Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

Btw. taktéž se vám špatně (nebo vůbec) zobrazuje PSN Store pro PC? Plus některé položky chybí (z té nabídky slev pro plusko něco rozkliknu a dá mi to error), login občas nefunguje....něco podobného na PSV...dělá to jenom mě? Ne že bych chtěl něco kupovat z PC, ale občas se tam podívám.

jo mě to dělá taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Taky mám Chrome (samozřejmě akt.) takže nevím proč, většinou se to teď opakuje každý týden po store updatu několik dní, pak to většinou zmizí, občas něco hledám a na storu to ani není, i když to tam před pár dny bylo atd. Samozřejmě problémy s přihlášením atd. se taky občas objeví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nevite nekdo jak si hodit do download listu hru pro ps4(Outlast), kdyz jeste nemam PS4? Chtel bych si takhle pres ps plus co mam pro PS3 natahat hry na ctyrku, abych az si ji treba pozdeji koupil, mel co hrat. Vcera jsem to vecer zkousel, ale neznam postup. Bylo tam neco jako hodit do kosiku atd ale netusim, zda to skocilo do download listu pro pozdejsi moznost stazeni. Dikes:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nevite nekdo jak si hodit do download listu hru pro ps4(Outlast), kdyz jeste nemam PS4? Chtel bych si takhle pres ps plus co mam pro PS3 natahat hry na ctyrku, abych az si ji treba pozdeji koupil, mel co hrat. Vcera jsem to vecer zkousel, ale neznam postup. Bylo tam neco jako hodit do kosiku atd ale netusim, zda to skocilo do download listu pro pozdejsi moznost stazeni. Dikes:-)

Stačí si ji koupit (tedy mít ji v košíku a dát jen confirmation). Heslo to v případě FREE věcí nechce. Pak se ti objeví v PC Storu v Download listu - čili najedeš na svůj nick na PC Storu a tam dáš Download list, hotovo...a jsi rdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna trosku off topic ale s ps+ to je ve sleve :D ten Resident evil bundle jde prehrat na ps vita ? ptz to pise kompaktibilita jen na ps3 ale pritom kdyz clovek najede na ty dily samostatne tak u nich je kompaktibilita na ps3 psp a ps vita ... to je ten bundle v necem specialni nebo to tam zapomneli dopsat ? ... a v cene je docela rozdil ten bundle stoji 240 a kazdej ten dil samostatne 270 coz je dost na hlavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V popisu je "Compatible with PSP™ (PlayStation®Portable) and PlayStation®3". A logicky bych řekl, že zakoupením bundlu se ti stáhnou ty tři samostatně prodávané hry a ty kompatibilní s Vitou jsou, tj. jedná se jen o neúplný popis na storu. Nicméně to je jen má úvaha, v praxi to budeš muset ověřit sám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V popisu je "Compatible with PSP™ (PlayStation®Portable) and PlayStation®3". A logicky bych řekl, že zakoupením bundlu se ti stáhnou ty tři samostatně prodávané hry a ty kompatibilní s Vitou jsou, tj. jedná se jen o neúplný popis na storu. Nicméně to je jen má úvaha, v praxi to budeš muset ověřit sám :)

je to přesně jak píše kjuler, stáhnou se ti 3 samostané hry jež jedou na PSV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu