak to všechno nejlepší ;) jen mi přijde divný že davají jako dárek plus trial uživatelům co plusko mají, spíš by to mohli prodloužit :D ale možná se tím dá o měsíc plusko prodloužit, co myslíš?

jestli ti poslali reedem code tak to možná nebude na vázaný na účet... Ale jestli to použiješ na jiný účet tak všechno stažené zdarma budeš moct využívat jen do vypršení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem stáhnul bf3 dál jsem info a ukázalo mi expired 363 dni

Edit: je to divné platnost hry vyprší až za rok nechápu kontroloval jsem vše je to Ok teď stahují nějaký update hry a de se pařit

Odesláno z mého ST15i pomocí Tapatalk 2

Edit2: hru jsem určitě nekoupil kontroloval jsem účty a ps plus účet vše ok

Upraveno uživatelem figycom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja mam to same.Vyskoušeno u hry assassins creed 2.Taky normalne hraju nechapu !! Žeby nejaka chyba u sony ?

edit: Tak nevim jestli nato uz nepřisli nejde se pripojit na ps store vždy hlaška o udržbě

Upraveno uživatelem ROMANVECERA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mate Assassins Creed 2 zadara?

edit: Nejak sem prehlidl Romanuv post :) ale potvrzuju ze mi to u Assassina dela taky

přibližně v minulém týdnu jsem měl "zadarmo" oba první díly AC. Byli to, ale jen trial verze. Mají v tom nepořádek. Ty ho máš s jakou expirací staženej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak už to asi ,,spravili'' BF je za 1250,- a pak full game trial no a u AC II je cenovka 490,- + samosebou taky full game trial

BTW: ono je taky otázka zda to chlapci opravdu hráli tu hodinu ;) pokud ano tak jen tiše závidím i když obě hry už mám/měl jsem. Kdo by to nebral takový tituly zadara, že :D

Upraveno uživatelem SAIXX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už sem přišel na to jak to tam funguje ale nechápu proč tam dávají 13 GB hru proč ju nějak neorezou je zbytečně stahovat 13 GB a hrát jenom ,1 hodinu

Odesláno z mého ST15i pomocí Tapatalk 2

to je proto, že marketéři spoléhají na to, že si hráč řekne: Už mám hru stejně celou staženou, tak si jí rovnou koupím...což jim do jistý míry může vycházet:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm ja si to myslel ze to je nejakej hlod.... :D ps rozdal plusko zdarma a hned je kazdej chytrej :D za mesic az to vsem vyprsi tak se budou ptat proc nemuzou hrat ty hry :D

figycom, proc je asi v nazvu FULL game trial... :dozey:

mas stazenou celou hru, hrajes hodinu, bavi te, tak si uz jenom koupis unlock a stahnes soubor ktery ma treba 100kb a nemusis stahovat celych 13gb...proto ;)

A ty tvoje de***** otazky si nech, a proooooc sou drazsi? Omg omg....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm ja si to myslel ze to je nejakej hlod.... :D ps rozdal plusko zdarma a hned je kazdej chytrej :D za mesic az to vsem vyprsi tak se budou ptat proc nemuzou hrat ty hry :D

figycom, proc je asi v nazvu FULL game trial... :dozey:

mas stazenou celou hru, hrajes hodinu, bavi te, tak si uz jenom koupis unlock a stahnes soubor ktery ma treba 100kb a nemusis stahovat celych 13gb...proto ;)

A ty tvoje de***** otazky si nech, a proooooc sou drazsi? Omg omg....

Tak promiň omlouvám se máš pravdu stejně se to plusko vyplatí a ještě jedna věc já sem sice zažádal o klíč k 30 dnům zdarma ale daroval jsem ho jelikož mezi tím jsem si koupil ps + a už teď jsem docela hodně ušetřil takže dík všem a vše dobre:beer:

Odesláno z mého ST15i pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

néé já sem to nemyslel zle, musíte mě brát trochu s rezervou :)

figycom, s tim pluskem zdarma sem to nemyslel cíleně za tebe, a za ten zbytek se omlouvam, asi sem to nemusel napsat hned tak útočně...je v pořádku že se ptáš, jen mě trochu udivuje typ otázky, proč je to dražší tam a ne tam... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu