Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ale proč mám kupovat hru za 1250 když ju mužů koupit za 500 nová na heurece se dá sehnat za 900 kc

Odesláno z mého ST15i pomocí Tapatalk 2

každý aspoň trochu rozumný člověk koupí hru na store ve dvou :) a bf3 za 650 s online passem neni zrovna špatná cena :D místo 900 z nějakého shopu, čekaš na to a ještě dáš 100 za poštu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS+Vita informace jsem už tu několikrát psal že začátkem týdne, dnes se zas naznačovalo na blogu že během zítřka... nebojte, až to bude venku, jako pravidelně, to sem zase hezky sesumíruju... bud čtětě posty o pár stránek zpět (ušetříte mi nekonečný opakování se), nebo čtěte PS EU Blog (ušetříte mi překlad a formátování textu), vyberte si.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to tady! PS+ přichází i na PS Vita!

Co nás čeká na PS Vita?

Instant Game Collection (Vše bude ke stažení 21.11. 2012!!!):

Hry dostupné po celý rok (54 týdnů):

Uncharted: Golden Abyss

Gravity Rush

Hry které budou za měsíc vyměněny:

Chronovolt (Dost mi to připomíná Kula World z PSX)

Tales from Space: Mutant Blob Attack

Hry na které budou mít hráči s členstvím PS Plus slevy 20%, platí ale pouze jen první týden 21.11. - 28.11. !!!:

Escape Plan

Unit 13

Hustle Kings

Motorstorm RC

SuperStardust Delta + DLC Advanced Star Fighter

Top Darts

Little Deviants

Modnation Racers: Road Trip

Reality Fighters

Dodatečné informace:

Cena PS Plus zahrnuje členství jak pro majitele PS3 tak PS Vita - to znamená že ten kdo již má PS Plus na PS3, má toto členství i na PS Vita.

Počet her v měsíci bude vždy 4, jelikož první dvě budou po celý rok, osobně si myslím že se tedy měsíčně budou obnovovat dvě hry... a vypadá to že to budou spíš ty méně známé tituly (posuzuji podle Chronovolt a Tales from Space). Dále ujištují že toto nijak nenaruší (nesníží) počet her, a kvality pro PS3 verzy Pluska

Zdroj: http://blog.eu.playstation.com/2012/11/13/playstation-plus-for-ps-vita-launch-details-confirmed/

Upraveno uživatelem Hamagen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musel by mít vitu aktivovanou na tvuj PSN Učet, tzn musel by mít neustálí přístup k tvému Účtu, navíc by ti ho plnil trofejema atd, vita je One Profile Only :( Bohužel.... tim pádem ti to ani nedoporučuji.

Jinak k otázce kolik zaregistrovaných zařízení mužeš mít. Je to 5x PS3 System, 2x Portable System (Je jedno jestli PSP, Vita, nebo 2x PSP nebo 2x Vita), 2x TV System :)

Upraveno uživatelem Hamagen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepleteš se, 2x PS3 system je v případě stažení totožného obsahu z PS Store. I tak nadále mužeš mít na jeden učet aktivovaných až 5x PS3. Už jen proto že před květnem 2011 stažené / zaplacené hry i nadále mužeš distribuovat na 5 strojů. Takže si pevně stojím za tím, že na jeden učet můžeš mít aktivovaných 5x PS3 s tim že jen první dva co stáhnou stejnej content ho budou mít aktivní. Tudíž jsem uvedl pravdivou informaci :)

Edit: + má to i technickej duvod a to takovej že někdy někomu může PS3 umřít... a pořídí si dotyčnej novej stroj... nebudeš mi to asi věřit, ale halda lidí ani neví že jde na webu odregistrovat mrtvej systém a nechaj ho tam hnít... kdyby šli jen 2 kousky, dost lidí by všude možně spamovalo že jim nejede staženej obsah :)

Upraveno uživatelem Hamagen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boží boží boží ještě že jsem vitu neprodal tohle by mohlo nastartovat prodeje =) + bych byl rád ještě za playstation mobile v CZ neboť je tam dost dobrých hříček za málo peněz škoda že jsem si blobs koupil hned při launchu hry, ale nevadí jak tak koukám tak s ps + se moc nevyplácí investice do starších her teď už jenom pořádnou paměťovou kartu a jedem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepsetere, ty to komplikuješ, ale přesně tak, pokud budete tří na jeden účet tak aktivní a funkční obsah je vždy jen pro první dva registrované systémy které daný obsah stáhnou nejdříve. Pokud jste tří, a ty bys byl ten třetí co to "nestihl"... měl bys dost silnýho peška...nefungovalo by ti to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak doufám že jsem ti dostatečně odpověděl :) Rozhodně nikomu ani v mim okolí nedoporučuju "darovat, propůjčovat nebo prodávat" svuj main účet s ps+ někomu kdo má vitu, už jen proto že ten na vitě musí mít ten učet zanesenej do systému. Pokud to přepne na jinej učet, automaticky se vita formátuje do základního nastavení a vymaže data takže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani mě by jsi nevěřil? mě doporučuje 19 z 19 uživatelů :D

jinak ten ratchet a crysis 2 strašné ptákoviny. Z toho ratcheta jsem hodně zklamanej po crack in time je all 4 one neuvěřitelná hovadina, clank neuvěřitelně tupej, clank umře spawne se znovu a hned ja spadnu spawnu se bez ztraty života na clanka no :( jsem opravdu ale opravdu rád že jsem to nekupoval

ne nemám a kdybych měl spojím si to stejně ze svím účtem mam tam crasha a ještě něco :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat, pokud jsem člen PSN+ a chtěl bych si koupit například hru, která je ve slevě (např. normálně za 300,- a pro PSN+ třeba za 150,-) Když to koupím v té slevě, podléhá to časovému intervalu, kdy tu hru můžu hrát jenom po dobu placení PSN+? Nebo ji budu moc hrát i po vypršení Pluska?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu