Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CSS klan


Negto

Recommended Posts

  • Odpovědi 201
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

pro ty co maj update non steamu tak bude potreba pro hrani na serveru tohle http://cl.ly/1Zpr

server pujde az zitra

ahoj psal jsem negtovi...hodil by jsi mi nejaky linky co potrebuju?hral jsem kdysi non steam i steam...ale ted uz nevim co vsechno potrebuju :)

negto rikal ze by jsi mohl mit(linky)kdyztak dik:)

napis mi PM :) chtel jsem ti to poslat taky v PM ale hlasi mi to ze mas plnej box...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vše jsem už stahoval z mysteria, vše opatchovaný na 4259 a stejně mi většina serverů nejde...najde mi jich to jen tak 170...nevim co to je...po chvíli zkoušení mi přestnou všechny servery odpovídat

to je tim ze nektery servery nejsou jeste opatchovane ale do tohohle mesice by podle me mela byt aspon 80% .. eFox je maj podivej se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrajete nekdy na tom serveru?uz jsem to vsechno posmelil :D ale nevim jak se meni jmeno :/

Jak si změnit jméno v novém CSS? Návod vytvořil svito

1. Ve složce nainstalovaného CSS najdeme soubor rev.ini, který si otevřeme v poznámkovém bloku

2. Najdeme si příkaz PlayerName

3. Nyní za tento příkaz napíšeme = Váš Nick

Např.: PlayerName = Mysteria

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak si změnit jméno v novém CSS? Návod vytvořil svito

1. Ve složce nainstalovaného CSS najdeme soubor rev.ini, který si otevřeme v poznámkovém bloku

2. Najdeme si příkaz PlayerName

3. Nyní za tento příkaz napíšeme = Váš Nick

Např.: PlayerName = Mysteria

co je to zase za pi*** ........ach jo...proc to jako nenechali uplne normalne jako vsude :/...

a kdy tam kdo bude hrat?

jinak diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu