Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takže tento měsíc nás čeká:

Crysis 2

Ratchet and Clank - All 4 one

Cubixx HD

Ze seznamu bude odebráno:

Juct cause 2

Borderlands

VŠE BUDE PŘIDÁNO / ODEBRÁNO 7.11. (takže se přešlo na model, vše naráz v jeden den, nikoliv postupně během měsíce)

Na prosinec plánují údajně nějakou kritikou velmi přijatou AAA Akční adventuru, víc zatím neprozradí ale hrozně se na ní těší (že by Heavy Rain / Uncharted ?)

PS Vita PS+ stále žádné informace.

Edit: PS Vita PS+ informace budu podány další týden, teď to Chris oznámil v komentáři

Zdroj: http://blog.eu.playstation.com/2012/11/02/playstation-plus-your-november-content/

---------------------------

Osobně mi stačí Crysis 2... budu mít co hrát... naposled mě nadchl králík :D, Ratchet je ale taky super.... že jim to ale kurevsky trvalo to tam dát jako to měl US Store....

Upraveno uživatelem Hamagen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, ještě žes nekoupil :D Až na to že Ratchet je svym způsobem taky střílečka, jen ne First person :). Ale jsem za něj taky rád. Trošku mě mrzelo že jsme ho nedostali tehdy s US. Já se těšim na Crysis 2, jeste jsem neměl šanci to někde hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si myslím že by v prosinci mohl byt uncharted, nic jineho pod AAA akcni adventurou me nenapada :)

Finally, without trying to give too much away we have lined up a critically acclaimed AAA action-adventure title for your December headline game that we are extremely excited about. We hope that you will absolutely love it so make sure you keep watching the blog for our announcement. But before all that, make sure you take the time to enjoy your new November content.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu