Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No v US daji free hry postupne, zatimco u nas EU daji hned od zacatku a pak ty dalsi updaty jsou pro PS+ mi pripadaji jako sracky, jeste ze sluzba Full Game Trial je asi mrtva pro EU, kdyz zadna nova neni. A stve mne,ze vyber avataru je ubohy, bud nejsou vubec nake nove, a kdyz jo same od Studio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechtel sem vam kazit radost, kdyz jste tady vsichni tak juchali, ale toho ratcheta budou hrat jen trophy whores nebo decka do 10ti let :D

ja od toho čekal ale ratcheta a ne hovadinu :D když porovnaš např. crack in time s all 4 one jsou to uplně jiné hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to že držíš L1 pro lock a R1 pro palbu a to děláš celou hru :D a stupidita clanka je nekonečná, pak že spadneš a resneš se hned nahoře pokud žije aspoň jeden člen party, tak žije celá parta, jediné ce mě bavilo je zběr šroubků ale ty přece automaticky pozbíráš, prostě stršně dodrbané fuj tajbl, qforce snad bude lepší :P, když si to tak vemu tak z PS+ mě ještě nic nechytlo pořadně nebo jsem to už předtím dohrál.

btw: kubas kupovat to sport champions 2 byla strašná hovadina, jsem nějak moc prožíval box a mám natahle svalstvo na pravé ruce ale na gladiatorské zápasi to nemá ani zdaleka když si představim Rin na platinu ještě teď mám chuť rozmlátit ovladač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdrawím. Potřeboval bych nutně prosím poradit. Koupil jsem si God of War Origins (tu edici s pěti díly) a byl v tom papír s kódem na Playstation plus na jeden měsíc zdarma. Jenže na evropským store to vůbec nefunguje a na americkým mi to ukazuje pořád nějakou chybu s master card kartou. Nevíte co s tím? Předem moc Děkuji za odpověď. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No bylo to u téma nákupů na US store a tam zbývalo jedině zakoupit karty v určitý hodnotě, dál pak nevím, takže tohle ti bude asi k ničemu. BTW ono PS+ na měsíc mi přijde nic moc kdy ani nějak nezjistíš zda ti to za to stojí, ale každopádně je to škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No ono ta beta by měla jít i na účet kterej máš ne? Nebo je to pouze opět jen na US? to by mě nasr*lo. Jedině pak vzít třebas na 3 měsíce PS+ a pak by si měl mít taky betu. Já mám rok takže jsem v klidu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS+ hry na prosinec! A žádný bečka!

Hrou měsíce bude jedna z nejlepších her loňského roku, parádní Batman: Arkham City! Druhou je temná atmosférická plošinovka Limbo a třetí výborná, tak trochu zapomenutá zběsilá střílečka Vanquish. Vše od 5. prosince zdarma ke stažení.

Na Vitě se v prosinci dočkáme taky pěkného úlovku - Mortal Kombat!

Na obě konzole pak vyjdou dvě indie hry Knytt Underground a Big Sky Infinity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS+ hry na prosinec! A žádný bečka!

Hrou měsíce bude jedna z nejlepších her loňského roku, parádní Batman: Arkham City! Druhou je temná atmosférická plošinovka Limbo a třetí výborná, tak trochu zapomenutá zběsilá střílečka Vanquish. Vše od 5. prosince zdarma ke stažení.

Na Vitě se v prosinci dočkáme taky pěkného úlovku - Mortal Kombat!

Na obě konzole pak vyjdou dvě indie hry Knytt Underground a Big Sky Infinity.

tvl, mluvilo se o Uncharted nebo Batmanovi, super, ještě jsem ho nehrál, na Vanquish se taky chystám, ale na aukro je stále drahej, beru a Limbo sice mám, ale můžu prodat účet, u mě dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu