Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ano, jde...

Dej hledat big sky a je to ta druhá položka v menu....(to je verze pro ps3), dej stáhnout free trial (nebo tam je možná free demo) > check out > a hned se ti tam objeví ke stažení hra, unlock a hra pro ps vita ;)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

haha asi mě má sony ráda další měsíc ps+ zadara :D

kde si ho získal ? nebo ti přišel akční kod ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

jinak páč nemam EU účet, tak kdo chce využijte kod co mi přišel od sonyho jeslti se někomu hodí .. až to někdou použije tak to sem písněte at se pak další lidičky zbytečně nesnažej :)

Získejte více pro svůj systém PS Vita, PlayStation®3 a PSP® (PlayStation®Portable)

Aktivujte tento kupon s kódem v obchodě PlayStation®Store a stáhněte si exkluzivní témata Resistance: Burning Skies™, LittleBigPlanet™ a Little Deviants™, spolu s mnoha jinými dárky pro váš systém PS Vita, PS3™ a PSP®.

HDFG-43NH-792P

tak kod vyuzil drak3go :psp:

Upraveno uživatelem aaischa
kod vyuzit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak k narozeninám jsem dostal jeden kód ten byl bohužel nefunkční a dneska ráno došel další a pro jistotu jsem hned postahoval věci do download listu pro psv a kdyby náhodou někdy vitu koupil mám za 400 na 3 měsíce spoustu her jestě přístí týden nezapomět na mortal kombat :D a headhote žádných diskuzí a soutěží se neúčastním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Lidi vám šlo normálně stáhnout to Big Sky? Nevypadá to jako nějaká řežba, ale už od včera ( samo sebou i dnes ) mi to vyhazuje, že nelze ,,zakoupit''. Jde pouze stáhnout demo. Unlock nejde jak pro Vitu tak Pro PSka - ano zkoušel jsem i přes search.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
ano mě to šlo normálně, jak už sem psal...vyhledat big sky a je to ta druhá položka...(verze pro ps3)...dáš stáhnout demo, chcek out (0kč) a potom se ti otevře to okno kde dáš stahovat a tam sem měl ps3 demo verze + unlock + psv verze...

jak jsem psal, zkoušel sem klasicky přes PS+ a pak i přes hledání a ani jedno nešlo... no uvidíme, zkusím ještě večer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak k narozeninám jsem dostal jeden kód ten byl bohužel nefunkční a dneska ráno došel další a pro jistotu jsem hned postahoval věci do download listu pro psv a kdyby náhodou někdy vitu koupil mám za 400 na 3 měsíce spoustu her jestě přístí týden nezapomět na mortal kombat :D a headhote žádných diskuzí a soutěží se neúčastním

ja jsem napsal moznosti, je mi v celku jedno ceho se ucastnis. Ja vetsinou ziskam na nejake akci sponzorovane sony a rozdavam to kamosum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptám se protože má vyjít 18.prosince GoW beta taky na BR total recall myslím že na ps+ to bude dřív :confused:

Edit: Včera byla spuštěna uzavřená beta multiplayeru God of War: Acension, z níž vám přineseme své dojmy. Dnes se můžete naladit na podobnou brutální vlnu povedeným trailerem, který celkem výstižně popisuje podstatu multiplayeru v jeho intenzivním a brutálním podání. Pokud se na multiplayer těšíte a máte předplacené PS Plus, otevře se vám beta 9. ledna příštího roku. Hmm takže až v lednu no nic to je už za pár dní:p

Odesláno z mého ST15i pomocí Tapatalk 2

Upraveno uživatelem figycom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové brutální video z mulťáku God of War: Ascension! A nezapomeňte, že od 9. ledna bude pro uživatele PS Plus ke stažení beta!

Zobraziť preklad

God of War: Ascension "Evil Ways" Official Multiplayer Trailer

www.youtube.com

Watch the epic new God of War: Ascension "Evil Ways" Trailer and follow a standoff so epic it can only be God of War as four warriors compete to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz chci stahnout to Big Sky tak mi to napise u dema i unlocku We´re sorry , this product cannot be purchased at this time...(vim co to znamena ale proc to nejde? ...)

EDIT: tak to je zajimave ted kdyz sem dal stahnout uplne jine demo tak pak po proklikani k nabidce ke stazeni se mi to Big Sky tam zobrazilo...

Upraveno uživatelem kkuubbaas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra a já zatím nic :(

Edit: tak díval jsem se na druhý mail ns to správném už to došlo ale po proklikani a potvrzeni mé to hodí že nemám přístup :(

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2

Upraveno uživatelem Rowan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu