Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím, mám takovej dotaz , když jsi pořídím ps+ tak za plné hry dostávám trofeje? Nebo je jakože dostávám ale zobrazí se mi potom až koupím hru za plnou cenu? Někde jsem tady něco takovýho četl ale nechce se mi to tady hledat.A když vyprší nějaká hra zdarma tak je možnost že se ještě nějakej měsíc ukáže?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim potřeboval bych poradit.Potřebuji zjistit platnost ps+ na playstation 3.kde to najdu a odkdy do kdy ji mam.nemuzu to nikde najit dekuji za rychlou reakci.Strhli se mi totiž nejake penize z učtu ale nic jsem na store nekupoval tak me je to divne dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto sem psal že si to myslím :P každopádně bych na to nespoléhal že se tam objeví zase...o které hře mluvíš Pepek?

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

No myslel sem třeba Little Big Planet 2 , páč většinu her co se tam objevujou mám akorát LBP sem si jěště nezahrál a rád bych to zkusil ale kupovat to za plnou cenu se mi to nechce , neberu to jako moc plnohodnotnou spíš taková oddychovka ale rád bych si ji zahrál ale tak když tam byla myslím minulej měsíc tak se tam asi nákou dobu neukáže , kdo ví jestli vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Hry podle mě na jiném účtu i když z PS+ nebudou fungovat. Jsou vázané na jeden účet takže tím druhým vlastně ,,neprodloužíš'' platnost co máš na primárním.

EDIT: Jaj sry je to tak jak píše Ládaví88, špatně jsem to pochopil a přebral takže sry :(

Upraveno uživatelem SAIXX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový dotaz ohledně PS+. Dneska si chci koupit PS+ a taky to chci s někým napůl, ale jde mi o jednu věc.

Na svém hlavním účtu mám již PS+ aktivované a má vypršet za 2 dny. Mám stažené hry, co se teď objevily na PS+ (Vanquish + Limbo), ale teď chci koupit PS+ na jiný účet kvůli sdílení (hlavní sdílet nebudu ani za nic). Je nutné ty hry znova stáhnout (12 GB je celkem dost) nebo je bude možné hrát normálně bez stahování??

Hry ti budou normalne fungovat i na tvem hlavnim uctu, sam jsem to tak mel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co říkáte na toho batmana? :) Ještě sem ro nehrál, chystám se na to hned jak bude čas...

Limbo dohrané na 90%, chybí mi poslední trofej, ale v kuse to hrát asi celý znova nebudu, zase tolik mě to nebere abych kvuli jedný trofeji dal hru na max 5 smrtí :D

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, tohle téma je o PS+ a jak všichni víme, tak Batman: AC je teď v + sahrnut..... Takže nevidim problém v tom, že sem se zeptal co si o tý hře ostatní myslí, než abych třeba zakládal nový topic... Od začátku co sleduju tenhle topic se tady o podobných věcech normáně bavíme a nikdy nebyl problém, když chtěl někdo poradit, tak mu někdo pomohl, když se někdo na něco ptal, tak mu někdo odpověděl...nechápu tvuj příspěvek... :dozey:

Ten Batman mě docela baví :) a ty dlc co k tomu byly zdarma, to jsou jen skiny postav? Diky

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem se jen informativně zeptal jak se to ostatním líbí, jestli má cenu to vůbec zapínat....takže žádný diskuze o hrách se tady nekonají, takže se kvuli tomu vůbec nemusíš stressovat... :)

Myslim že tohle zrovna nebyl důvod to takhle hrotit...

Omlouvám se za ot ;)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

arkham city byla jedna z nejlepsich her minuleho roku a first day purchase...ze to po roce (!) mate zadarmo byste meli SONY libat nohy, na druhou stranu nechapu vase nadsene vykriky po oznameni Crysis 2 a podobnych šmejdech (all 4 one)

a k tematu: porad mi ps+ prijde pro lidi, kteri se o hry vubec nezajimaji a proste jen chteji "mit co hrat"...z jejich nabidky (a ted beru jen hry zadarmo) uz kazdy normalni hráč ty hry vsechny mel, nebo uz davno ma, sice je to super, ale jak rikam, asi jen pro neznalky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho mám taky, je mi 18, chodím na střední a abych měl 1500,-, nebo 3000,- na 2 hry za měsíc, to fakt nemám.Proto raději rok počkám a pak si tu hru zadarmo koupím na PS+ (mluvím o Crysis 2).Mám i nový PC, hry si "můžu" stáhnout, ale radši si koupim bazarovku a zahraju pěkně v pohodlí gauče.Podle mě je to spíš pro ty, kteří nemají tolik peněz na hry, ale rok si počkají a pak si jí zahrajou zadarmo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu