Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CSS klan


Negto

Recommended Posts

Za 1. ... 10 hráčů? Není to trochu moc? :D ... Jsem totiž zvyklej na max počet hráčů 6.. a to ještě tak, že ten 6. skoro vůbec nehraje :D ... Pokud nás bude 10... tak te nebude ani tak klan jako 4fun team.. bez všeho... ale i když to bylo asi na začátku takhle myšleno... no zkusit to můžu.. uvidíme... :D

CW Bude hrát hlavně nejlepších 5 hráčů, počítám s tím, že dost hráčů odpadne a nebo nebude mít čas

Za 2. ... můžu poskytnout mumble server ( soukromý ) po dobu mé účasti v "teamu".. IP a port sem klidně hodim... ale heslo si vyžadujte osobně na steamu.. ;)

IP: mumble.clanwars.cz

port:64316

Díky, ale server budeme mít vlastní na CW apod :)

Za 3. ... Přece jenom.. jak píšeš už je nás 9.. tak proč trénink až 11.? proč ne zejtra? :D

Protože je víkend a spousta lidí někam jede, proto až v neděli kdy by mnělo mít více lidí čas a chcu aby to bylo dost dopředu.

Za 4. ... Ten "Fun server" .. možná že se s nim docela dost babráte.. ale nebylo by přece jenom lepší udělat DM na HS strike jako má Reason-Gaming? Nebo normal DM nebo only D2? Fun server...

Server se kompletně předělává, uvidíme jak to dopadne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 201
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

CW Bude hrát hlavně nejlepších 5 hráčů, počítám s tím, že dost hráčů odpadne a nebo nebude mít čas

Díky, ale server budeme mít vlastní na CW apod :)

Protože je víkend a spousta lidí někam jede, proto až v neděli kdy by mnělo mít více lidí čas a chcu aby to bylo dost dopředu.

Server se kompletně předělává, uvidíme jak to dopadne :)

Počkej... :D to mi chceš říct, že se zejtra tady nesejde 5 lidí? ....třeba.. řekněme na 20-tou hodinu?... je sice pravda že je víkend... ale zas tolik lidí určitě nedjede... stačí když každýmu na skype ( hold ) napíšeš aby tu zejtra na 8 byli a je to... Já tu budu... dytik určitě taky :D ... neříkej, že ty ne... Copa Sennup? ... a Yakuza. toho taky nevidim jinak než online.. :D

Určitě by bylo lepší, kdyby si každej stáhnul Steam a hodil si tam exáč NSka... můžou se tím pádem přidávat do gruy, kde je veřejné známení.. :) Já mam na steamu NS i S... NS když si chci zahrát na starym enginu ;)

> Sorry za tyhlety příspěvky.. ale někdo teamu musí prostě takovejhle bejt.. jinak to nebude fungovat :D ( znam ze svý skušenosti )... buzeruj co nejvíc to jde :D :D

A máš Steam?... že bychm zahráli.. se nudim :D ... a chtěl bych si taky zahrát s někym jinym než s DyTikem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej... :D to mi chceš říct, že se zejtra tady nesejde 5 lidí? ....třeba.. řekněme na 20-tou hodinu?... je sice pravda že je víkend... ale zas tolik lidí určitě nedjede... stačí když každýmu na skype ( hold ) napíšeš aby tu zejtra na 8 byli a je to... Já tu budu... dytik určitě taky :D ... neříkej, že ty ne... Copa Sennup? ... a Yakuza. toho taky nevidim jinak než online.. :D

Určitě by bylo lepší, kdyby si každej stáhnul Steam a hodil si tam exáč NSka... můžou se tím pádem přidávat do gruy, kde je veřejné známení.. :) Já mam na steamu NS i S... NS když si chci zahrát na starym enginu ;)

Možná sejde, ale já chcu vidět jak hrajou všichni ať vyberu pět nejlepších + server ještě není pořádně nastavený, ty updaty to docela posrali :(

A vždy dám vědět o treningách dopředu, CW bude něco jiného. Jinak důvodů je hodně ok ? Neřeš :D Prostě je to v neděli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná sejde, ale já chcu vidět jak hrajou všichni ať vyberu pět nejlepších + server ještě není pořádně nastavený, ty updaty to docela posrali :(

A vždy dám vědět o treningách dopředu, CW bude něco jiného. Jinak důvodů je hodně ok ? Neřeš :D Prostě je to v neděli :)

Bože.. :D to chceš hrát 2x týdně? To se mi moc nelíbí.. byl sme zvyklej na 2-3 CW denně :D + tak 1 mix

Jště vedem Beasts ligu :( ... už si nikdy spolu nezahrajem :( ... ta liga byla o dobrý ceny :(

Jo.. a pochybuju, že s teobu někdo ten steam vymění.. přece jenom lidi jsou nedůvěřivý... pokdu to chceš duělat jen tak, že si vyměníte účty.. tak to envím :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože.. :D to chceš hrát 2x týdně? To se mi moc nelíbí.. byl sme zvyklej na 2-3 CW denně :D + tak 1 mix

Jště vedem Beasts ligu :( ... už si nikdy spolu nezahrajem :( ... ta liga byla o dobrý ceny :(

Uvidím jak se to rozjede ..... Zbytečně tu spamujem, poď radši pmky :)

Zatím jsme spolu ještě nehráli a mluvíme tu o 3 CW denně ? Trochu sci-fi :)

Všechno bude, ale teprve jsme na začátku pochop :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Negto

Ale Slleeper ma pravdu

Aaaaa já už šílím .... :D

Naučím tě dvě hlavní pravidla :

1) Negto má pravdu

2) Jestliže Negto nemá pravdu platí pravidlo jedna

Ne, dělám si srandu, vím že pravdu v něčem má docela dost, ale já hlavně chcu vidět kdo jak hraje, donastavit server ať nejsou problémy a myslím si a taky si zatím budu stát, že je lepší zahrát 3 CW do týdne ze začátku než se sehrajem, klan tu několikrát byl a rozpadl se, nechcu aby jsme dopadli stejně. Za kritiku jsem rád, nějak mi nevadí, ale nechcu tu spamovat, proto upřednostňuji PM. Jinak jsme se o sleeperovi se sennpuem bavili, že by mohl být acl, uvidíme v neděli kdo jak hraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu